Skocz do zawartości

Metroid Prime Remastered


Homelander

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bebbop napisał:

Nie no, ograne prawilnie za czasow GC. A w ogole grac z narracja, czy bez? 

 

Nie wiem co masz na myśli, hinty, gdy długo się błądzi? Mam włączone, za stary jestem, żeby biegać bez celu :)

 

A nie dobra widzę, mam partial.

 

7 minut temu, Harbuz napisał:

Dawajcie znać czy warto odfoliowywać. 

 

Oczywiście, nawet jeśli gra nie podejdzie to warto dla samego main menu najlepszego w historii :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Pogralem wczoraj ze 2h i giereczka cieszy jak dawniej. Klimat, muzyka, eksploracja dalej topka. Nic sie nie zestarzala. Wyglada tak dobrze jak ja zapamietalem, jedynie na TV czasem raza zabki na krawedziach. Nie wiem tez czemu, ale ciagle jakos intuicyjnie ciagnie mnie do lewego krzyzaka, zamiast prawego by wlaczyc vizora.  Na chwile obecna zdobyte 4 upgrade'y, 3 tanki i 4 upgrade'y rakiet. Jestem przed pierwszym bossem. 

Odnośnik do komentarza

Gra to w dalszym ciągu absolutna topka. Tytuł, którego nie można przegapić. A jak wygląda! Że niby Switch potrafi taką grafikę udźwignąć?

Chyba jedyna rzecz, która się zestarzała przez te 20 lat, to odkrywanie lore i fabuły za pomocą skanowania. Dzisiaj już sobie odpuszczę 100% gry, bo bieganie z wiecznie włączonym skanerem mnie nie porywa. Klimat zaszczucia, ostamotnienie i eksploracja nieznanego miejsca dalej są tak dobre, jak wtedy.

Ach, no i miałem wrażenie, że za dzieciaka gra była trudniejsza, a teraz jest dość łatwo, jeśli chodzi o walkę. To chyba ze względu na sterowanie dual stick, wszystko jakoś tak łatwo przychodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz gram i jest fajnie. Niestety na razie jeszcze się uczę sterowania i pojedynki są dla mnie upierdliwe, wybrałem opcje hybrydową. 

I bez przesady z tą grafiką, jeżeli to jest szczyt switcha to pora zdecydowanie na nową konsolę,te piksele przy zoomie podczas skanowania to mogli sobie darować. Bardziej niż grafika robią smaczki jak np. deszcz i odbicia.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Daffy napisał:

Vezyr z switchem widzę mocny toksyczny związek, niby gardzi, niby hejtuje, chwilę temu sprzedawał, a potem jednak zawsze na końcu mięknie. Jak taka baba co chce odejść od złego chłopa ale jeszcze chce mu dać po raz 147289 tą ostatnią szansę 

 

Dla Metroidów tylko trzyma Switcha, Dread mu się podobał, newsem o Fusion się podjarał, Super Metroida pewnie już skończył, do tego jest jeszcze szansa na Zero Mission, Echoes i Corruption, a i wyjdzie MP4.

 

Ale dlaczego zwlekał z zakupem MPR? Tego nawet najstarsi mędrcy nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Rtooj napisał:

Bardzo podobają mi się elementy do których zdecydowanie nawiazuje returnal, ruiny, odczytywanie zapisków na ścianie.

Mam nadzieję że gra nie jest tak liniowa jak się na razie wydaje, największy minus dreada.

Na pewno Dread jest bardziej liniowy niż Prime i tez Dread ma gęstszy system save pointow, tutaj kawałek trzeba wracać jak zginiesz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...