Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mari4n napisał:

Byłem ostatnio u rodziny na wsi, i pojechaliśmy do pobliskiego Hrubieszowa. Wstąpiłem do stokrotki coś sobie kupić, i przy okazji sprawdziłem czy tutaj sprzedają PE.

Sprzedają.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

Ekhm, gdzie tam się wozisz? :D. Bo ja pochodzę z tamtych stron, do Hrubieszowa mam ze 6 km. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Mari4n napisał:

O gurba, sami swoi. Ja mam trochę dalej, Szychowice dokładnie. A sam jestem z Biłgoraja.

 

Kojarzę, mam bardzo dobrego kumpla z Cichobórza :). Gorzej z tym Biłgorajem... Ile to człowiek meczów zagrał z Ładą, zawsze ciężary były. 

Odnośnik do komentarza

Liczne grono userów w tym wątku już zauważyło, że jest to jeden z gorzej złożonych numerów w historii. Dla mnie jednak będzie to i tak wyjątkowy numer, bo aż dwukrotnie moje przemyślenia trafiły do rubryki z listami, w tym do listu miesiąca. Jednak pośpiech sprawił, że do pierwszego listu, w rubryce "Z PE wokół świata", jakimś cudem wycięto wysłane przeze mnie zdjęcie, przez co załączona treść może nie mieć sensu. Zwłaszcza, że do zdjęcia, którego nie ma odwołuje się również HIV pod listem miesiąca. Załączam wysłane fotki tu na forum. Liczę, że jakimś cudem może pojawi się sprostowanie w następnym numerze (np. w głosie ludu). 

 

PS. W sprawie nagrody na razie nikt nie pisał, ale rozumiem ciężki okres, więc jak wyjdzie następny numer i wciąż nie będzie kontaktu to będę się dobijać :)

DSC05069.JPG

DSC05070.JPG

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Adolfo napisał:

PS. W sprawie nagrody na razie nikt nie pisał, ale rozumiem ciężki okres, więc jak wyjdzie następny numer i wciąż nie będzie kontaktu to będę się dobijać :)

@Perez to jest majster, prawdopodobnie jak zobaczy teraz ten post to da komu trzeba po uszach i nagroda się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Kmiot napisał:

Optymalizacja. Dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłem. Czyli techniczne teoretyzowanie i piłowanie na przemian hasełek: GPU, CPU, DLSS, FSR, ale potem w praktyce każdy wie, jak z tą mityczną optymalizacją jest. Zoptymalizuje się po premierze. Ja po prostu nie jestem technicznym gościem i mnie takie opowieści nudzą. Dłubię w nosie w trakcie lektury i przysypiam. A najgorsze w tym tekście jest to, że Zabłocki już najwyraźniej zapowiedział dalszy ciąg. Zdaje się, że mam przejebane. Chłop tragicznie nie pisze, przyznaję, ale dobór tematów u niego to jakby kartki pisma skropić chloroformem.

 

A ja odniosłem zupełnie inne wrażenie, nie ma w tym artykule nic technicznego i dla mnie był zwyczajnie nudny, dużo lania wody z którego nic nie wynika. A szkoda bo liczyłem na więcej. Nic z niego się nie dowiedziałem a ludzie za darmo potrafią pisać artykuły wchodzące zdecydowanie głębiej w optymalizację i konsolowe sztuczki. Przykładowo szczegółowe porównanie N64 vs PS1 vs Saturn https://retroage.net/na-poligonie/

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ukukuki napisał:

 

A ja odniosłem zupełnie inne wrażenie, nie ma w tym artykule nic technicznego i dla mnie był zwyczajnie nudny, dużo lania wody z którego nic nie wynika. A szkoda bo liczyłem na więcej. Nic z niego się nie dowiedziałem a ludzie za darmo potrafią pisać artykuły wchodzące zdecydowanie głębiej w optymalizację i konsolowe sztuczki. Przykładowo szczegółowe porównanie N64 vs PS1 vs Saturn https://retroage.net/na-poligonie/

Tak jak pisałem, nie jestem technicznym gościem. Tematyka nudzi mnie tak samo, niezależnie czy potraktowana głęboko, czy powierzchownie. Ta głęboka pewnie by mnie znużyła jeszcze bardziej, więc popartą argumentami krytykę i ewentualne rozliczanie autora zostawię bardziej zaangażowanym w temat. To co podrzuciłeś w linku fajne, ale na papierze ile by zajęło miejsca? 6 stron, a z obrazkami 16? Plus dotyka tylko piątej generacji, a wiemy, że autor tutaj nie chciał się ograniczać i potraktować to kompleksowo. Nie żebym bronił Zabłockiego, bo daleki jestem od bycia fanem, ale domyślam się, że ograniczenia miejsca mu w pracy nie pomagały. Może miało wyjść dla każdego, a wyszło dla nikogo.

 

22 minuty temu, Perez napisał:

@Kmiot Ty łajzo! Ja dzisiaj z dziećmi rano nie poszedłem na święconkę, bo do ostatniej chwili czekałem z GL. Oddałem do druku o 14.00, żeby pojechać spokojnie do teścia wypić Harnasia, a Ty mi o tej porze recencje?

 

 

IMG_3113.jpeg

Spoko Mordo. Ja już się pogodziłem, że nie zdążę z recenzją na ślad w druku, więc nawet się nie spieszę z lekturą i pisaniem, bo nie na tym to polega.

Pysznego Harnasia życzę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Kmiot akurat jestem po Starship Troopers, oglądałem po raz kolejny tydzień temu. Złoto! Nawet mialem proponowac Rogerowi art ale podobnie jak Ty wyszedłem z założenia, że przy Helldivers miałoby to większe pierdolniecie. Ale skoro jest target, to może uderzę... hmmm

 

I dzięki za recenzje numeru, cieszę się że się podobał. Spokojnie, nikt Cie o kumoterstwo nie oskarży (ale numer konta bys przypomnial, bo usunalem z historii przelewow)

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, K.Adamus napisał:

I dzięki za recenzje numeru, cieszę się że się podobał. Spokojnie, nikt Cie o kumoterstwo nie oskarży (ale numer konta bys przypomnial, bo usunalem z historii przelewow)


Adamus, juz Lapusza nie ma, uspokoj sie z tymi donejtami z forum kreconymi na boku. Spokojnie, jest szansa, ze Ci zaplace. Nieduza, ale jest. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, SlimShady napisał:

Ten artykuł o facetach w czerni jak zawsze elegancki, ale szkoda, że temat spin offa został prawie przemilczany. Wyczuwam wrodzoną niechęć do bicia słabszych.

 

Dzieki. Wiesz co, i tak już przekroczyłem liczbę znaków (jak zwykle) a ten spin off nawet nie był na tyle dramatyczny, żeby go jakoś zabawnie spunchowac. Typowa korporacyjna mielonka bez historii w tle (nawet te dokretki i zmiany rezysera to klasyczna nudna quasi-marveloza). Trzeba było coś odciąć (60 str A4 podwojnie zadrukowanych czcionką 9tką materialow), więc padło na ten (po)tworek:D

 

I tak, ja raczej zawsze szukam pozytywów i wierzę, że ktoś się napracował nawet jak efekt sredni, totez głupio mi tak jechać, ot, czasem wbije szpilkę i tyle. Roger, dawaj mi więcej gniotów do recenzji żebym sie uczyl fachu.

 

(Żartowałem jakby co z tymi crapami)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...