Skocz do zawartości

Silent Hill f


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, SlimShady napisał:

To jest główna odsłona.

Do tej pory jedyna świeżość w obrębie miasteczka na jaką było ich stać, to albo śnieżyca w SM(choć w 1 też jest śnieg, ale głównie pada), lub ulewa w Downpour(plus poboczne misje). Mogli mielić to samo od ponad 20 lat, albo zrobić coś innego. Samo SH jest dla mnie umowne, to nie musi być współczesność, takie latanie  wstecz dobrze im zrobi.  Zobaczyłbym kiedyś SH podczas pierwszy wojny światowej. Horror wynikający z grzechów i traum na wojnie. No jest, co wymyślać, wypisz, wymaluj assasyn.

Ja np nie mowie ze kolejny raz ma byc mgla, miasteczko, radijko bo inaczej to nie sh. Ale wlasnie jakies korzenie miasteczka, duzo okultyzmu np przedstawienie jak sytuacja sie miala za czasow palenia wiedzm na stosie czy ku klux klanu dla mnie by byla wypas.Historia Dahlii Gilespie i tej ich sekty z sh1.  A tutaj chinskie laleczki, kwiatki we wlosach i pierwsze skojarzenie z fatal frame. No ale nie ma co narzekac bo samo to ze cos powstaje to mega niespodzianka bo bylem pewien ze seria zdechla na dobre i tylko cud moze ja wskrzesic. Czekamy i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

No bo to jest kurwa taka taktyka Konami na wskrzeszenie tej marki. Napierdolmy gier dla każdego, dla Europy i USA Sh2, coś dla smartfoniarzy, coś online i coś dla Japanese. 

Szczerze to może być dobra gra koniec końców(oby!), ale jak ktoś już tu widzi SH bo gazrurkę ma dziewucha to trochę beka 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a kto powiedział, że mnie tam nie ma :pawel:
ta... i czasy najlepsze.

Czuję, że odnajdę się w tej produkcji, japońskie klimaty = moje ulubione, niedoceniony KUON, Forbidden Siren czy wspomniany Fatal Frame <3

Edytowane przez AiszA
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcieli grę, to powinno być to coś w stylu supermassive, a tutaj nie traktuje tego inaczej jak chęć wypromowania marki pod przyszłe projekty, na twitchu, czy gdzie to będzie, i to może się udać, ale nie dla mnie takie angażowanie się w wielomiesięczną, regularną oglądankę, gdzie rzeczy się dzieją nie z twojej woli(chyba zależy od widzów?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...