Skocz do zawartości

Need for Speed: Unbound


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

jest i to duży syndrom jeszcze jednego wyścigu, nie pamiętam kiedy ostatnio grałem do 3 heh (chociaż nfs:hp 2010 to nadal ideał). ale jedna rzecz jest dla mnie nie do zniesienia i nie mam pojęcia jakim cudem przeszła. limit powtórek wyścigu podczas dnia i nocy. gram na środkowym poziomie trudności i liczba powtórek to 4, serio!? rozumiem, że system progresji jest powolny i to jest mega. ale 4 powtórki to żart, potrafię to na pierwszy wyścig zużyć tym bardziej, że handicap jest kurewski.

Odnośnik do komentarza

Na zero to chyba jednak lekka przesada, bo potem ustawianie grafik na samochodzie driftuje przez minimalne dotknięcie gałki. U siebie zostawiłem na 10% a podniosłem sterowność w ustawieniach samego auta. W Callisto na default kamera też wolna jak mucha w smole. Nie przypominam sobie gry, gdzie nie musiałem grzebać przy sterowaniu. W tym NFS to jednak jest mus i obawiam się, że na starcie dużo osób odbije się właśnie przez te ustawienia i braku dostępu do wszystkiego z miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ok, więc tak. Nowy NFS naprawdę mi się podoba. Graficznie jest super, modele samochodów wyglądają pięknie, postacie w komiksowym wydaniu nadają grze inny klimat. Muzyka dużo lepsza niż w heat, gdzie po dłuższej sesji nie mogłem już znieść tych latynoskich przyśpiewek. Gram na poziomie zrelaksowany, żeby relaksować się gra. Tylko że to nie jest relaks. Jestem zaraz po prologu, moja Mitsubishi dopiero co wskoczyła w tier A. Na B zajmowałem 3,4 miejsca w wyścigach. To już mnie dziwiło, bo gram na relaks. W tier A , samochody sterowane przez CPU, tak zapjierdalaja że nie ma szans ich dogonić. Nie wiem co robię źle. Może tak ta rozgrywka ma wyglądać? Że zbieramy żmudnie kasę na jeden podzespół i ogólnie jest ciężko. W heat, nie powiem, ale kasa wpadała szybko. Generalnie wygląda mi to na skopany balans. Macie podobne odczucia?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Szymek napisał:

A tak ogólnie to ktoś kupił czy wszyscy w triala cisną? Bo mam wrażenie że większość to trial 

Odpaliłem triala i nie dałem rady przebrnąć nawet przez pierwszy wyścig:[

Jak ruszyłem i jakaś głupia pi**a zaczęła drzeć japę "Zakręt!!!!  Zakręt!!!" to miałem ochotę wyskoczyć przez okno:laugh:

 

  • beka z typa 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...