Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kazub napisał:

co nie. jakby wypuścili na 3 dni przed premierą to pewnie bym się skusił.

Ale to by nie miało większego sensu, wydawać osobne demo i osobny download na kilka dni przed premierą. Kto nahajpowany, ten i tak grę ma zamówioną. Natomiast parę tygodni przed, to demko nie tylko da lekki przedsmak tym, co wyczekują, to jeszcze może przekona do zakupu innych.

 

Mnie się hype udzielił, jak rzadko kiedy. Tj. może nie tak, że nie mogę się doczekać i odliczam dni do premiery, ale faktycznie zapowiada się cudowna, nostalgiczna przygoda. Ciekawe, na ile godzin to będzie tytuł, jeśli faktycznie tyle tego wszystkiego mają upchać.

Odnośnik do komentarza

nawet ciezko skomentowac ten trailer i ta zapowiedz. to bedzie cos wspanialego. wszystko mi sie podoba. platyna lekkim (pipi)em bedzie na jakies 200h (karcianka, mini gierki itd.)

 

co-op barreta i aerith jak zaklada okulary przeciwsloneczne, zaden zachodni dev czegos takiego nie doda do gry.

Odnośnik do komentarza

Najnowsze preview 

 

https://www.gamespot.com/articles/final-fantasy-7-rebirth-is-so-much-bigger-than-remake/1100-6520859/

 

https://www.ign.com/articles/final-fantasy-7-rebirth-the-final-preview

 

W skrócie: szykuje się definitywny jRPG, kompleksowy, rozbudowany, efektowny, z bardzo dużym "production value", ze stylem i duszą, po prostu bez kompromisów :). 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak już wiadomo oficjalnie, Rebirth zaczyna się od retrospekcji z Nibelheim, więc można sobie ogrywać ten fragment niezależnie. Później w pełnej wersji już można będzie zacząć od drugiego rodziału. Dalsza część już w grze głównej, faktycznie mi trochę żal grać, bo ona się nie przenosi. Myślałem, że zrobią jako demko tylko ten pierwszy rozdział. Resztę się cyknie dzień przed premierą co najwyżej, pewnie w ogóle.

 

 

Marketingowo ewidentnie choć raz im coś wyszło. Miesiąc zapasu to w sam raz, by każdy po wypłacie złożył pre-order. Nadal chyba jest promocja, że Remake jest dołączany za darmo do pre-orderu, więc nowi gracze mogą też czuć, że spokojnie "nadrobią". A widzimy, że nawet ludzie, których nie przekonał Remake (dziwni ludzie), są jednak mocno zainteresowani. Czy gra faktycznie ich aż tak zadowoli, nie wiem, ale grunt że na pewno kupią. ("Kup i jęcz" to klasyka podejścia do gier Final Fantasy, nieodzowna co najmniej od ósemki)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał:

Jak już wiadomo oficjalnie, Rebirth zaczyna się od retrospekcji z Nibelheim, więc można sobie ogrywać ten fragment niezależnie. Później w pełnej wersji już można będzie zacząć od drugiego rodziału. Dalsza część już w grze głównej, faktycznie mi trochę żal grać, bo ona się nie przenosi. Myślałem, że zrobią jako demko tylko ten pierwszy rozdział. Resztę się cyknie dzień przed premierą co najwyżej, pewnie w ogóle.

 

 

Marketingowo ewidentnie choć raz im coś wyszło. Miesiąc zapasu to w sam raz, by każdy po wypłacie złożył pre-order. Nadal chyba jest promocja, że Remake jest dołączany za darmo do pre-orderu, więc nowi gracze mogą też czuć, że spokojnie "nadrobią". A widzimy, że nawet ludzie, których nie przekonał Remake (dziwni ludzie), są jednak mocno zainteresowani. Czy gra faktycznie ich aż tak zadowoli, nie wiem, ale grunt że na pewno kupią. ("Kup i jęcz" to klasyka podejścia do gier Final Fantasy, nieodzowna co najmniej od ósemki)

Tylko tym razem raczej nie będzie jęczenia. Gra zdaje się brać wszystko co najlepsze z każdej części po trochę, a wszystko po XII było w jakiś sposób upośledzone dla fanów starych Finali. 

 

No chyba, że fabuła, wiadomo, że komuś może się nie spodobać, a nawet zapewne wielu osobom :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...