Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa razy wczoraj resetowałem grę bo najpierw w jednym, potem w drugim miejscu nie mogłem użyć mocy aby poruszyć danym elementem- po prostu nie było ikonek klawiszy.

Dalej nie skończyłem, bo w tym tygodniu zbyt czasu na granie nie miałem, a eksploruję sobie i szukam znajdziek. 

Holomapa dalej momentami jest chvjowa, podobnie jak niektóre fragmenty platformowe, gdzie Cal nie reaguje/nie robi tego co chcę i leci na zbity pysk. 

 

Odnośnik do komentarza

No ja skończyłem w 25h i chce szybko sprzedać, na ten moment nie polecam w to grać, to jest crap pod względem technologicznym, najgorszy jest Koboh, tam jest ciężko przyjemnie eksplorować przez te spadki klatek, miejscami rozdzielczość spada chyba do 480p, to jest wstyd dla tej firmy, że wydali ją w takim stanie na konsolę. Z plusów to podobały mi się walki z bossami fabularnymi, postawy, różne ciekawe umiejętności. Cała reszta to nudy. Ogromny otwarty świat, gdzie zbierasz sobie elementy kosmetyczne takie jak nowa broda, wąsy, stroje i inne pierdoły, coś podobnie jak w Hogwarts Legacy, jeśli to ma być nowy trend w grach, to ja podziękuję za takie coś, no normalnie aż chce się lizać ściany. Całość oceniam na 5/10. Jak ktoś bardzo chce w to zagrać to polecam  poczekać na jakieś bardzo duże promocje.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Rotevil napisał:

Ogromny otwarty świat, gdzie zbierasz sobie elementy kosmetyczne takie jak nowa broda, wąsy, stroje i inne pierdoły, coś podobnie jak w Hogwarts Legacy, jeśli to ma być nowy trend w grach, to ja podziękuję za takie coś, no normalnie aż chce się lizać ściany.

 

To i tak fhooy lepiej niż w jedynce, gdzie tylko kolorki rękojeści mieczyka i poncho :reggie:

Odnośnik do komentarza

Też wydałem 280 złociszy na wersję PS5 ale gra mi się przyjemnie. W trybie jakości te spadki tak nie bolą, choć jak nie raz pisano są i tutaj. Zresztą graficznie to cholernie nierówny poziom- nawet 4 letnie Days Gone wygląda przeważnie lepiej. Zresztą nie tylko ono. Brakuje mi tutaj typowego wdzianka jedi z kapturem, oraz większego zastosowania mocy, choć jest lepiej i więcej jak w jedynce- masowe uderzenie w dół i dobijanie jest spoko.

Powtórzę też o dwóch rzeczach, które dodają +1 do oceny- droidy B1 i ich teksty oraz rzucanie nimi w przepaście. To zawsze robi banana i daje masę frajdy. 

 

18820c69be590-screenshotUrl.jpg

Odnośnik do komentarza

No jak ktoś nie ma uczulenia na 30fps to pewnie rewelka.
Ja ostatnio zacząłem przygodę z Hogwarts Legacy i z ciekawości odpaliłem "Fidelity" to 3 sekundy później już przełączałem na "Performance" bo prawie rzygłem :bad:
Szybko się człowiek do dobrego przyzwyczaja.
I o ile w takim A Plague Tale Requiem to przebolałem, bo gra jest raczej wolna, tak w Star Wars ten brak płynności na pewno robi swoje.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

No jak ktoś nie ma uczulenia na 30fps to pewnie rewelka.
Ja ostatnio zacząłem przygodę z Hogwarts Legacy i z ciekawości odpaliłem "Fidelity" to 3 sekundy później już przełączałem na "Performance" bo prawie rzygłem :bad:
Szybko się człowiek do dobrego przyzwyczaja.
I o ile w takim A Plague Tale Requiem to przebolałem, bo gra jest raczej wolna, tak w Star Wars ten brak płynności na pewno robi swoje.

Ja nawet nie sprawdzałem 60 fps w SW, tylko od razu 30fps. Także nie ma efektu pokazu slajdów. Chodzi dobrze. Na razie żadnych bugów itp.

 

Odnośnik do komentarza

@messer88 potwierdzam poprzednika, szału nie robi. Coś tam czuć przy używaniu mocy, ale to nie to co choćby w przygodach Alojki. 

 

Co do fabuły

Spoiler

po co dawać znowu Vadera skoro i tak wiadomo że nic mu nie zrobimy. A zdrada rakietowego typka- od początku coś mi w nim nie pasowało. Ale że pierdyknie w nas mocą i ma świetlówkę- to mnie zaskoczyło.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...