Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem i Ja, ostatni raz gralem w Tekkena (DR) w 2007 roku. 

Cudownie się gra, aż jestem w szoku jak dużo się zmieniło. No gram i jakbym cofnął się w czasie o 20 lat, taki fun.

 

A ten track podczas wyboru postaci mam cały czas w głowie jak tylko wstałem.:gachigasm:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza


Nie mogę z tego psa xD

434e8e43-0dc7-4de8-ab1a-ebcc6ac24066.png
 

Moim zdaniem t8 ma idealnie wyważony stosunek komedii i głupotek do pseudo-powagi.

 

co do samych walk trochę na początku kręciłem nosem na te supery jak w SF, ale w sumie dobre urozmaicenie.

Edytowane przez tlas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, bardziej na chłodno kilka uwag, piszę minusy, bo gra jest absolutnie cudowna. Plusy to cała reszta. 

 

Kilka rzeczy mogłoby być zrobione lepiej.

- grafika w CGI paradoksalnie odstaje na minus i czasami jest dziwnie. Jakby wszystko było na silniku gry to byłoby lepiej. Z drugiej strony to tez komplement, modele postaci są AŻ tak dobre

- Customizacja to na razie żart i kolorki można zmienić co najwyżej. Jest kilka itemów, ładnych, nie to co w T7. Ale bez jaj, mieli kilka lat na to. 

- Story jest jakby urwane? Jeśli to podkładka pod dlc to dam się wydoić, ale jeśli to koniec to dalej nie wiem najważniejszych rzeczy.

Spoiler

Walka z Ogre to byłby sztos! zmarnowali taki potencjał. Heniek serio zdech? Reina wzięła się w dupy, bo tak i już? Ok;/ 

 

Poza tym to jest rewelacja, a znając Haradę gra będzie potężnie wspierana przez kolejne 8 lat. Pomijając nostalgię (tekken 3, ttt i soul calibur z dc) o chyba najlepsza bijatyka 3d. Wstałem rano, sobota, wypiłem kakałko i w szlafroku siadam sobie do Tekkena odblokować resztę filmików postaci, dokładnie jak za szczyla:fsg:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W tekkena to gralem w trojke, potem moze z 30 minut w siodemke, ale hajp sie udzielil i wspaniala edycja z hiszpanska oklada od @yaczes wczoraj do mnie trafila.

 

zajebista, swietnie to chodzi. od razu poczulem dawna magie tym bardziej ze ost z 3 odpalony.

 

w online 5 walk, 2 wygrane i 3 w pizde czego raz trzy perfekty.

 

niestety na razie opieram sie na hałorangu i spamowaniu szkitami, ale chyba przetestuje kogos innego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ewa Kowalska - wrzucili jakiegoś randoma, wymyślili sobie plakat z piosenkarką. Kiedyś nawet był tam błąd, bo napisali bodaj "Ewy Kowalskiej's".

 

Jeśli chodzi o podobieństwa do Dead or Alive, to w ekipie deweloperskiej Tekkena 8 jest Yohei Shimbori, jeden z produentów DoA6.

 

 

 

Na PC na kartach NVIDIA możecie ustawić sobie poziom niższego opóźnienia inputów:

 

image.png.2dbe8ee70226a6b92c2ce1450380ff0c.png

 

Pamiętajcie też, żeby przełączyć rollbacka na priorytetyzowanie opóźnienia:

 

image.thumb.png.11c3fa265a95a9c6e6a14568f6280a78.png

PS Ale ten Jin świeci... :obama:

 

image.thumb.png.a3846ffb95c6fa1a4cbb551811e136f2.png

 

Edytowane przez Di
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Story pyknięte, całościowo spoko choć oczywiście poziom "jestem zły i Ci wpierdolę! Nie, ja jestem dobry, zajrzę do serduszka i wybiję Ci z głowy to zło, rzezimieszku!", ale finałowa walka robi niesamowicie :banderas: Zmiana movesetu, OST, spektakl, świetne to było od początku do końca.

Odnośnik do komentarza

Pytanko odnośnie online. Ogólnie jestem noobem jeśli chodzi o te klimaty, w bijatykach zawsze olewałem granie w multi z obcymi ale w T8 dałem szanse i nawet przyjemnie się napierdacza póki co. Zdziwiła mnie jednak jedna rzecz, prawie żaden z moich oponentów nie stosował rage artów jak juz mieli dostepne, nawet kiedy ewidentnie dzięki nim wygraliby walkę gdybym nie zdążył zablokować. Te rage arty to jakieś tabu prawdziwych tekkenowców, którzy wolą dostać w pizdę niż ich użyć? Tak mi to zryło łeb, że sam przestałem z nich korzystać bo pomyślałem, że wstyd czy coś i będzie minus do respektu xD kurwa typowy polak jak wyjdzie w świat. No ale nie wiem, może się mylę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Też miałem dzisiaj jednego gagatka z którym 3 walki stoczyłem, z czego 2 wygrałem, a ta jedna przegrana to jakbym z zupełnie innym człowiekiem grał. Ojebał mnie jak burą sukę, raz perfectem, 2x prawie perfectami. Te dwie moje wygrane były dosyć pewne, więc albo se trenował i testował, albo młodszy brat grał i dal controller starszemu na jedną walkę żeby mi wpierdolił.

 

Btw, na Twitterze ludzie zaczęli stękać żeby dodali Tifę do rosteru, sam Harada się odniósł. Podoba mi się odpowiedź, że 'faktycznie dobra dupa' a nie, że umie się bić i w sumie pasowała by do 3d fightera xD.

Screenshot_20240127_194011_DuckDuckGo.jpg

Edytowane przez Fafensky
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fafensky napisał:

Pytanko odnośnie online. Ogólnie jestem noobem jeśli chodzi o te klimaty, w bijatykach zawsze olewałem granie w multi z obcymi ale w T8 dałem szanse i nawet przyjemnie się napierdacza póki co. Zdziwiła mnie jednak jedna rzecz, prawie żaden z moich oponentów nie stosował rage artów jak juz mieli dostepne, nawet kiedy ewidentnie dzięki nim wygraliby walkę gdybym nie zdążył zablokować. Te rage arty to jakieś tabu prawdziwych tekkenowców, którzy wolą dostać w pizdę niż ich użyć? Tak mi to zryło łeb, że sam przestałem z nich korzystać bo pomyślałem, że wstyd czy coś i będzie minus do respektu xD kurwa typowy polak jak wyjdzie w świat. No ale nie wiem, może się mylę.

Graj jak chcesz. Możesz nawet używać 1 "taniego" ciosu jeśli to sprawia Tobie frajdę :) Wśród fanów Tekkena znajdą się jacyś nawiedzeni którzy będą wmawiać innym że rage art to coś złego. Że trzeba ładnie grać :) Olać ich :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...