Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Pykam sobie w Ninja Gaiden 2 Sigma i Atelier Escha&Logy. NG bardzo przyjemny slasher,tylko te doczytywania w menu troszkę irytują nawet mimo zainstalowania gierki na dysk. Za to Atelier to moje pierwsze zetknięcie z tą serią i pozytywne zaskoczenie. Fajna grafika z naciskiem na design postaci,sielski klimacik,zabawa w alchemika.Gierka w sam raz na rozluźnienie.

Przymierzam się też do ponownego przejścia Demon Souls.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Uncharted 3 skończone. Przejrzałem dysk i mam jeszcze MGR, Remember Me, Proteus, FEZ, Mafia II, Metro LL, DMC, Motorstorm RC i Jak&Daxter 1/2/3 z tego co chcę z Plusa ukończyć zanim mi wygaśnie. Chyba na start się wezmę za Proteus i FEZ, bo mam trochę dosyć szybkich gier polegających na strzelaniu :P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bliżej Valkyrii do Ring of Red z PS2 niż do Front Mission, tutaj przy ataku masz możliwość celowania. Mapa też nie jest podzielona na pola, co jest chyba nowością w tym gatunku tylko masz pasek ruchu i poruszasz się dopóki nie spadnie do zera.

 

Gram w Ace Combat Infinity i drugi raz w DLC do Enslaved, zakończenie super, wyjaśnia dlaczego Pigsy's pomógł nam w podstawce. No i cały czas kilka meczy dziennie w TLoU.

Odnośnik do komentarza

Po ukończeniu Castlevania Lords of Shadow (tak, wiem, dopiero:)), bez jakichś większych oczekiwań odpaliłem Wolfenstein The New Order i gra mną pozamiatała.

Kapitalny tytuł, który może kuleje od strony technicznej (silnik idTech wyraźnie się z PS3 nie lubi), ale ma w sobie olbrzymie pokłady miodności i grywalności.

Rozgrywka jest zróżnicowana, zalatuje tu trochę RAGE (nie tylko ze względu na te obleśnie doczytujące się tekstury:)), trochę METRO a klimatem nawet trąca o genialne Dishonored. O dziwo fabularnie jest to całkiem rozbudowany tytuł, a B.J. Blazkowicz otrzymał całkiem interesującą osobowość i historię - zupełnie się tego nie spodziewałem, ale jest to jeden z najbardziej rozbudowanych, rajcownych i, jak to mawiają Amerykanie - "Character driven" - shooterów FPP. Wielkie brawa dla Machinegames.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A mnie wciągnęło Defiance. Zupełnie nie spodziewałem sie takiego obrotu spraw, bo jakoś w bani miałem sporo niepochlebnych komentarzy na temat tego tytułu.

W każdy razie kupiłem wersję pudełkową (tak, wiem, cyfrówka jest gratis na PS Store, ale ja jestem kolekcjonerem:)), wrzuciłem do czytnika i po początkowych problemach z serwerami (kiedy strasznie żałowałem, że w ogóle to odpaliłem), wciągnęło mnie do tego stopnia, że nawalam już drugi dzień z rzędu i nie mam ochoty na nic innego. Eksploracja, looting, levelowanie, wielkie starcia z udziałem losowo napotkanych graczy - kurde, zupełnie nie brakuje mi Destiny, której nie kupiłem z powodu braku kasy. Polecam, zwłaszcza, że jak już pisałem - na PS Store jest gratis.

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem Thief. Po recenzjach nie napalałem się za bardzo, ale muiszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyłem się. Gra na 20 godzin, klimat robi robotę, miasto przeczesuje się z przyjemnością, chce się robić sidequesty, ale trzeba się trochę przy tym nabiegać. Jednak jak po paru godzinach ogarniasz już gdzie i którędy trzeba się udać to idzie to sprawnie. Fajnie poukrywane sekretne pokoje. Wciskanie ciągle kwadratu, żeby coś podnieść (i animacja rąk przy tym) nie wkurza, tak jak przypuszczałem z video-recenzji. Polecam, jak najbardziej warto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...