Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przynajmniej twarze bohaterów nie są zmienione na te aktorów z serialu :D Pamiętam, że wielu miało takie obawy już na etapie przecieków, że będzie tzw remake. Muszę przyznać, że jako fan serii no jestem zawiedziony. Grafika grafiką, wygląda lepiej ale też nie o tyle lepiej jak się spodziewałem, remaster pod tym względem się i tak nad wyraz dobrze trzymał jak na swój wiek, natomiast najbardziej to w jedynce mi brakowało właśnie tych mechanik z dwójki a tego nie będzie w ogóle jak widać, nawet nie dodali pasków do broni długiej :negative: 

Odnośnik do komentarza

Miało być day one, będzie day kiedyś tam za 50zł.

 

Nawet ta ulepszona grafika do mnie nie przemawia bo często przez zmiany w stylu wygląda to po prostu dla mnie gorzej. Nie wiem czy to kwestia oświetlenia, tekstur czy geometrii ale wygląda to jakoś "płasko". Mowa oczywiście o gejpleju bo cutscenki pierwsza klasa. Tutaj się przyłożyli faktycznie.

Odnośnik do komentarza

A mnie przekonali że kupuję day one i leci później od razu na sprzedaż.

Oglądając filmik przekonałem się że tak dawno w to nie grałem że dla mnie to będzie jak nowa gra. Wygląda oszałamiająco i wiem że wyląduje na półce na stałe jak osiągnie odpowiednią cenę.

Na pewno warta tych 50-70 zł.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Sony chyba zareagowało na przecieki i wypuściło oficjalny materiał i wygląda on znacznie lepiej niż te wszystkie skompresowane gameplaye z przecieków.

no ale te wszystkie "zmiany gameplayowe" zaprezentowane na materiale, w stylu permadeath mode, speedrun mode, czy możliwości zmiany skórek, to nie jestem pewny czy tego akurat ludzie oczekiwali gdy Naughty Dogs zapowiadało ulepszenia w gameplayu. Na plus jedynie ulepszona sztuczna inteligencja NPC, bo to chyba jedyna zapowiadającą się znacząco zmiana.

 

Edit. 

@Wrednysorry, coś mi się nie wczytują miniaturki YT na forum i nie zauważyłem 

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ASX said:

Sony chyba zareagowało na przecieki i wypuściło oficjalny materiał i wygląda onznacznie lepiej niż te wszystkie skompresowane gameplaye z przecieków.

 

 

Kto by się spodziewał XD

Ja bym jednak ufał forumowym expertom i przeciekom :kekw:

 

Odnośnik do komentarza

kolejne porównania:

ug7UgHI.jpg

g0YQ67h.jpg

 

3 godziny temu, Rtooj napisał:

A mnie przekonali że kupuję day one i leci później od razu na sprzedaż.

Oglądając filmik przekonałem się że tak dawno w to nie grałem że dla mnie to będzie jak nowa gra. Wygląda oszałamiająco i wiem że wyląduje na półce na stałe jak osiągnie odpowiednią cenę.

Na pewno warta tych 50-70 zł.

premiera jest w piątek, więc możesz znanym sposobem wystawić grę na sprzedaż, jeszcze zanim ją odbierzesz, wraz z adnotacją że wysyłka będzie po weekendzie. W ten sposób jest duża szansa że ostatecznie zapłacisz nawet mniej niż te 50-70 zł.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Donatello1991 said:

Nie no beż kitu. Po tym filmiku na pewno nie kupię na premierę. To będzie wielki test dla graczy i najlepsze, że całe dymanie mamy jak na tacy. 

 

Nie jarzę, mam się pozbawiać zagrania w jedną z moich gier wszechczasów w lepszej oprawie w imię tego, że komuś się coś nie podoba? Jaki zaś test dla graczy? Brednie

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Donatello1991 said:

Dla tych co już grali test.

 

Dalej nie rozumiem. Skończyłem kilka razy na PS3, skończyłem kilka razy na PS4. Kupuję day1 na PS5 i też pewnie skończę więcej niż raz. Szczerze powiem, że nie mogę się doczekać aż zagram ciągiem w obydwie części. To znaczy, że oblewam test, bo kupię grę, która mi się podoba? Mam chyba z 4 różne wydania Władcy Pierścieni. To znaczy, że wydawnictwa mnie dymają? Czy, że naprawdę lubię Władcę Pierścieni?

Odnośnik do komentarza

Sam jestem fanem pierwszej części The Last of Us i to jedna z moich gier życia i nie mogę się doczekać  by jeszcze raz przejść tę grę z odnowioną grafiką i nowymi skórkami dla Joela i Ellie. To jest właśnie to czego oczekuje po stworzonym od podstaw rimejku 9 letniej gry za trzy i pół bomby.

 

Można być fanem gry, ale nie ma co się dziwić ludziom dla których ten zakres zmian jaki oferować będzie ten remake i w tej cenie jest po prostu rozczarowujący.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Sony chyba zareagowało na przecieki i wypuściło oficjalny materiał i wygląda on znacznie lepiej niż te wszystkie skompresowane gameplaye z przecieków.

no ale te wszystkie "zmiany gameplayowe" zaprezentowane na materiale, w stylu permadeath mode, speedrun mode, czy możliwości zmiany skórek, to nie jestem pewny czy tego akurat ludzie oczekiwali gdy Naughty Dogs zapowiadało ulepszenia w gamoplayu. Na plus jedynie ulepszona sztuczna inteligencja NPC, bo to chyba jedyna zapowiadającą się znacząco zmiana.

 

Edit. 

@Wrednysorry, coś mi się nie wczytują miniaturki YT na forum i nie zauważyłem 

 

Nie no tego chcieli fani asax! Ale jak fani piszą od zapowiedzi tlou 2 o Multi to wtedy nd tego nie widzi :)

dobry moment był jak gadał o ai towarzyszy xDD Szkoda że przeciek już wyjaśnił ich kłamstwa :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Homelander napisał:

 

Pod wieloma wieloma względami i to nie ulega wątpliwości :)

 

Tylko co to ma do tematu?

No ma tyle do tematu, że dziwne jednostki zawsze się pojawią i zawsze zrobią na przekór.  Nawet jeśli oznacza to dymanie za 350 zł za to, że jest się fanem jakiejś gry.

 

Ja bym dał się wydymać za remake MGSa/MGSa2 czy 3. Ba, nawet 4.

I to bez mydła.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Jakim napisał:

Ja bym dał się wydymać za remake MGSa/MGSa2 czy 3. Ba, nawet 4.

I to bez mydła.

Tylko te stare MGSy są, no właśnie, stare, a TLoU nawet w wersji PS3 nadal trzyma poziom i można w nie grać bez skrzywienia. Gdyby wrzucili te gierki na Fox Engine to już samo to w sobie byłoby olbrzymim upgrejdem i mogłoby stanowić podstawę do usprawiedliwienia przed samym sobą rozwarcia dziury przed Konami. Ba, sam bym się nasmarował w odpowiednim miejscu gdyby to zapowiedzieli :) 

Odnośnik do komentarza

Nikt tego wcześniej chyba nie zauważył ale film nie zostałó podpisany jako "remake", a "part I rebuild for ps5". W takim razie to wszystko zmienia. Można się upierać, że to nowa gra na podstawie pierwszej części specjalnie przebudowana dla nowych konsol $ony więc 350 zł jak najbardziej się należy! Do tego pracują nad wersją na PC :) Jak ktoś jest fanem, to będzie mógł sobie dokupić do kolekcji, a potem part II rebuild dla PS5 i oczywiście wydanie PCtowe. Ciekawe czy gra przebije Skiryma i GTA 5 pod względem liczby sprzętów i generacji, na których można w nią zagrać.

 

12 godzin temu, Mejm napisał:

Kupiles Pupcio remasterka na ps4 to dales jasno ND do zrozumienia czego oczekuja gracze. Oni sie jeszcze zapatrzyli na R* z GTA5 i szybko skalkulowali, ze w sumie nie ma sie co wysilac bo i tak zejdzie na pniu. "Bo nowi nie grali" xD Nowe pokolenie to gra w Fortnitea czy inne robloksy a nie jakies odpicowane gierki dla starych dziadow. Zreszta w zakupach growych na premiere bedzie widac, kto jest targetem :) 

 

Je.balem poprzednia generacje z odtworczosc i remasterki wieszczac, ze to sie w dluzszej perspektywie odbije wszystkim czkawka, ale to co sie dzieje w tej to xD Takze jak chyba wysiadam i radz sobie mlody sam :cool:

 

 

 

Teraz jest podobnie jak na początku zeszłej generacji. Nie mają jeszcze gotowych produkcji, to puszczają stare z tym, że wtedy chyba nie startowali od takiej ceny. Akurat nie miałem PS3 więc mi akurat pasowało to, że mogłem zagrać w pierwszą część na PS4. Jeżeli ktoś kupował ulubioną grę w wersji na PS4 to wynikało to też z braku wstecznej kompatybilności. W sumie spoko jest zagrać w ulubioną grę w lepszej oprawie graficznej i z poprawioną mechaniką jednak istotna jest tutaj kwestia ceny. W tym przypadku jest ona za duża. Na PC wystarczyłoby sobie tylko suwaczki poprzesuwać, a na konsolach konsoli Sony trzeba płacić...

Odnośnik do komentarza

 

1 minutę temu, Bzduras napisał:

Tylko te stare MGSy są, no właśnie, stare, a TLoU nawet w wersji PS3 nadal trzyma poziom i można w nie grać bez skrzywienia. Gdyby wrzucili te gierki na Fox Engine to już samo to w sobie byłoby olbrzymim upgrejdem i mogłoby stanowić podstawę do usprawiedliwienia przed samym sobą rozwarcia dziury przed Konami. Ba, sam bym się nasmarował w odpowiednim miejscu gdyby to zapowiedzieli :) 

Bardziej chodziło mi o sam fakt tego, że pewnie każdy ma jakąś "swoją" serię za którą dałby się wydymać.

Edytowane przez Jakim
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

kolejne porównania:

ug7UgHI.jpg

g0YQ67h.jpg

 

premiera jest w piątek, więc możesz znanym sposobem wystawić grę na sprzedaż, jeszcze zanim ją odbierzesz, wraz z adnotacją że wysyłka będzie po weekendzie. W ten sposób jest duża szansa że ostatecznie zapłacisz nawet mniej niż te 50-70 zł.

Ja tak nie gram, spokojnie po 2 tygodniach na pewno za 200 zł się sprzeda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...