Skocz do zawartości

PEGASUS EXTREME 1 / 2023


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Shen napisał:

Mi te reklamy nie przeszkadzaja, ale zdziwiło mnie to, ze ktoś je wykupił w tak niszowym wydawnictwie dla boomerów.

W magazynie to jedno, dobrze, że tu nikt nie płaci za żadne reklamy. Forumek to dopiero boomerawka :kekyayaya:

 

Liczba recenzji jest oczywiście ogromna, chociaż nadal zabrakło kilku moich ulubionych tytułów (Jackie Chan, Circus, anybody?), ale wiadomo, ograniczenia. Cieszę się też, że "moje" gry dzieciństwa, typu Darkwing Duck, Big Nose, Duck Tales, Chip n' Dale (kupiona ta okładka, chociaż dość słaba jest na żywo), Adventure Island [...] zostały docenione :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To tylko oceny uzależnione od osoby ogrywającej dany tytuł. Z większością się zgadzam, z kilkoma grami mam wspomnienia milsze, niż wskazywałaby na to ocena (Jurassic Park i utwór z pierwszego poziomu do dzisiaj mną zamiata). Ale daj recenzję SMB czy MM2 komu innemu i 10/10 nie jest już takie pewne.

 

I nie kumam w kierunku czego/kogo miał  być prztyk "pisma, za które zapłaciliście". 

Odnośnik do komentarza

Ale co ty się tak spinasz i o co? Napisałem, że podobają mi się oceny dla gier w PEGASUS EXTREME bo odzwierciedlają moje spojrzenie na te gry. I to, że MM 2 i SMB 3 dostały 10 to dlatego, że tacy ludzie a nie inni tam pracują i pewnie na tą możliwość oddania takiej noty a nie innej sobie zapracowały latami i git. 

Edytowane przez GearsUp
  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

O nic się nie spinam. Luźno dyskutuję o relatywności takich porównań opinii jednej osoby do opinii ogółu.

Opinia ogółu i jego ukształtowania zawsze wygrywa w plebiscytach, po dziś dzień. Więc jeśli ktoś się tutaj spina, to tylko Ty, bo gwarantuję, że w ilekroć byśmy nie powtórzyli głosowania, to ani SMB3, ani MM2 by nie wygrały. To dobre gry, ale niewystarczająco popularne u nas.

I jeśli ktoś się z tym faktem nie potrafi pogodzić, to najwyraźniej Ty, skoro opinię jednej osoby gotowy jesteś przedłożyć nad opinię kilkudziesięciu innych, tylko dlatego, że akurat pasuje i pokrywa się z Twoją.

Odnośnik do komentarza

Spinasz się dalej.

 

Cytat

To niezła gra na 10, co nawet ćwiary nie potrafi zrobić.

 

Slim napisał to dla beki bo chyba każdy głupi wie, że zarówno głosowanie na forum jak i ocena redaktora w piśmie to sprawy s u b i e k t y w n e. 

 

Więc ja też mu odpisałem dla beki:

 

Cytat

Ja bym tego głośno nie mówił bo to świadczy o gustach ludzi z tego forum :)

 

Ale dobra chooy już w to spinaj się dalej. Jeżeli dla ciebie randomowe kliknięcie jakiejś osoby na dany tytuł na forumie przekłada się nad całostronicowy artykuł redaktora, który na jego końcu wystawia notę to spoko.

 

No i napisałem, że to całe głosowanie w Bitwach było oparte głownie na sentymentach a nie temu jak dobra jest dana gra.

 

Cytat

Jednak w Forumkowej Bitwie Gierek głosowanie było głównie przez sentyment.

 

A ty teraz pisząc:

 

Cytat

Więc jeśli ktoś się tutaj spina, to tylko Ty, bo gwarantuję, że w ilekroć byśmy nie powtórzyli głosowania, to ani SMB3, ani MM2 by nie wygrały. To dobre gry, ale niewystarczająco popularne u nas.

 

 

Przyznajesz mi rację.

Edytowane przez GearsUp
  • beka z typa 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Super, tylko wygodnie dla siebie pomijasz fakt, że jako pierwszy zacząłeś się spinać o wyniki Forumkowego głosowania, najwyraźniej według Ciebie mocno nieuczciwego już w pierwszym poście:

1 godzinę temu, GearsUp napisał:

Jednak w Forumkowej Bitwie Gierek głosowanie było głównie przez sentyment.

na co ja Ci odpisałem, że (surprise!) masz rację:

Godzinę temu, Kmiot napisał:

No tak to jest, Forumkowa Bitwa odzwierciedlała przede wszystkim sentymenty,

ale potem Ty zacząłeś brnąć w nieadekwatność Forumkowego Głosowania, więc poszła pewnego rodzaju dyskusja na temat tego czy ilość głosów ma przewagę nad jakością głosów.

Tak jakbyś wciąż nie ogarniał zasad panujących w tamtym głosowaniu.

 

Tak, może wypadało dodać jakąś emotkę, ale z Tobą to nigdy nie wiadomo, a ja poświęciłem na te plebiscyty trochę czasu i zaangażowania, więc może odbieram to zbyt osobiście, co przy odrobinie empatii powinno być zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza

Ktora najlepsza okladka na zywo? Zamowilem zolwie ninja ale jeszcze czekam az dojdzie. Mysle o kaczkach, pilce albo chip and dale. 

16 godzin temu, GearsUp napisał:

Koorwa, wiedziałem że z tym tekstem o powtórzeniu trzeba było dać emotę z językiem a nie zadowoloną buźkę. Kolejna spina.

Czy to jakis czelendz z tymi minusami? 

Czy podjales sie sprawdzic jakie sa poziomy na minusie?

Jakos nie jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza

Świetnie się czytało te 40 stron recenzji. Dużo ukochanych gier z dzieciństwa mi się przypomniało. Od razu po przeczytaniu odświeżyłem sobie disney afternoon collection :banderas:

 

Ale ten janusz biznesu ma ból dupy, że nie udało mu się zbić fortuny na wciskaniu ludziom za ponad 3 bomby pegasusa mini. I jeszcze płacze, że go ludzie za to krytykowali. No litości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...