Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, łom napisał:

Jak jest problem ze zgrentgenami to może po prostu dać stronę czy dwie na dodatkowe mini recki od zainteresowanych redaktorów (i nazwać jakoś chwytliwie taki kącik). MGS2 miał przecież dwie recki : ) A najlepiej by było wystartować z podcastem PSX Extreme gdzie można by było podyskutować o gierkach które miały reckę miesiąc czy dwa wcześniej w magazynie.


Są PoGRAduszki, tam coś takiego już jest :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2024 o 09:51, MichAelis napisał:

A słucham, slucham, ale powinieneś szkalować więcej ludzi we wspominkach. W tylu gazetkach byłeś przecież. Polecam odcinek gdzie wątek Łapusza się pojawia.

A w którym odcinku pojawia się wątek tego przystojnego jegomościa z nieprzesadnie bujnym owłosieniem głowy? Kolega pytał. 

Odnośnik do komentarza

Kweh!
Pamiętam jak kiedyś ogłoszono jakiś zlot w PSX Extreme - chyba nie EX Party, ale jakiś turniej, ale chyba na 31 kwietnia zapowiedziano go i ponoć telefony się rozdzwoniły i sparaliżowały redakcję, bo takiego dnia przecież nie ma.
Na początku mówili, że to był błąd w druku, dopiero później się przyznali, że to był żart. Nietrafiony :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LeifErikson napisał:

Mamy to! Nowy rekord skoczni - 25 dni od daty nadania. :obama:

 

Jak następnym razem zaczniecie marudzić, że wysylka po paru dniach wciąż nie dotarła to możecie sobie przypomnieć o mnie. :D

 

PS

Mieszkam w Polsce. I nie w leśnej chatce w Bieszczadach, choć w sumie bym chciał. :D

 

20240226_145401.jpg

To aż muszę sprawdzić u siebie, bo po 3-ech tygodniach zgłosiłem brak numeru i przesłali mi nowy. A nuż tam w skrzynce leży sobie kolejny PE z jakąś inną okładeczką :cool2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Brolin napisał:

To aż muszę sprawdzić u siebie, bo po 3-ech tygodniach zgłosiłem brak numeru i przesłali mi nowy. A nuż tam w skrzynce leży sobie kolejny PE z jakąś inną okładeczką :cool2:

Też już pisałem do pani Marlenki jakoś końcem zeszłego tygodnia, więc pewnie przyjdzie jutro drugi. Oby z inną okładka. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro numer styczniowy wyszedł w lutym, a luty (chociaż przestępny, nawet jeśli nie tak, jak kilka postów wyżej ;D) jest jeszcze krótszym miesiącem, to nie sądzę aby załoga tak się spięła i wydała wcześniej niż ostatnio. 

Sugestia (która już padła), żeby pozbyć się opisu okładkowego z miesiącami, a zostawić tylko numerację, jest jak najbardziej sensowna, bo tego już nikt nie nadrobi.

Edytowane przez macGyver
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...