June 21, 20232 yr Niektórzy marzą o grze z Zeldą w roli głównej, a tu wjeżdża Picza cała na różowo xD
March 7, 20242 yr Strong female protagonist dotarło już nawet do Nintendo, masakra co się dzieję na tym świecie trzymajcie się tam
March 7, 20242 yr OK demko, pierwszy level lepszy od drugiego. Ale późniejsze zapowiadają się ciekawe. Wydaje się spoko do poczilowania miedzy innymi grami.
March 7, 20242 yr A mi nie podeszło, jakieś takie nijakie toto. Zwykle gry od Nintendo łykam na premierę, ale tu raczej odpuszczę.
March 7, 20242 yr Nie podobają mi się zbyt bajkowe i cukierkowe gry, jak ktoś chce grać, to spoko, ale według mnie jest ona zbyt dziecinna. Zresztą gra nie musi być poważna, fajnie jest popykać w Mariana czy Crasha, ale w tych grach jest zachowany balans, że może zagrać zarówno ktoś młodszy i starszemu to nie przeszkadza, a nawet się podoba taki styl graficzny. Lepiej jakby Nintendo wypuściło wreszcie Metroid Prime 2: Echoes, też gra z silną kobiecą protagonistką, tak swoją drogą.
March 21, 20242 yr Nie za długa, nawet przyjemna popierdolka, tak w skrócie można streścić recenzje Oby był to ostatni nowy tytuł na switcha bo ewidentnie widać że wszystkie poważne teamy już grzebią nad czymś na następcę
March 21, 20242 yr Na meta 74 nintendo zamiast zakopać tę konsole po premierze zeldy to się ośmiesza takimi giereczkami nad którymi chyba tylko devilbot i giryup będą się pałować
March 21, 20242 yr 1 minutę temu, Pupcio napisał: Na meta 74 nintendo zamiast zakopać tę konsole po premierze zeldy to się ośmiesza takimi giereczkami nad którymi chyba tylko devilbot i giryup będą się pałować Nie kupiłem. Dla mnie jest niejasne czym ta gra jest. Ale oceny wysokie nawet. Na switcha to kupię jeszcze tylko nowe endless ocean i super monkey ball.
March 21, 20242 yr Ja też skip. Nawet dema nie odpaliłem. Mnie jedynie z zapowiedzi na Switcha (poza indorami) kusi stare-nowe Paper Mario. @devilbot Endless Ocean takie fajne?
March 21, 20242 yr 3 minuty temu, Basior napisał: @devilbot Endless Ocean takie fajne? Ja spoko wspominam wersje z wii. To jest gierka na relaks, fotografujemy morską faunę i florę, zbieramy informacje i odkrywamy różne miejsca. Oby nie było tylko zbyt toporne.
March 21, 20242 yr 16 minut temu, Daffy napisał: Nie za długa, nawet przyjemna popierdolka, tak w skrócie można streścić recenzje Oby był to ostatni nowy tytuł na switcha bo ewidentnie widać że wszystkie poważne teamy już grzebią nad czymś na następcę trochę spadło najniższa ocena w historii IGN Spain xD Spoiler żartuje, to jakiś bug, dali 8/10 xD
March 21, 20242 yr Miłego grania w Dogmę na zasranym Decku w 8 fpsach Kolejny banger do wspaniałego lineupu Edited March 21, 20242 yr by GearsUp
March 21, 20242 yr Gira ale nikt szanujący się nie będzie marnował czasu na 8 od N Piękne samozaoranie.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.