Skocz do zawartości

PSX Extreme 301


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bartg napisał:

Może być komiksem

 

:obama:

to tymczasowa okładka, na fejsie napisali że to nie końcowy produkt.

Wiem że render, ale wydaje się dość gruby, widać też cenę 25 zyla. Widziałbym to właśnie w takim mniejszym formacie, taka książeczka z nieco grubszą okładką. Wszak nie jest to jako wydawane jako PSX Extreme, a może coś, co trafi do ludzi którzy narzekają na PE?

--

No i bym na półkę z książkami dał, a nie do piewki ..

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, łom napisał:

Ocena Butchera, można odjąć punkt czy dwa tak samo jak we wszystkich Star Warsach które recenzuje ;)

No wiadomo, ale dziwnie to wygląda jak chwilę wcześniej w filmie pada stwierdzenie, że dychy muszą być zatwierdzone. Jeszcze żadnych minusów nie stwierdzono :dynia:

Odnośnik do komentarza

Z zatwierdzaniem dych to był pomysł Ściery i wydaje mi się że wraz z jego odejściem odszedł też ten system, a bardzo szkoda bo dycha to powinien być wyczyn który się trafia raz na ruski rok. A najlepiej by było gdyby gry które dostały dychę lub się o nią otarły dostały w kolejnym numerze stronę na mini recki innych zgredów którzy opisują dla czego gra zasługuje/nie zasługuje na 10 (tak jak kiedyś był zgrentgen tylko w bardziej zwartej formie).

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, łom napisał:

Z zatwierdzaniem dych to był pomysł Ściery i wydaje mi się że wraz z jego odejściem odszedł też ten system, a bardzo szkoda bo dycha to powinien być wyczyn który się trafia raz na ruski rok. A najlepiej by było gdyby gry które dostały dychę lub się o nią otarły dostały w kolejnym numerze stronę na mini recki innych zgredów którzy opisują dla czego gra zasługuje/nie zasługuje na 10 (tak jak kiedyś był zgrentgen tylko w bardziej zwartej formie).

Pamiętam przy okazji GTA SA jak wszyscy zgredzi musieli się wypowiedzieć o dyszce dla tej gry.

Odnośnik do komentarza

W filmie padło dobre stwierdzenie, że sensownie jest dawać do recenzji kolejne części danej gry temu samemu redaktorowi czy takiemu, który daną serią sie jara. Dla mnie to dobrze, że TLoU czy coś związanego ze SW zawsze trafia do Butchera, przynajmniej od razu wiadomo, żeby nie brać tego na poważnie XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...