Skocz do zawartości

PSX Extreme 305


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeifErikson napisał:

Fasynujące że ten sam problem z niedziałającym linkiem do PDFa powtarza się już od dobrych kilku miesięcy. :D 

I brakiem ekstrime plusa. To juz troche meczace dla mnie i dla Konsolki.

Obstawiamy czy w tym miesiacu bedzie plus? Jak juz zaladuja pliki.

Edytowane przez Jontek80
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, na wszystko jest wytłumaczenie, tym razem łapusz czeka na zejście embarga recenzenckiego na Super Mario 64, ewentualnie poszedł zbierać grzyby w środku zimy i właśnie chowa się przed myśliwym który pomylił go z dzikiem.

A tak na serio, szkoda strzępić klawiaturę bo leci kolejna wpadka za wpadką ze strony wydawcy i to w momencie w którym wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik (pogrzebanie Pixela a wraz z tym 'przejęcie' nowych czytelników). I tak nic nie przebije burdelu związanego z nrem 303 i brakiem możliwości wgrania PDFa bo tylko jedna osoba na planecie miała do tego dostęp.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Atherius napisał:

Będzie dostępne o 19. Jak ktoś się nie może doczekać, to trzeba zmienić region na nową zelandię. ;)

Na pierwszej stronie pisze ze dla prenumeratorow bedzie w srode. Juz nie chodzi o godzine. Wersje pdf dostajemy po premierze kioskowej.

Chyba ze najpierw sie drukuje a potem skanuje ze pdf jest niegotowy.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, łom napisał:

 

A tak na serio, szkoda strzępić klawiaturę bo leci kolejna wpadka za wpadką ze strony wydawcy i to w momencie w którym wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik (pogrzebanie Pixela a wraz z tym 'przejęcie' nowych czytelników). I tak nic nie przebije burdelu związanego z nrem 303 i brakiem możliwości wgrania PDFa bo tylko jedna osoba na planecie miała do tego dostęp.

 

Nie dziwię się że Pixela już nie ma i myślę, że gdyby nie zaangażowanie Rogera i innych redaktorów z psx-em było by to samo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, milupl napisał:

 

Nie dziwię się że Pixela już nie ma i myślę, że gdyby nie zaangażowanie Rogera i innych redaktorów z psx-em było by to samo.

 

No to jest raczej oczywiste po tym co odwala wydawca. Szczerze mówiąc jak ten się nie zmieni to pewność tego czasopisma też nie jest zbyt pewna. 

Odnośnik do komentarza

Zassałem i, oczywiście, rzuciłem się na recenzję Mariana. Piechota, you sonofabitch, to co napisałeś jest świetne i zgadzam się w 100% z tekstem. Szacunek dla historii, ale i chłodnym, współczesnym okiem - tak sobie wyobrażam te retrorecenzje. Więcej tego! A, że się jeszcze dowiedziałem czegoś nowego to już w ogóle wisienka na torcie (chodzi o tego platformera z Atari ST).

 

Ogólnie po "przekartkowaniu" numer zapowiada się spoko. Szkoda, że wrażenie psuje ten cały syf z pustmi plikami i inne dziadostwo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witajcie, Wypowiem się, bo po prostu boję się, że znikniecie.
Jestem otwarty na zmiany, które zostały zaproponowane, staram się czytać wszystko nawet jeśli temat nie do końca mnie interesuje
 (zawsze to możliwość poszerzenia wiedzy na tematy, po które bym nie sięgnął sam) i ogólnie uważam, że pismo jest idealnie wyważone pod względem tematów growych i popkulturowych.
Nie chciałbym jedynie żebyście wchodzili w rejony pixela, bo te wszystkie amigi, ruskie jajka, atari i inne gówna są po prostu nudnymi tematami,
 które nikogo nie interesują co jest faktem, bo Pixela - specjalisty z tych dziwnych rejonów już z nami nie ma, bo mało kto chciał czytać sto razy o wujku wieśku co to pierwszy miał w Pobierowie automat z pongiem, historię firmy sierra albo innych wynalazków wygrzebanych z oddziału geriatrii. Pójście w te rejony będzie stratą miejsca i nie powinniście się uginać.
Żeby nie było, że wypowiadam się bez znajomości tematu - Pixela znam dość dobrze; kupowałem do końca, mam w domu aktualnie prawie wszystkie z ostatnich 30 - 40 numerów; inna sprawa, że od około półtora roku kupowałem go tylko dlatego żeby wspierać prasę drukowaną (tak samo robiłem z PC Formatem czy Komputer Światem, mimo że nawet ich nie czytałem).
Wydawca może będzie chciał upchać u Was ducha Pixela, ale to zepsuje PSX Extreme, takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, grzybiarz napisał:

Tez myśle ze te historie Sinclaira czy innej Sierry to było tak „fascynujące” ze pismo po prostu padło. 

I ten numer już ma tekst o Commodore… następne tez będą miały takie teksty, coś czuję, bo przecież te teksty już są napisane :/

Niech lepiej wylądują na pixelpost.pl

Nawet ma dwa teksty zebys sie lepiej zaznajomil z komputerem komodore.

Ten drugi niby o 8 bitowcach ale czekajmy na wiecej.

Sam bylem kodorowcem ale jak patrze teraz na te gry to jakos nic mnie to nie rusza.

Jak juz to wiecej pegazusa i nesa prosze.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Z początkiem problemów szmatławca nawet mnie bawił fakt, że mogę się poczuć jak młody g*winiarz i latałem do najbliższego saloniku prasowego sprawdzając czy wylądował on już na półce.

Jednak po dniu dzisiejszym i braku dostępności w Kolporterze oraz empiku miarka się przelała; tym samym mówię sobie i wydawcy stanowcze stop. To już nawet nie jest kpina, a kłamstwo i robienie z konsumenta idioty... Nawarstwienie się tego szlamu i zapewnianie, że z okazji ostatnich opóźnień plan wydawniczy przesuwa się na połowę miesiąca to rzucanie słów na wiatr. 

Ja nie wiem czy w balona leci sobie wydawca, redaktor naczelny, czy też może drukarnia, ale po 15 latach czas się pożegnać. Pomijając już nawet fakt kiepskiej kondycji tekstów, ale dla zasady za (być może niezamierzone) kłamstwa. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, NicraM napisał:

Z początkiem problemów szmatławca nawet mnie bawił fakt, że mogę się poczuć jak młody g*winiarz i latałem do najbliższego saloniku prasowego sprawdzając czy wylądował on już na półce.

Jednak po dniu dzisiejszym i braku dostępności w Kolporterze oraz empiku miarka się przelała; tym samym mówię sobie i wydawcy stanowcze stop. To już nawet nie jest kpina, a kłamstwo i robienie z konsumenta idioty... Nawarstwienie się tego szlamu i zapewnianie, że z okazji ostatnich opóźnień plan wydawniczy przesuwa się na połowę miesiąca to rzucanie słów na wiatr. 

Ja nie wiem czy w balona leci sobie wydawca, redaktor naczelny, czy też może drukarnia, ale po 15 latach czas się pożegnać. Pomijając już nawet fakt kiepskiej kondycji tekstów, ale dla zasady za (być może niezamierzone) kłamstwa. 

Drukarnia zbankrutowała, ostatecznie jest to już ostatni numer drukowany u nich, bo znowu zawalili kolportaż i dziś dojechało głównie tylko do Empików. 
Kolejny numer będzie już drukowany w nowej drukarni i tam wszystko powinno działać jak należy. Nie wiem co mogę więcej napisać mnie ta sytuacja też strasznie dobija, bo numer zawsze oddawany jest na czas, a w tym miesiącu był nawet dzień wcześniej, aby nic nie z**bali. A i tak nie potrafili tego dowieźć zgodnie z umową, tłumacząc sie zwolnieniami kierowców. 

 

22 godziny temu, Jontek80 napisał:

I brakiem ekstrime plusa. To juz troche meczace dla mnie i dla Konsolki.

Obstawiamy czy w tym miesiacu bedzie plus? Jak juz zaladuja pliki.

Postaram się aby dziś dla prenumeratorów PDF był z Extreme Plusem. Dajcie chwilkę. 

  • Plusik 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.