Skocz do zawartości

PSX Extreme 303


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja. W połowie listopada jest w tak złym stanie, że nikt nie ma z nim kontaktu, a teraz spoko luz, na początku grudnia wraca normalnie do pracy. 

 

Szczerze mówiąc, to już zapomniałem o tym numerze i czekałem na zapowiedź 304. Dopiero dzisiaj sobie zdałem sprawę, że przecież 303 jeszcze nie widziałem na oczy. 

Odnośnik do komentarza

Numer jest już w kilku sieciach i empikach, niestety kolporter zamulił i u nich będzie dopiero jutro rano. 

 

 

2 godziny temu, grzybiarz napisał:

To Pixel nie ma tam takiego Rogera co mimo wszystko puści numer do druku?

Mam nadzieję że Łapusz wyciągnie wnioski i do takich sytuacji już nie dojdzie. 

Niestety nie jest to łatwa sprawa. Robert nie zostawił żadnego zastępcy, który ogarniałby takie kwestie, ja kilka dni spędziłem na słuchawkach by to w końcu poszło, przy czym miałem chwile zwątpienia, czy to się w ogóle uda, bo nigdy się tym nie zajmowałem, a drukarnie też mają  swoje terminy i muszą wrzucić magazyn w wolne miejsce, którego w listopadzie mają bardzo mało. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza

Polecę tekst Adama o talassofobii - ciekawe ile atawistycznych lekow w człowieku tkwi. Akapity mi bliskie, kocham Lovecrafta u ktorego duzo tego dziwnego, oslizglego swiata. Rozumiem że odmęty budzą niepokój  choć sam raczej mam inne "strachy". W kazdym razie zgrabne to i nieprzegadane. Więcej takich  krótszych ekspresji ;)

 

No i felieton Mazziego bardzo inspirujący. Aż sobie sam zacząłem coś tam zrzucać z ciekawszą kompozycją. Fajne takie tworcze odpaly, sam sobie w pracy czasami komponuje krotkie... haiku XD (choc raczej jako cwiczenie glowy, by demencji zbyt szybko nie bylo). Dobrze się czyta o takich jednostkach bo opisywany trend był mi obcy.

 

PS+ o Obcym tez mi bliski, kilku rzeczy nie wiedziałem a czuje, że powinienem :) przyjemna lektura.

 

Miłego życzę :hi:

Odnośnik do komentarza

Szczyt rozrzutności - kupić sobie tytuł prasowy na przełomie 22 i 23 roku. :D Ale z drugiej strony ten kierunek z cyklicznymi retro wydaniami, które schodzą w kilkutysięcznych nakładach, to może wcale nie jest taki zły biznes? Jeśli zerowego zeszło prawie 7k po 20 czy tam 25 zł, to nawet uwzględniając wysokie koszty, coś tam chyba z tego zostaje. ;)

Już to kiedyś pisałem, ale formuła w stylu 3-4 retro wydania w roku i 3-4 regularne wydania w ciągu roku (czyli łącznie 6-8 wydań rocznie) być może miałaby jakąś przyszłość. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, LeifErikson napisał:

Szczyt rozrzutności - kupić sobie tytuł prasowy na przełomie 22 i 23 roku. :D Ale z drugiej strony ten kierunek z cyklicznymi retro wydaniami, które schodzą w kilkutysięcznych nakładach, to może wcale nie jest taki zły biznes? Jeśli zerowego zeszło prawie 7k po 20 czy tam 25 zł, to nawet uwzględniając wysokie koszty, coś tam chyba z tego zostaje. ;)

Już to kiedyś pisałem, ale formuła w stylu 3-4 retro wydania w roku i 3-4 regularne wydania w ciągu roku (czyli łącznie 6-8 wydań rocznie) być może miałaby jakąś przyszłość. 

Cały czas czekam na infosy o kolejnych reedycjach archiwalnych numerów. Informować na łamach czasopisma/forum, zbierać zamówienia i drukować. Czysty hajs.

Odnośnik do komentarza

Na EP usłyszałem że na bank pracują nad Pegasus Extreme no i być może będzie reedycja numeru drugiego.

Tylko faktycznie, jak reedycja, to lepiej dychę drożej i na lepszym papierze i w lepszej jakości.

Wysłane z mojego SM-M526BR przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...