Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

mocny byłby przypał gdyby do wynajmowanie pawnów chcieli plusa ale dobrze, że informują. swego czasu było zamieszanie wokół diablo 4 do którego specjalnie wziąłem plusa żeby wogóle móc grać a okazało się, że nie jest wymagany.   

 

jeszcze jakby się z klatkarzem jakoś określili.... 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, messer88 napisał:

Fajnie jakby dali demko i wszystko będzie wiadomo. 

Capcom chyba jako jeden z nielicznych na placu boju dostarcza demo swoich tytułów, jest spora szansa na to.

Chętnie bym to obczaił sobie. Na razie tak średnio jestem zainteresowany a w jedynkę nigdy nie grałem. Kilka razy się zbierałem żeby to sobie pyknąć, ale zawsze coś innego trafiało na tapetę.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dalhi napisał:

Capcom chyba jako jeden z nielicznych na placu boju dostarcza demo swoich tytułów, jest spora szansa na to.

Chętnie bym to obczaił sobie. Na razie tak średnio jestem zainteresowany a w jedynkę nigdy nie grałem. Kilka razy się zbierałem żeby to sobie pyknąć, ale zawsze coś innego trafiało na tapetę.

Capcom, Squre Enix, RGG Studio z Yakuzami, Japończycy robią gry, wydają demo, wydają skończoną grę potem.

 

Inni: wydamy EA, potem ewentualnie 1.0, jak już kupią trochę, a reszta w paczykach za 2 lata xDD. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Ciekawe czy capgods dadzą demko jak to mają w zwyczaju :asax:

Demko bym przytulił

 

 

 

Kolejna klasa, Sorc, co się rzuca w oczy pod koniec filmu, fantastyczny efekt wizualny wybuchu okraszony spadkiem do 10 fps, Capcom pokazuje jak jest, żeby nie było :D

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ależ będzie gierkowanie. Ten rok pod względem gier w ogóle jest chory: nowy PoP, Yakuza, remaster Tomb Raiderów, FFVII Rebirth, zaraz Dogma i Alone in the Dark, wkrótce pewnie Metaphor Refantazio OMG :pepegasm:  

 

W pierwsze DD nie grałem, więc dla mnie sequel będzie czymś świeżym, liczę przynajmniej na 100h ostrego młócenia. A później Itsuno niech się bierze za DMC6.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...