Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do działu listy to ja go lubię czytać, nawet mimo pomyłek, i lubię się dowiedzieć co tam u HIVa. Nie wiem dlaczego, ale obojętnie czy kupowałem PSX Extreme czy Play wszystko gra czy inne magazyny to zawsze dział listów był jednym z moich ulubionych i wolałbym, żeby został niż żeby zwiększyć głos ludu o stronę. Świetnie się czyta głos ludu, cieszę się że wrócił i kilka razy moje posty zostały w nim wydrukowane, ale jak ktoś odwiedza forum w miarę regularnie to czytał już te nasze "wypociny", więc dwie strony wydrukowanych postów z forum, które już się czytało, to chyba byłaby przesada w drugą stronę. Ale przeze mnie przemawia nostalgia, więc rozumiem też tych, którym przeszkadzają pomyłki, niewydrukowane zdjęcia itp.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Grześ napisał:

Co do działu listy to ja go lubię czytać, nawet mimo pomyłek, i lubię się dowiedzieć co tam u HIVa. Nie wiem dlaczego, ale obojętnie czy kupowałem PSX Extreme czy Play wszystko gra czy inne magazyny to zawsze dział listów był jednym z moich ulubionych i wolałbym, żeby został niż żeby zwiększyć głos ludu o stronę. Świetnie się czyta głos ludu, cieszę się że wrócił i kilka razy moje posty zostały w nim wydrukowane, ale jak ktoś odwiedza forum w miarę regularnie to czytał już te nasze "wypociny", więc dwie strony wydrukowanych postów z forum, które już się czytało, to chyba byłaby przesada w drugą stronę. Ale przeze mnie przemawia nostalgia, więc rozumiem też tych, którym przeszkadzają pomyłki, niewydrukowane zdjęcia itp.

 

Same here. Narzekanie na listy to moim zdaniem taki trochę autopojazd, bo to przeciez czytelnicy go wypełniają treścią, więc jak ktoś uwaza że dział jest słaby, to sam może to zmienić, pisząc ciekawy list. :) Dział listów jest według mnie nierozłącznie powiązany z prasą gierkową i powinien istnieć tak długo jak ta prasa istnieje. Dla mnie listy to takie mini felietony w których czytelnicy mogą się podzielić jakimiś przemyśleniami, a przy okazji poczuć satysfakcję, że ich wypociny pojawiły się w druku, co jest uczuciem znakomitym, polecam. 

Głos Ludu również jest super, ale jak wyżej wspomniane, to jest tak naprawdę drukowanie internetu. :) Listy to unikalne treści, no chyba że akurat HIV puści drugi raz to samo. :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
On 3/28/2024 at 10:00 PM, Mari4n said:

Byłem ostatnio u rodziny na wsi, i pojechaliśmy do pobliskiego Hrubieszowa. Wstąpiłem do stokrotki coś sobie kupić, i przy okazji sprawdziłem czy tutaj sprzedają PE.

Sprzedają.

  Reveal hidden contents

Z czerwca zeszłego roku.

 

Ja jestem z Poniatowej (40km od Lublina), ostatnio PE w tutejszej stokrotce widziałem ze 3 lata temu.

 

Z kolei na Białołęce gdzie teraz mieszkam mam pod nosem In Media gdzie nigdy nie było tak, że zabrakło numeru, nawet jeśli przypomniałem se o PE pod koniec miesiąca to zawsze mają co najmniej jeden numer. Kurwa jest w pyte.

Edytowane przez Fafensky
Odnośnik do komentarza

Wielu ludziom ten głos ludu średnio się podoba, bo większość czytelników nie siedzi na forum (tu podobno jest trudno się zaaklimatyzować, jest kolesiostwo i takie tam). Ale wywaliłbym HIV-a z listow, dał np Monikę, odświeżył ten dział, layout, wywalił list miesiąca pisany pod list miesiąca. HIV niech wraca do hyde parku pisać co tam robił w danym miechu. 
poza tym ściera miał coś pisać i cisza 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, LeifErikson napisał:

 

Same here. Narzekanie na listy to moim zdaniem taki trochę autopojazd, bo to przeciez czytelnicy go wypełniają treścią, więc jak ktoś uwaza że dział jest słaby, to sam może to zmienić, pisząc ciekawy list. :) Dział listów jest według mnie nierozłącznie powiązany z prasą gierkową i powinien istnieć tak długo jak ta prasa istnieje. Dla mnie listy to takie mini felietony w których czytelnicy mogą się podzielić jakimiś przemyśleniami, a przy okazji poczuć satysfakcję, że ich wypociny pojawiły się w druku, co jest uczuciem znakomitym, polecam. 

Głos Ludu również jest super, ale jak wyżej wspomniane, to jest tak naprawdę drukowanie internetu. :) Listy to unikalne treści, no chyba że akurat HIV puści drugi raz to samo. :D

Tu nie tyle chodzi o dział Listy sam w sobie, ale o to, jak jest prowadzony. Możliwe nawet, że są tam w skrzynce odbiorczej listy warte publikacji, ale ja już nie wierzę, że HIV do ich czytania i ewentualnej selekcji podchodzi sumiennie. Chłop od długiego czasu podchodzi do wszystkiego po linii najmniejszego oporu. Świeżaka z takim podejściem dawno by już naprostowano, ale ponieważ to HIV, to:

 

matko-boska-swieta.jpg.dd05a16f4836db3a6c39cfb56beff2bd.jpg

 

 

Generalnie Make Listy Great Again.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Fafensky napisał:

Ja jestem z Poniatowej (40km od Lublina), ostatnio PE w tutejszej stokrotce widziałem ze 3 lata temu.

 

Z kolei na Białołęce gdzie teraz mieszkam mam pod nosem In Media gdzie nigdy nie było tak, że zabrakło numeru, nawet jeśli przypomniałem se o PE pod koniec miesiąca to zawsze mają co najmniej jeden numer. Kurwa jest w pyte.

Potwierdzam, inmedio na Białołęce zawsze ma psxe ;) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Perez napisał:

 

Jak najbardziej, właśnie domykamy ostatnie strony :). 

Kiedy człowiek sobie myśli - O kurde to już nowy numer - a po chwili sobie przypomina, że ostatni był dość mocno opóźniony i dlatego tak mały odstęp :rofl: Ale okej już bez złośliwości. U mnie też było tak, że szef mi kupił numer i na tydzień zaginął. Więc dodatkowy poślizg miałem. Może dziad przeczytał i dopiero mi oddał, a tak to bajeruje, że zawsze bierze dwie sztuki :D Ale prawda taka, że się bardzo cieszę z rychłej premiery nowego numery. I ogólnie z tego, że się ukazuje. To do poczytania.

Odnośnik do komentarza

Do kogo pisać jak numer nie dotarł? Zmieniła się osoba kontaktowa? Ogólnie to nie dotarł drugi raz pod rząd.... poprzednio po mailu i wysyłce prio dotarł chyba po 7 dniach... A byli już dobrze. Serio PP to jakiś dramat. Jakiś inaczej zaczęło to iść? Nie można dodać śledzenia? Albo opcji prio?

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Basior napisał:

Do kogo pisać jak numer nie dotarł? Zmieniła się osoba kontaktowa? Ogólnie to nie dotarł drugi raz pod rząd.... poprzednio po mailu i wysyłce prio dotarł chyba po 7 dniach... A byli już dobrze. Serio PP to jakiś dramat. Jakiś inaczej zaczęło to iść? Nie można dodać śledzenia? Albo opcji prio?

 

Tak jak @Bzduras napisał - ten numer 31`8. jeszcze do Idea Ahead jako ostatni wydany (jak go jeszcze nie mam fizycznie, abym mógł dosłać, dopiero jak archiwa wpadną). 

 

A już 319. wysyłamy z nowych danych i to już będzie można mnie ścigać. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale mnie zmierził artykuł MAZZIego o lokalizacji japońskich gier. Gram w nie bo są inne, nie chcę, żeby były takie same jak amerykańskie. A ten kierunek, że wszystko ma być dla mitycznych "modern audiences" i że nikogo nie można urazić ani żeby nikt sobie niczego niedobrego nie pomyślał to ja jebię. Buhu, czarny płaszcz i ciężkie buty się komuś źle skojarzą. To jakaś paranoja.

 

Oglądałem ostatnio The Wind Rises na Netflixie i jak miło było patrzeć na wyraźnie pokazane fascynacje techniką Włochów i Niemców sprzed IIWŚ. Za nic nie przepraszają, się nie krygują, tak wtedy było i tak pokazujemy. Amerykanie czy nawet Europejczycy nigdy by tak tego nie przedstawili, bo każdy najmniejszy pozytyw to od razu pochwała nazizmu.

 

To jest kurwa cenne, że nie cały świat jest homogeniczny, przemielony i wypluty jako szarobura wypadkowa amerykańskiego światopoglądu i wartości. Taki Rockstar czy South Park jedzie na kontrowersji i wszystko jest OK, ale wszyscy inni muszą chodzić jak po rozbitym szkle bo KONTROWERSJA.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Z Rockstar to zobaczymy przy GTA6, czy dalej będzie tak kontrowersyjnie. Sporo się zmieniło przez 10 lat od premiery GTA5. A South Park też mimo wszystko ma o wiele łagodniejsze żarty w porównaniu do pierwszych sezonów. 

Ogólnie się jednak zgadzam, że niestety żyjemy w czasach, kiedy unika się w grach wideo (i nie tylko) wielu trudnych tematów w obawie przed bólem dupy OBURZONYCH ludzi na social mediach. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...