Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jego, a jego materiały, gdy był w różnych jutubowych reakcjach i miał kto go trzymać w ryzach. Te jego stare recki były bardzo zjadliwe, ktoś trzymał nad nim bat żeby się nie odpalił za mocno w jakichś dziwnych kierunkach, a i zamiast jego mordy był pokazywany raczej gameplay. Tak, stare materiały cenię, ale po przejściu na swoje ziomek odpiął wrotki i powiedział "jestem zerem białym rycerzem", dlatego obecnie stoję raczej w kąciku "jebać typa" :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bzduras napisał:

Kto to jest Kiszczak?

2 godziny temu, drozdu7 napisał:

Gamoń kolejny youtubowy. Ostatnio liżą sobie jaja z Arkadikussem, który dla mnie też stał się ciężkostrawny.

 

Obydwaj zauważyli, że najlepiej klikają się kontrowersje i jeżdżą po grach, pierdoląc takie farmazony, ze się tego nie da słuchać, a do tego walą sobie na krzyżaka, co już w ogóle jest żenujące.
Arkadikussa pamiętam jeszcze z "Gościa Niedzielnego" i tam, jako lektor, sprawdzał się świetnie, bo głos ma zajebisty.
Niestety teraz, gdy odpływa w odmęty szaleństwa i jego paskudny, wiecznie wykrzywiony ryj, zajmuje 60% ekranu, nie da się oglądać jego materiałów.
A Kiszczak to król gimbazy, widziałem jakiś materiał o Lords of the Fallen i wiem, że jego persona jest strasznie irytująca.
Powoływanie się na tego pajaca to tak, jakby linkować wysrywy Gruszczyka z PPE z powodów innych niż dla beki - powinien być za to ban na forum.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko się zgadza, mimo wszystko tego DD ładnie wypunktował i ja mam takie samo zdanie.
Najłatwiej napisać że debil bazujący na kontrowersjach ale mimo wszystko ma spore doświadczenie w giereczkach, nie mówiąc o skillu bo ostatnio w 12h na streamie zrobił ds1/2/3 i zakończył Bloodbornem) i potrafi wypunktować gierkę.

Niech sobie każdy gra i ogląda co chcę ale widzę że strasznie piecze dupa jak ktoś ma tylko inną opinie.

Serio obejrzyjcie jeszcze raz ten materiał z IGN.
Walka bieda fhuj, zero parry rolla czegokolwiek.
Awesome button I elo.
No nie kupuję tego.



Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wredny napisał:

 

Obydwaj zauważyli, że najlepiej klikają się kontrowersje i jeżdżą po grach, pierdoląc takie farmazony, ze się tego nie da słuchać, a do tego walą sobie na krzyżaka, co już w ogóle jest żenujące.
Arkadikussa pamiętam jeszcze z "Gościa Niedzielnego" i tam, jako lektor, sprawdzał się świetnie, bo głos ma zajebisty.
Niestety teraz, gdy odpływa w odmęty szaleństwa i jego paskudny, wiecznie wykrzywiony ryj zajmuje 60% ekranu, nie da się oglądać jego materiałów.
A Kiszczak to król gimbazy, widziałem jakiś materiał o Lords of the Fallen i wiem, że jego persona jest strasznie irytująca.
Powoływanie się na tego pajaca to tak, jakby linkować wysrywy Gruszczyka z PPE z powodów innych niż dla beki - powinien być za to ban na forum.

Ten typ to klaun, lepiej sobie odpuścić postowanie tutaj co grę tych jego dziadowskich, krytycznych, krzykliwych filmów. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Schranz1985 napisał:

Walka bieda fhuj, zero parry rolla czegokolwiek.

Na pewno grałeś w jedynkę? Przecież tam było i parry i roll tylko że przypisane do danej klasy/skilla więc tutaj pewnie będzie podobnie. Ograłem DD: Dark Arisen niecałe dwa lata temu i walka tam jest bardzo dobra bo każdą klasą grało się inaczej i wiele zależało od skilli które się ustawiło. O potyczki nie ma co się martwić ważne żeby naprawili średnie elementy z jedynki (zbieranie masy śmieci, powtarzalne questy, postacie których się nie pamięta).

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Mordeczko a lektorem w Gościu Niedzielnym to nie był Piotrek Modzelewski, przynajmniej ja tak pamiętam. Arkadick to kojarzę że parę lat temu był w IGN Polska.


Faktycznie, to ja już nie wiem, skąd tego typa kojarzę, bo wydawało mi się, że właśnie dla PPE coś robił, zanim poszedł "na swoje" :dunno:

Odnośnik do komentarza
Na pewno grałeś w jedynkę? Przecież tam było i parry i roll tylko że przypisane do danej klasy/skilla więc tutaj pewnie będzie podobnie. Ograłem DD: Dark Arisen niecałe dwa lata temu i walka tam jest bardzo dobra bo każdą klasą grało się inaczej i wiele zależało od skilli które się ustawiło. O potyczki nie ma co się martwić ważne żeby naprawili średnie elementy z jedynki (zbieranie masy śmieci, powtarzalne questy, postacie których się nie pamięta).
Ale ja nie nawiązywałem do 1 tylko do materiału z IGN.
Nie było tam ani krzty finezji.
Wchodzisz na plecy maszujesz, spadasz I tak w kółko.
Nie chodzi o to czy jest roll parry tylko o to aby gra mechanicznie zmuszała cię do ich użycia, stawiała jakieś wyzwanie i dawała frajdę po pokonaniu przeciwnika.
A tam widać było że meszowanko pełna parą i essa nic więcej nie trzeba.
Do tego jeszcze te leczenie z poziomu pauzy w menu i fakt że nawet jak padniesz to i tak pionek cię podniesie .
No dla mnie to xd.
Mechanicznie to leży i kwiczy.
Samograj.
Wizualnie fajnie ale gameplejowo płytkie opór.
Ja tu nie widzę progresu względem 1, a minęło 10 lat.



Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Wiem wiem, tak ogólnie pisałem, bo co opinia o grze, że dobra (jak wrzucałem o LoF po 18 patchach, to ktoś wrzucą jakiegoś Kiszaka xD).
Fajnie że gra ci się podoba po 18 patchach i co z tego?
To żaden argument, na meta 6.8 więc szału nie ma i globalnie gra nie została doceniona za bardzo i tu nie ma przypadku.
Chyba nie chcesz powiedzieć że klaun Kiszczak ma takie zasięgi ?




Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka


Screenshot_20240114-195234.jpg
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Ale ja nie nawiązywałem do 1 tylko do materiału z IGN.

Dosłownie 49 sekunda i masz już parry. A co do reszty to przy 8mej minucie właśnie widać co się dzieje jak gracz nie korzysta dobrze ze skilli, nawet nie wiadomo na jakim poziomie trudności było grane, jeśli standardowo na easy to nie bądź zaskoczony że nie widzisz wyzwania.

Odnośnik do komentarza

Nie przekonuje mnie twoja teoria.
Ja tu widzę prostą gierkę z masą ułatwienia i uproszczeń dla masowego gracza.
Fajnie że jest raz pokazane parry, szkoda że później walki z bossami nie są skillowe, nie parrujesz, nie szukasz openerow na atak tylko spamujesz atak albo wiecznie wskakujesz na plecy i .... spamujesz atak.
I tak do znudzenia niczym w ostatnim ff16 ,gdzie walki były długie nudne powtarzalne i niezbyt satysfakcjonujące, chyba że kogoś kręcą oczo(pipi)ne rozbłyski I światełka, no to wtedy goty wiadomo.
Ja już kończę dyskusję.
Nie jestem targetem takich gierek.
A co do poziomu trudności to na wyższym pewnie jest tylko większą gąbka i jeszcze dłużej powtarzasz spamming.



Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że akurat takie zwykłe gameplaye Dragons Dogmy (czy np. Monster Huntera), nie robione przez kogoś ze skillem to na filmikach sprawiają dość chaotyczne wrażenie. 

 

Zresztą to inny typ gierki niż np. Soulsy - jasne bije się potwory, ale core rozgrywki opiera się na czymś innym. Można to lubić lub nie. Ja pamiętam że z jedyneczką bawiłem się bardzo dobrze. 

 

Dwójeczka wygląda bardzo podobnie do pierwszej części, co też można rozpatrywać jako wadę lub zaletę, w zależności od punktu widzenia. Ja developerów tutaj rozumiem, bo fani naprawdę długo czekali na kontynuację i nie chcieli zbyt wiele kombinować w core rozgrywki. Jedyne co mnie na razie boli to że tyle lat minęło a ten interfejs dalej ujowy. :reggie:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Fajnie że gra ci się podoba po 18 patchach i co z tego?
To żaden argument, na meta 6.8 więc szału nie ma i globalnie gra nie została doceniona za bardzo i tu nie ma przypadku.
Chyba nie chcesz powiedzieć że klaun Kiszczak ma takie zasięgi ?




Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka


Screenshot_20240114-195234.jpg

6.8 od userów, gdzie większość oceniało na premierę to jest taki wynik, jaki powinien dla tej gry być, anyway 6.5-8 to zasłużone oceny, to wciąż nie jest 1/10 i gówno obesrane, chyba, że nie rozumiesz, to ok. 

Godzinę temu, Cedric napisał:

Inna sprawa, że akurat takie zwykłe gameplaye Dragons Dogmy (czy np. Monster Huntera), nie robione przez kogoś ze skillem to na filmikach sprawiają dość chaotyczne wrażenie. 

 

Zresztą to inny typ gierki niż np. Soulsy - jasne bije się potwory, ale core rozgrywki opiera się na czymś innym. Można to lubić lub nie. Ja pamiętam że z jedyneczką bawiłem się bardzo dobrze. 

 

Dwójeczka wygląda bardzo podobnie do pierwszej części, co też można rozpatrywać jako wadę lub zaletę, w zależności od punktu widzenia. Ja developerów tutaj rozumiem, bo fani naprawdę długo czekali na kontynuację i nie chcieli zbyt wiele kombinować w core rozgrywki. Jedyne co mnie na razie boli to że tyle lat minęło a ten interfejs dalej ujowy. :reggie:

@Schranz1985 każdą grę porównuje z Elden Ring i Dark Souls, nieważne, że to gra oparta na innych aspekach niż tamte xD. 

Odnośnik do komentarza

Oho użytkownik Schranz ma inną opinie i wytyka wady gry przed jej premierą i podpiera się filmikami Kiszczaka?

 

Tak nie może być bo prawdziwymi ekspertami jesteśmy my, gracze z tego tematu bo spamujemy filmikami z różnych trailerów i to nas czyni nieomylnymi :)

 

 

To samo robiłem jak wychodziło Diablo 4 (tam też podparlem się jakimś filmem Kiszaka) i co się okazało? Gra się okazało mocno średnia bez jakiegokolwiek end game'u żeby nie mówić, że się okazała goovnem.

 

 

Zobaczymy jak tu będzie ale wczoraj sobie odpaliłem jedyneczkę i ten system walki rzeczywiście jest z tamtej epoki, jak tu tego nie usprawnili to będzie to element, który powinien być mocno punktowany przez recenzentów. No chyba, że jesteś bambikiem.

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Schranz1985 napisał:

(...)
Nie chodzi o to czy jest roll parry tylko o to aby gra mechanicznie zmuszała cię do ich użycia, stawiała jakieś wyzwanie i dawała frajdę po pokonaniu przeciwnika.
(...)

 

Mnie to generalnie ten fragment szczególnie urzekł. Jest źle, bo gierka NIE ZMUSZA do grania w jakiś jeden określony sposób i nie gnoi gracza. Chuy tam, że DD jak mało która gra daje sporo możliwości grania na różne sposoby, a pionki można sobie wziąć, albo nie wziąć. Jak ktoś chce mieć trudno, to może mieć trudno, a jak ktoś nie chce, to też będzie się dobrze bawił. Ale to źle, bo Schranz ma słabą wolę i jak gra go nie zmusi, to na start weźmie pionki na 200 levelu które same przejdą mu grę.

Odnośnik do komentarza

Widzę że jak zawszę odwraca się kota ogonem.
Jak jakaś mechanika jest ujowo zaprojektowana to zawszę można jej nie używać xD.
Gra daję masę możliwości tylko na tym materiale z IGN chłop spamował 1 atak a jak dostał jakimś cudem hita to sobię zapauzowal i uzupełnił całe życie z poziomu menu xD.
Jak questy poboczne będą ujowe to nie musisz ich robić, a jak gra będzie za łatwa to możesz wydłubać sobię jedno oko albo grać na macie do tańczenia.
I oczywiście to nie jest moje zdanie to debil Kiszak tak mnie wysterował.


Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka







  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Schranz1985 napisał:

(...)
Gra daję masę możliwości tylko na tym materiale z IGN chłop spakował 1 atak (...)
 

Ja tak przeszedłem wszystkie Soulsy, łącznie z Sekiro. Rolka i napierdalanie mieczem. Nawet Sekiro mnie nie zmusiło do używania parry. Czyli crapy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...