Skocz do zawartości

Need for Speed: Unbound


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie fajnie jest odblokować nowe fury w miarę szybko, niż grindować 6 wyścigów na krzyż, żeby walutę zdobyć na auto które wygra wyścig nr 7. Chodzi mi bardziej o feeling wesołej i lekkiej gierki w ładnych okolicznościach natury. FH 4&5, Test Drive Unlimited, te klimaty. 

Odnośnik do komentarza

Criterion ma formułę na genialne wyścigi w postaci Hot Pursuit 2010 tylko zamiast patrzeć się na konkurencję i na trendy powinni zrobić to w czym są dobrzy. Czyli zbudować konkretne, różnorodne trasy ze skrótami a nie open world z checkpointami, dać do tego arcadeowy model jazdy w którym jednak czuć wagę auta a robienie idealnych driftów przynosi satysfakcję, wpakować normalną muzykę która zachęca do szybkiej jazdy a nie jakieś bezjajeczne rapy. NFS HP 2010 kupiłem na kolejną platformę i wraz z DriveClubem i PGR4 jest to top topów asfaltowych ścigałek.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Shankor napisał:

Jak dla mnie fajnie jest odblokować nowe fury w miarę szybko, niż grindować 6 wyścigów na krzyż, żeby walutę zdobyć na auto które wygra wyścig nr 7. Chodzi mi bardziej o feeling wesołej i lekkiej gierki w ładnych okolicznościach natury. FH 4&5, Test Drive Unlimited, te klimaty. 

No to masz Horizony i zdaje się gdzieś tam grzebią przy Test Drive Solar Crown. Na rynku starczy już takich gier, gdzie mam 200 aut i poza sezonowymi wyzwaniami nie będę większości z nich prawdopodobnie nigdy nie używał. Co dopiero mówić o tuningowaniu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie w tej gierce niezrozumiała jest obecność polityki. Chyba kogoś nieźle powaliło myśląc, że znajdzie graczy równocześnie lubiących ziomalski klimat i na serio zainteresowanych jakimś ględzeniem burmistrz w radiu.
Już nie mówiąc o tym, że robienie zbyt na serio gier o wyścigach ulicznych nie ma sensu, bo na serio to za taką jazdę wszystkie postaci powinny skończyć bez praw jazdy, samochodów, a najlepiej w pierdlu. Im prostsza i banalniejsza historia, tym lepiej.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Square said:

HP2010 się sprzedało dobrze chyba. Remaster jak to remaster, mniejsze zainteresowanie, ja np nie kupiłem.

Ten remaster to przecież nawet średnio wypadał jako remaster, nie mogą oczekiwać sprzedaży jak oryginału, skoro wydali z grubsza tą samą grę 10 lat później. Pograłem chwilę za free, stwierdziłem, że nie mam czasu na gry, które kiedyś i tak ograłem i wyleciał z dysku. 

 

1 hour ago, Bartg said:

Umówmy się Forza Horizon skutecznie uczyniła z NFS'a niszową serię.

FH oczywiście jest top topów, ale zawsze jest miejsce na inne wyścigi. Czasem ktoś pisze, no FH lepsza w tym, w tamtym - tak, ale co z tego, mogę chcieć pograć czasem w więcej ścigałek niż tylko nowa Forza co parę lat, jak dobra by nie była. Plus FH cierpi ostatnio na tą samą przypadłość co NFS, lenistwo w kontekście wrzucania nowych aut do podstawki. No i dlaczego MS zabił serię PGR z zamkniętymi trasami? 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mustang napisał:

Dla mnie w tej gierce niezrozumiała jest obecność polityki. Chyba kogoś nieźle powaliło myśląc, że znajdzie graczy równocześnie lubiących ziomalski klimat i na serio zainteresowanych jakimś ględzeniem burmistrz w radiu.
Już nie mówiąc o tym, że robienie zbyt na serio gier o wyścigach ulicznych nie ma sensu, bo na serio to za taką jazdę wszystkie postaci powinny skończyć bez praw jazdy, samochodów, a najlepiej w pierdlu. Im prostsza i banalniejsza historia, tym lepiej.

W ogóle od dawna już mnie trochę śmieszy klimat tych gier typu NFS gdzie piraci drogowi zachowują się i rozmawiają jak amerykańscy nastolatkowie z seriali na netflixie.

Ciekawe czy powstanie kiedyś gra trzymająca się bardziej realiów nielegalnych wyścigów czyli po prostu nafuranego chamstwa z BMW, dilerów, kupowania tanich części od janusza ze szrotu, wypożyczania drogich aut za hajs z providenta i może jakimś wątkiem fabularnym poruszającym zabicie przechodnia podczas wyścigu i chowania się przed policją. Grałbym

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, UberAdi said:

W ogóle od dawna już mnie trochę śmieszy klimat tych gier typu NFS gdzie piraci drogowi zachowują się i rozmawiają jak amerykańscy nastolatkowie z seriali na netflixie.

To chyba zaczęło się of Szybkich i wściekłych, gdzie istniejącą naprawdę społeczność amatorów tuningu i szybkich aut, wciągnięto w dużo bardziej bajkowy świat nielegalnych wyścigów (który oczywiście jest dla wielu fanów motoryzacji mokrym snem). Oczywiście w rzeczywistości odbywają się czasem nielegalne wyścigi na 1/4 mili, ludzie ścigają się spod świateł, jakiś frog zrobi rajd przez centrum, ale to wszystko nijak się ma do realiów z gier, już nie mówiąc o kuriozalnej w praktyce koncepcji zarabiania kasy goniąc się po mieście kolorowymi furami.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Mustang napisał:

To chyba zaczęło się of Szybkich i wściekłych, gdzie istniejącą naprawdę społeczność amatorów tuningu i szybkich aut, wciągnięto w dużo bardziej bajkowy świat nielegalnych wyścigów (który oczywiście jest dla wielu fanów motoryzacji mokrym snem). Oczywiście w rzeczywistości odbywają się czasem nielegalne wyścigi na 1/4 mili, ludzie ścigają się spod świateł, jakiś frog zrobi rajd przez centrum, ale to wszystko nijak się ma do realiów z gier, już nie mówiąc o kuriozalnej w praktyce koncepcji zarabiania kasy goniąc się po mieście kolorowymi furami.

Japończycy też mieli w tym swój udział w realu.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2022 o 16:55, Dr.Czekolada napisał:

No to masz Horizony i zdaje się gdzieś tam grzebią przy Test Drive Solar Crown. Na rynku starczy już takich gier, gdzie mam 200 aut i poza sezonowymi wyzwaniami nie będę większości z nich prawdopodobnie nigdy nie używał. Co dopiero mówić o tuningowaniu.

200? Bitch please :yao: Horizon na starcie miał z 500 a teraz to nie wiem 600-700 będzie?

Oczywiscie też uważam, że powinni to podzielić przez trzy, bo serio kto chociaż raz się tym przejedzie. 

Chciałbym nowego PGR. Fajne zamknięte, wymyślone trasy, bez torów i bez SUVów, bolidów czy ciężarówek. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...