Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiechłem mocno widząc okładkę, ważne że jest kolorowo i intrygująco. Super że w końcu jest info o numerze i że przyszłośc szmatławca rysuje pozytywnie. Ta gazetka to dla nas tu obecnych ważny element życia :)

 

Chętnie poczytam o kryzysie w branży, temat jest bardzo poważny i mam wrażenie że za mało się o tym mówi/pisze. 

 

Walkiewicz odchodzi z Filmwebu? Ło matko!!

Odnośnik do komentarza

Roger, przekaż proszę temu potencjalnemu nowemu wydawcy gdyby się wahał, że jak dopnie deal, to jemu też kupię nowego Farming Simulatora.

 

Tymczasem fajnie, że jest zapowiedź nowego numeru. W końcu. Bym już coś pokartkował. A skoro coś się tam kotłuje za kulisami, to spóźnienie będzie usprawiedliwione.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Kmiot napisał:

Roger, przekaż proszę temu potencjalnemu nowemu wydawcy gdyby się wahał, że jak dopnie deal, to jemu też kupię nowego Farming Simulatora.

 

Tymczasem fajnie, że jest zapowiedź nowego numeru. W końcu. Bym już coś pokartkował. A skoro coś się tam kotłuje za kulisami, to spóźnienie będzie usprawiedliwione.

 

 

Namówiłeś ;) 

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że się udało wydać ten numer. Oby do 350. 

 

Chociaż miałem nadzieję @Roger że jako fan Tify i płaczących Japonek załatwisz takie fajne okładeczki z siódemki jak przed czterema laty :frog:

No nic, najważniejsze, że szmatławiec dalej istnieje. 

Zdradzisz kto napisał reckę Rebirth?

Odnośnik do komentarza

Mam bogatą wyobraźnię, więc przyszedł mi do głowy taki scenariusz: jak to z tą zmianą wydawcy było/jest/będzie.

 

Na spotkaniu biznesowym u Łapusza zjawia się potencjalny nabywca Szmatławca:
- Panie Robercie, ta gazeta to popularna jest? Nie wiem czy zrobię dobry deal...
- Huh! I to jak! Ponad ćwierć wieku się ukazuje! Zasadniczo to kura znosząca złote jajka, tylko mi czasu brakuje. Ja to obrotny chłopak jestem, ale się nie rozdwoję. No to jak?
- Biere!
- Gratuluję! Interes życia!

 

Klika dni później, na zebraniu redakcji.

- Dobra, chłopaki. Macie jakieś życzenia na początek naszej współpracy?
- Podwyżki o sto procent! W zamian damy z siebie wszystko!
- Niech będzie! Myślę, że na takie drobne wydatki nas stać!
- Hurra!

 

Biuro wydawcy. Dwa miesiące później. Właśnie przyszedł sms z banku, że wpłynęła spłata za sprzedane numery miesiąc temu.
- No to zaloguję się na konto. Zobaczmy ile jestem na plusie, heheh...
(klik, klik, klik, klik...)
- Wtf?! Minus 10k?! Łapuuusz, yoooouuu baaaastaaard!

 

;D

 

A tak ogólnie, to idealnym partnerem byłby Orlen. Kasy jak lodu, ogromna sieć, własne paczkomaty. A na dodatek nazwisko (byłego już) prezesa łatwo kojarzące się z oldskulowym czasopismem komputerowym (w wołaczu) ;P

 

I jeszcze dla malkontentów okładkowych:

 

 

Chociaż w tym przypadku naprawdę ciężko udawać, że się tego nie widzi.

Pisemko dla czterdziestolatków. Kto by uwierzył? ;-)

 

Edytowane przez macGyver
  • Haha 1
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pix napisał:

Chociaż miałem nadzieję @Roger że jako fan Tify i płaczących Japonek załatwisz takie fajne okładeczki z siódemki jak przed czterema laty :frog:

 

Również liczyłem na fajnalowe okładki z Tifą czy Aerith, ale trzeba się zadowolić wielkim robalem udającym konia :sadkek:

Edytowane przez Grześ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...