Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, co poprawią, bo nie ukrywam, że miałem straszny hype na ten tytuł i w oczekiwaniu na jakąś poprawę, odświeżam sobie jedyneczkę na PS5.
Fajnie, że jest darmowy next-gen patch - zajebista gierka, świetnie zaprojektowane lokacje (ze strasznie nieczytelną mapą - fakt), masa sekretów i zakamarków, uwielbiam :fsg:
188015ab56318-screenshotUrl.thumb.png.3c81836137ecc119ed84dedd4e0d4d43.png

188015b538e77-screenshotUrl.thumb.png.ad7d4694998e2751aac3e9e27d0aec60.png

188015bf1db41-screenshotUrl.thumb.png.8a656987991c30970120f3a1bc2a5aa7.png

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, PiotrekP napisał:

Albo mam zwidy, albo na PS5, po patchu 0.4 jakby płynniej chodziło. Co nie zmienia faktu, że momentami gierka i tak słabo wygląda. Ktoś ustawił jakoś sensownie HDR?

HDR na PS5 też już lepiej? W patchnotes była o tym wzmianka. Kilka tygodni i można odpalić  prawdziwy release 1.0 xD.  

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie kupiłem na ps5 i nie licząc tej nieszczęsnej optymalizacji to gierka sztos, bardzo przyjemnie się gra, fajna eksploracja, walka, historia wciaga, w niektórych elementach sporo podobienstw do God of war, w sumie gameplayowo taki trochę mix soulslikow z GoWem właśnie. Dla mnie póki co najlepsza gra pierwszych 5 miesięcy tego roku. Z płynnością najwiekszy problem jest w niektórych miejscach na Koboh, graficznie nierówno, czasami robi duże wrażenie, zwłaszcza struktury skalne a czasem wygląda średnio. 

Odnośnik do komentarza

Ja teraz odświeżam jedynkę i oprócz prologu, którego nie powstydziłaby się żadna część Uncharted to właśnie też mam skojarzenia z God of War (plus oczywiście souls-like'owy motyw z "ogniskami").
Przypuszczam, ze Survivor, z racji swojego rozbudowania, jeszcze bardziej kojarzy się z nowymi odsłonami przygód Kratosa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
W dniu 9.05.2023 o 19:01, Wredny napisał:

Ciekawe, co poprawią, bo nie ukrywam, że miałem straszny hype na ten tytuł i w oczekiwaniu na jakąś poprawę, odświeżam sobie jedyneczkę na PS5.
Fajnie, że jest darmowy next-gen patch - zajebista gierka, świetnie zaprojektowane lokacje (ze strasznie nieczytelną mapą - fakt), masa sekretów i zakamarków, uwielbiam :fsg:
188015ab56318-screenshotUrl.thumb.png.3c81836137ecc119ed84dedd4e0d4d43.png

188015b538e77-screenshotUrl.thumb.png.ad7d4694998e2751aac3e9e27d0aec60.png

188015bf1db41-screenshotUrl.thumb.png.8a656987991c30970120f3a1bc2a5aa7.png

To jest temat dwójce, po co wrzucasz tutaj te screeny?

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

W każdym temacie o kontynuacji gier (bądź remaku, jak w przypadku Dead Space) spamujesz łysolu postami nie na temat, zastanów się nad sobą, albo zrobi to moderacja. Jakbym chciał czytać o Fallen Order, to bym kurwa wszedł do tematu o Fallen Order.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Ja teraz odświeżam jedynkę i oprócz prologu, którego nie powstydziłaby się żadna część Uncharted to właśnie też mam skojarzenia z God of War (plus oczywiście souls-like'owy motyw z "ogniskami").
Przypuszczam, ze Survivor, z racji swojego rozbudowania, jeszcze bardziej kojarzy się z nowymi odsłonami przygód Kratosa.

 Tak, jest w mojej ocenie sporo podobieństw w różnych mechanikach, w samej strukturze także, nie będę pisał co, bo to niejako by był spoiler a jestem już mniej wiecej w połowie gry. Zresztą już w Fallen order było widać zbliżone motywy.

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, KrYcHu_89 said:

BTW gra sprzedała się zajebiście day1, więc performance nie przeszkodził zupełnie w zebraniu milionów, możliwe, że będą to wartości na poziomie Hogwart's. https://www.forbes.com/sites/paultassi/2023/05/10/star-war-jedi-survivor-performing-very-strongly-against-ea-expectations-and-fallen-order/amp/

 

Smutny obraz branży AD2023 :frog: Jednak jak tu na forumku przewidywaliśmy, Cyberpunk nic nikogo nie nauczył, a wręcz onieśmielił, że można wydać, a potem się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Najważniejsze, że najbardziej świadomi gracze się wstrzymali. 

 

Ja się wstrzymałem prawie dwa tygodnie :wujaszek: trzeba mieć zajebiście silną psychikę jak @Donatello1991 żeby pociągnąć rekord do sierpnia.

Zagrałem wczoraj wieczorem jakieś półtora godziny, przyznam że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Owszem gra chrupie i nie trzyma 30 fps, ale jest tak dobra że wybaczam. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...