Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Załóżmy, że powodem braku zapowiedzi jest to, że aktualna drukarnia padła i Łapusz szuka kolejnej. Załóżmy, że znajdzie nową w poniedziałek (4 marca). Ale znaleziona drukarnia nie oznacza, że od razu zacznie się druk. Załóżmy więc, że ów rozpocznie się w czwartek (7 marca). Załóżmy, że miesięcznik drukuje się przez tydzień. Zatem do kiosków trafi po 7 dniach, czyli 14 marca, w czwartek. To rozwiązuje kwestię #318. Ale powoduje opóźnienie premiery kolejnego numeru. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2024 o 20:40, Bzduras napisał:

@Roger weź przykład z kolegi: ogłoś najpierw pięć razy co miesiąc, że zwijacie interes a potem uparcie kleć numer szmatławca i mów do ludzi "haha będę sobie robić pismo kiedy mi się chce i jak mi się chce".

Czyżby sekta PSX Extreme nie może pogodzić się, że to już koniec? Wiem, boli to was, w dodatku wyjątkowo wkurza was moja persona (co mnie zresztą cieszy, kweh!), z drugiej strony, prasę kupowałem już od czasu Top Secretu i boli mnie każdy upadek pisma (nie licząc PSX 'Tfu" Fana). Ja naprawdę chcę, by magazyny papierowe przetrwały i Szmata wciąż się ukazywała, ale Roger sam już wam przekazuje, że różowo nie jest. W Carrefourzeu u mnie sprzedano 2 egzemplarze (na 6 czy 7), w Inmedio u znajomej laski - 1 (na 4 czy 5), przestaje brać już większą ilość, bo się nie sprzedaje.

To jest już koniec. I nie ma już nic. Ewentualnie kupcie po 8 egzemplarzy numeru. Dacie radę. Kweh! :D

  • beka z typa 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Grif napisał:

Czyżby sekta PSX Extreme nie może pogodzić się, że to już koniec? Wiem, boli to was, w dodatku wyjątkowo wkurza was moja persona (co mnie zresztą cieszy, kweh!), z drugiej strony, prasę kupowałem już od czasu Top Secretu i boli mnie każdy upadek pisma (nie licząc PSX 'Tfu" Fana). Ja naprawdę chcę, by magazyny papierowe przetrwały i Szmata wciąż się ukazywała, ale Roger sam już wam przekazuje, że różowo nie jest. W Carrefourzeu u mnie sprzedano 2 egzemplarze (na 6 czy 7), w Inmedio u znajomej laski - 1 (na 4 czy 5), przestaje brać już większą ilość, bo się nie sprzedaje.

To jest już koniec. I nie ma już nic. Ewentualnie kupcie po 8 egzemplarzy numeru. Dacie radę. Kweh! :D

 

 

 Znajoma i carefour w Polsce B nie jest wyznacznikiem. 

Konkretna liczba nakładu, ile schodzi. Wtedy można podjąć dyskusję czy padło, czy pada, kiedy padnie. 

Odnośnik do komentarza

Wchodzenie od kilku miesięcy na forum rzekomo upadającego czasopisma (które to forum też btw regularnie upada już od chyba kilkunastu lat) i pisanie przy okazji każdego numeru, że to już koniec i że się on nie ukaże? A potem chodzenie po sklepach i liczenie ile się sprzedało? No dość oryginalne hobby

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Grif napisał:

Czyżby sekta PSX Extreme nie może pogodzić się, że to już koniec? Wiem, boli to was, w dodatku wyjątkowo wkurza was moja persona (co mnie zresztą cieszy, kweh!), z drugiej strony, prasę kupowałem już od czasu Top Secretu i boli mnie każdy upadek pisma (nie licząc PSX 'Tfu" Fana). Ja naprawdę chcę, by magazyny papierowe przetrwały i Szmata wciąż się ukazywała, ale Roger sam już wam przekazuje, że różowo nie jest. W Carrefourzeu u mnie sprzedano 2 egzemplarze (na 6 czy 7), w Inmedio u znajomej laski - 1 (na 4 czy 5), przestaje brać już większą ilość, bo się nie sprzedaje.

To jest już koniec. I nie ma już nic. Ewentualnie kupcie po 8 egzemplarzy numeru. Dacie radę. Kweh! :D

 

Przepraszam, ale na wsiach mało kogo stac na gierki, a co dopiero na gazete premium PsxExtreme :ragus:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

No ale PSXE mógłby wyrobić sobie lepszy PR w gazeciarniach. W stokrotce zawsze kupuję CDA tak PSXE nigdy nie widziałem, to samo u mnie w kiosku na osiedlu. Co prawda dzięki temu prenumeruję :ragus: ale chyba tylko tak można dzisiaj przyciągnąć klienta który nie jest oddany jak my tylko kupuje czasem z doskoku a to też ważny i istotny klient masowy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...