Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Dmaa zakazane w USA i i niedługo całkiem źródła wyschną w suplach z zagranicy więc róbcie zapasy bo będzie jak z efedryną kiedyś ja wam mówię.

Rynek pokazuje że nie ma co się bać bo zaraz wymyślą jakiś inny mózgotrzep. Jaki powód teraz ? Zakazali bo jakiś idiota znów przedawkował ? 

Odnośnik do komentarza

INFO z 1 ręki:

 

Podczas gdy ceny surowcow do produkcji supli poszly przez ostatnie 4 miesiace srednio az o 60% w gore a DEA aresztowala na Supply Side West w Vegas kilka dni temu kilku Chinskich dostwcow DMAA jak i zrobila Raid na producenta Hi Tech Pharmaceutical - najwiekszego wytwiorce na Swiat produktow opartych na DMAA. Czyli uszczupli sie rynek mocnio dzialajacych supli na calym swiecie

Pewnie zaraz będzie posucha na rynku bo nie oszukujmy się - Chinole rządzą.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

To nie przedtreningówka tylko supel na poprawę samopoczucia u facetów +35 lat + potężny booster teścia. O składzie nie piszę bo można wygooglować, istotne to - wyciąg z pokrzywy, arimistane i laxogenin. Jak to u Revange skład kosmos i zagadka, cena 169 zł w detalu za 2-3 tygodnie.

 

No i jeszcze witamina d3. Przydała by się też k2. Czy jest jej za dużo? U nas tak a tymczasem gdzie indziej...

 

d3_127.png

 

 

Edytowane przez JJoker
Bo tak
Odnośnik do komentarza

Korci mnie ogromnie bo lubię stacki podnoszące libido, poprawiające samopoczucie czy preworkouty. Jak się zdecyduję dam znać. Z racji mojej żywiołowej kariery robola lubię torpedę w pracy i nadużywałem supel Iron Kick ostatnio więc na razie nieco stopuję. Niesamowite są te Chińskie wynalazki. :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Siemanko sportowe świry, 

Wiecie, gdzie jest teraz promka na dobre białko? Ostatnio miałem All nutrion whey protein z SFD, ale pamiętam, że sporo osób tutaj polecało kfd (https://sklep.kfd.pl/kfd-premium-wpc-80-700-g-bialko-p-4077.html to było to?)

Od razu w sumie moze być w tym samym sklepie BCAA oraz BCM

Pozdro elo z fartem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...