Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Josh napisał:

Swoją drogą James ma strasznie dziwny ryj, jak taki przepity pan Mirek spod Żabki co go mijam codziennie idąc rano do pracy. 

 

Kurde moze dlatego, że James jest przepity i do tego cierpi na deprechę, ale mogę się mylić :kekw:

Wygląda bardzo okej, odebrali mu trochę kilo i prezentuje się zdecydowaniej bardziej realnie jak na kogoś co ma przeyebane żyćko niż w oryginale.

 

 

SH2R jak na ten moment zayebiście mi się podoba, ale nie jaram się, bo bez dobrego gameplayu się nie uciągnie, a że to Bloober to wiadomo.  Ciekawi mnie czy będzie się czuć ten Lynchowski klimacik, bo trochę mi go w trailerze brakowało.

 

 

Odnośnik do komentarza

SH2R wygląda fajnie, chętnie zagram.

 

Z reszty rzeczy najciekawiej wypada SHF, ale to wygląda na jakąś zupełnie inną grę, a nie Silent Hill.
Po obejrzeniu urywków gier dewelopera SH Townfall to nie jestem specjalnie podekscytowany. Obstawiam jednak, że to oni robią tę grę z karteczkami na ścianach i śmietnikiem w pokoju (concept art latały swego czasu po sieci). 
 

Film zapowiada się fajnie, chociaż martwi mnie to ich gadanie o wspólnym przeżywaniu strachu na ekranie i "uwspółcześnieniu" Silent Hilla dla nowoczesnej widowni. Co to od cholery znaczy?
 

Generalnie stało się to czego się obawiałem. Po długiej nieobecności czeka nas inflacja marki. Zalano nas pier.dyliardem nowych tworów w uniwersum, które pewnie pojawią się najwcześniej w 2024 roku, zamiast skupić się na jednym, porządnym tytule. Poszli w stronę Marvelów zapowiadających 120 nowych filmów co trzy lata, UbiSoftu machającego nam przed nosem ośmioletnim planem na rozwój Assassin’s Creed i CDPR wrzucającego zapowiedzi szesnastu Wiedźminów na raz. I na co to komu? Aha, no tak, to z myślą o inwestorach, nie graczach.

 

Ale Blooberowi kibicuję.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Paolo de Vesir said:

W sumie największe nadzieje wiązałem z remake SH2 i ten bardzo mi się spodobał - będzie z pewnością grane, świetnie wypadły urywki dialogów.

 

Reszta zaś bardzo średnio - ten Ascention to będzie jakieś kooperacyjne gówno, po designie potwora miałem wrażenie, że ktoś mocno podjarał się estetyką Stranger Things.

 

Townfall - bez hype’u.

 

f - kompletnie nic nie wiadomo, estetyka tez nie silentowa, a w dodatku robiona przez zachodnie studio jesli dobrze rozumiem.

 

W ogóle jak na japońską legendę to myślałem, że dostaniemy zapowiedź od Sony i mocne wsparcie po stronie KKW, a najbardziej rozczarowało oddanie gry w ręce zachodnich ekip które ani razu nie udzwignely (poza Shattered Memories).

Silent hill f robi studio Neobards z Tajwanu, nie zachodnie studio. Ich dorobek to Resident Evil Resistance :yao:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Observer napisał:

Ta rywalizacja między Konami i Capcomem kto zrobi najlepszy horror jak za czasów pierwszego Playstation :banderas:

 

Rzucili tyle tych projektów na raz, a tylko z jednego mieli materiał na silniku - oj będzie czekania. Biorąc pod uwagę średnią wieku forumowiczów, pewnie nie wszyscy dożyją wszystkich premier.

:devil:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wojtq napisał:

Generalnie stało się to czego się obawiałem. Po długiej nieobecności czeka nas inflacja marki. Zalano nas pier.dyliardem nowych tworów w uniwersum, które pewnie pojawią się najwcześniej w 2024 roku, zamiast skupić się na jednym, porządnym tytule. Poszli w stronę Marvelów zapowiadających 120 nowych filmów co trzy lata, UbiSoftu machającego nam przed nosem ośmioletnim planem na rozwój Assassin’s Creed i CDPR wrzucającego zapowiedzi szesnastu Wiedźminów na raz. I na co to komu? Aha, no tak, to z myślą o inwestorach, nie graczach.

 

 

 

 

Ale skąd te obawy skoro każdą grę robi inne studio? W sensie, mogą to być gry które skończą na żółto, ale akurat co ma fakt ze robią 5 różnych produktów naraz. Bardziej mi to wygląda na zmasowaną reanimację marki, jakieś deskorolki, figurki, zaraz piżamy.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

jeżeli ploty  o wyłożeniu kasy przez Sony na produkcję gry jest prawdziwa to wszystko jest możliwe

 

ogólnie ma w chuju tą grę nie mam do niej sentymentu i mogło by jej dla mnie nie być

 

Zobaczymy.

 

Mam podobnie. Wyjdzie to wyjdzie. Nigdy nie grałem w Silent Hill, więc zero nostalgii.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartolinsky napisał:

Kurde, ale swoją drogą liczyłem trochę, że jak stała ich trójka na ulicy to zza winkla z mgły wyjdzie Kojima z Reedusem na barana po czym podejdzie do Ito i zakurwi z nim w ślinę i powie, że klepią razem nowego SH i yebać Spencera.

 

  Ukryj zawartość

:kekw:

 

Jeszcze takie przemyślenia po pokazie.

 

Jest ok, ale Silent Hills to mógłby być horror poprzedniej generacji, fuck You Konami, nawet jak przyszłość jest świetlana, nigdy wam tego nie wybaczę :/.

I wyglada na to, że PS Showcase w tym roku nie będzie...

 

Bo co zostało? Spiderman 2 jedynie i może Death Stranding 2 i Tlou multi... za mało jak na Showcase. 

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie wiem co o tym myśleć, dali zrobić remake kultowej dwójki ludziom którzy nigdy nie zrobili gry z elementami walki, ludziom których każda gra ma problem z optymalizacją, ale też ludziom którzy lubią horrory. Póki co jestem mocno sceptyczny i obawiam się wrzucenia blooberów w za głęboką wodę. Sam zwiastun też jakiś taki plastikowy, twarz Jamesa kreskówkowa jakaś. Podoba mi się design miasta kiedy wychodzi z kibla i mgła, ale to chyba render. Muzyka wiadomo kultowa. 

Nie podoba mi się też ekskluzywność na konsolę sony, tak walczą z M$ a sami podkupują gry third party, słabe to bo przecież poprzednie SH wychodziły normalnie na inne sprzęty, no ale sony zapłaciło to ma.

 

Czekam na gameplay, bo historię już mają muszą tylko ogarnąć klimat i gameplay, no właśnie tylko czy aż...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...