Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, szukałem, kombinowałem i chyba się udało dobrze trafić. AKG K 319 (jedne z nielicznych zbierających niemal same pozytywne opinie na necie) z Saturna za 99 zł. Pierwsze wrażenie pozytywne - choć znam wygodniejsze słuchawki, to jakość dźwięku jest rzeczywiście bardzo dobra, nawet bez wygrzewania. No i topowy model słuchawek tego typu od AKG za stówkę, wydaje się być naprawdę dobrą ofertą.

Odnośnik do komentarza

zdecydowałem, że kupię soundmagic pl11, ale mam pewien dylemat.

 

Przeczytałem, że zestaw powinien zawierać słuchawki, etui, ok. 7 par piankowych i silikonowych nakładek, klips do odzieży oraz plastik do nawijania kabla.

 

Na allegro znalazłem kilka ofert (większość z gwarancją na 12 msc więc domyślam się, że to oryginały) ale żaden z nich nie zawierał ww. akcesorii (zazwyczaj oprócz słuchawek są 2 pary nakładek i klips). Dlaczego tak jest?

 

cena allegro to ok 80 zł

Edytowane przez sven
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dobra, mam taki problem.

 

Zgubiłem gumkę do Creative'ów EP 630. Na pewno są te gumki sprzedawane masowo osobno, ale jak wpisuję w Allegro "Creative gumki" albo samą nazwę modelu to nic nie ma, tylko słuchawki. Pomóżcie. Nie czuję się komfortowo nie mając założonej gumki.

Odnośnik do komentarza

Przecież to jakiś absurd. Jak są gąbki do Kossa to wszędzie można kupić nowe, a kurde po zgubionej gumce Creative'a mam wywalić słuchawki? Jestem dość pewien, że widziałem je kiedyś gdzieś do kupienia.

 

 

Moje profesjonalne śledztwo (google "Creative gumki") wykazało, że faktycznie było sporo aukcji na Allegro, ale tak gdzieś 2-3 lata temu. Obecnie brak. WTF? Jak można tak robić?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Osobno raczej nie widziałem. Popatrz sobie na pianki Comply, może któreś będą pasować (na Audiomagic albo ich oficjalnej stronie powinna być rozpiska - różne dokanałówki mają różne, ustalone rozmiary tulejek). Do mocno basowych Creativów nie polecałbym ich (zwiększają bas i są drogie), ale przynajmniej będziesz wiedział, jakiego rozmiaru szukać - może będą pasować gumki od innego producenta - Thompson, MEElectronics i NUforce na pewno sprzedają swoje...

 

Ew. szukaj też jako "tipsy", "nakładki", albo co tam przyjdzie Ci do głowy, nie tylko "gumki"...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

j.w

 

CAL!-e sa dosyć uniwersalne i dobrze się sprawują w wielu gatunkach muzyki (do post rocka sie nie nadaja IMHO ;)). wiele zyskuja po zmianie kabla, bla bla, bla... pisac tak mozna o tych słuchawkach (o szurkach też), ale i tak nic nie zmieni faktu, ze przed zakupem TRZEBA OSŁUCHAĆ sprzęt, aby sprawdzić czy Ci pasuje, playerkowi pasuje, czy dobrze leży na głowie, itp.

 

ja kupiłem kiedys w ciemno aerial7 tank shade - ok, przyznam, ze muzycznie, jak na designerskie słuchawki, jest bardzo dobrze, ale ten model był dla mnie niewygodny (słuchawki są za duże i zbyt mocno uciskają głowę).

Odnośnik do komentarza

Możecie polecić jakieś w miarę dobre słuchawki dokanałowe tak powiedzmy do 130zł? Słuchawek potrzebuje do mp3 - sansa clip+. Zastanawiam się nad: AKG K321 lub SM PL30? No chyba, że polecacie coś jeszcze innego w tej cenie.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...