Skocz do zawartości

Dragon's Dogma 2


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Czezare napisał:

 

Zrobię Ci zbiórkę na forumku na korepetycje z angielskiego :niki:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bielik napisał:

Oh shit, here we go again. 

Polska lokalizacja w dość dużych grach powinna być obowiązkowa już od samego początku generacji xo/ps4 - znajomość języka angielskiego nie powinna mieć nic do tego.

No Capcom coś leci w kulki, raz robią, a raz nie, ale do RPGa żeby nie zrobić, ciekawe co było nie tak że sprzedażą ostatnich Residentów w PL ..., dziwne 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pewnie zazdroszczą że zmieniłem xiaomi na pixela 869073183_bekaztypa.png
Oglądałem teraz Kiszaka i mówi to samo.
Niestety walka wygląda casualowo prosto i bez wyzwania.
Jak zginiesz to cię jeszcze pionek podniesie, w zasadzie niemal nieśmiertelność.
Wchodzisz na plecy i klepiesz kwadrat, spadniesz i znów lecisz na plecy xD.
Jak padnie to dobijasz spamując kwadrat.
No jprdl no bieda.
Żeby nie było 1 przeszedłem, ale nadal uważam że system pionków to najgorszy element a później system walki.
Już nawet nie pamiętam jaki był rozwój postaci, ale jak nie ogarniałes to brałeś 2 pionki + 20 Lev I elo.
Edit
No i jeszcze jak bombę dostaniesz wchodzisz do menu i na pauzie używasz Pota xD.
No gra dla bambikow, zginąć się chyba nie ma.
Nie ma wyzwania nie ma funu.
Gra do zaorania dla mnie.








Wysłane z mojego Pixel 6 przy użyciu Tapatalka












  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

I tak będę grał ass-ass-synem ciachającym nożykiem i włażacym na plecy bossom. Bez pionków więcej expa wpada, pamiętam runy solo na BitterBlack Isle były bardzo interesujące.

Oby było więcej klimatycznych niemilców takich jak śmierć lub różnego rodzaju smoki i wiwerny. Mimo różnorakich opinii i tak czekam, wszak jedyneczka wymasterowana i nadal w moim top10 najlepszych gierek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...