Skocz do zawartości

The Last of Us Part I


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tjery napisał:

A Ty tylko te pienionszki i pienionszki.


no, ale źle powiedziałem? :) no i wiadomo, że zazdro karty za 11K, ale patrząc ile gram na PC (i w co) to w sumie i tak by się tylko u mnie marnowała :lapka:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:


no, ale źle powiedziałem? :) no i wiadomo, że zazdro karty za 11K, ale patrząc ile gram na PC (i w co) to w sumie i tak by się tylko u mnie marnowała :lapka:

 

No i gites, każdy gra na czym chce i jesteśmy wielką kochająca się rodziną, tym miłym akcentem myślę, że można zakończyć dogryzanie sobie i wszelakiej maści nieprzyjemności. :psclassic::master::xboss::pika:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, GearsUp napisał:

 

Szmacenie się to złożenie zestawu PC za 30 koła i jechanie na piratach z Zatoki. Jaki ripper wariacie? SKIDROW czy FitGirl?

 

To, że się obnosicie na forum że jedziecie na pirackich romach gierek Nintendo na PC a teraz jeszcze jawnie piszesz o okradaniu Steama to nie oznacza, że powinno być przyzwolenie na forum na coś takiego.

sam się hipokryto chwaliłeś piraceniem instalek z GOG-a

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, gierka wyszla 200 lat temu to przeciez przy premierze na pc nikt nie bedzie o fabule pisal czy mechanikach tylko wiadomo ze o technikaliach bo to ta sama gra ktora juz milion stron w dziale ps3 ma.  A homelander aka grez(z)lodziej to juz w ogole sie zesral z tym "jak ostatnio sprawdzalem to sie nazywa forumPSXextreme dlatego bede pisal tysiac postow o nintendo gierkach" :rotfl:

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, krzysiek923 napisał:

No tak, a nazwy FitGirl i Skidrow to ci się przyśniły. Nie obchodzi mnie, czy piracisz, bo nie jestem z policji, ale przestań umoralniać, bo na pewno nie jesteś czysty.

 

Kontekst był taki, że ktoś pod którymś statusem napisał coś takiego:

 

 "Jebanie i okradanie Nintendo to obowiązek i przyjemność" - taki tekst zresztą często pada na tym forum i zwykle są z tego heheszki i nic więcej.

 

Więc ja odpisałem wtedy podobnie:

 

Jebanie i okradanie z instalek GOG-a to obowiązek i przyjemność. 

 

I nagle komuś się zapaliła żółta lampka, że jak to tak? Ano tak to tak.

 

 

Chciałem pokazać, że zarówno jedno i drugie jest moralnie złe a, że ty zrozumiałeś na swój sposób to już nie moja wina.

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

Pomijając wylewy niektórych to Sony dało dupy po całości. Jedną z większych swoich marek wydawać w takim stanie :kekw:

 

Poczekam aż polecą promki 50% i połatają ten szajs. Kiepskie recki gierka dostaje na Steam, a ja im ufam bardziej niż w metacritic.

Po absolutnym sukcesie serialu tragiczna wtopa z tym IP. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...