Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówie że nie ma tego problemu, bo dość dużo osób na to narzeka, tak jak piszesz, ale osobiście nie uświadczyłem tego ani razu odkąd gram na DS3 czyli od jego startu.

A co do powstawania takich nakładek, to myśle że by powstawały nawet gdyby nie było sensu ich używanie.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś wtrynia frytki i przegryza pizzą podczas grania to nie dziwota, że mu się palce z triggerów ześlizgują ;)

 

Ja kupiłem te nakładki razem z PS3 i po kilku dniach oddałem koledze, bo nie uświadczyłem żadnego problemu ześlizgiwania się palców (a mam je dość spore ;) ) i o wiele wygodniej gra mi się bez nakładek. Natomiast wiem, że dla niektórych faktycznie może być problemem obsługa triggerów, czy to przez anatomię ręki/palców czy też przez wzmożone spożycie frytek :P więc sam fakt, że taki produkt jest dostępny to dobra sprawa.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, bez nerw, to taka luźna uwaga była ;)

 

Znam po prostu sporo takich osób, co pada używają niemal jak ścierki a konsoli jak podstawki pod kwiatki, takim to nawet nakładki na triggery wiele nie pomogą :P

Nie luźna uwaga tylko sama prawda. Mi się dosyć mocno pocą ręce i nie mam żadnych problemów. Ta "afera" z triggerami to kolejna teoria spiskowa.

 

Ktoś się wcześniej pytał, kiedy zostaną wydane pady z dobrymi przyciskami. Takowe są dostępne od premiery PS3.

Odnośnik do komentarza

Czekałem aż jakiś magik się odpali.

 

<facepalm>

 

Pewnie wszyscy którzy mają problem ze zje.banymi triggerami piszą tylko po to żeby nabijać posty na forach.

Puknij się w głowę, serio.

 

Ci nie przeszkadza to ok, ciesz się ale nie pisz głupstw, że sama prawda, teoria spiskowa czy coś takiego. Zagraj na Xboxie zobaczysz jak powinien wyglądać spust, powinien być WYPUKŁY, powinien odstawać ale powtarzam skoro Ty nie masz z tym problemów to ekstra - super. Ale Ty to nie wszyscy.

 

Zresztą po co w ogóle ta gadka, za parę dni dojdą mi nakładki i w końcu L2/R2 staną się funkcjonalne. A w międzyczasie powymyślam inne "bajki" żeby ponabijać posty.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To coś wygląda na mega wygodne i ergonomiczne. Staram się zawsze konfigurować klawiszologię tak by nie musieć używać za często L2/R2. Takie triggery można dostać bez problemu??

http://www.allegro.pl/item1107122234_nakladki_l2_r2_ps3_real_triggers_tanio.html

 

Tylko jedna oferta tylko allegro jeżeli chodzi o Polskę. To znaczy w większości sklepów nie ma, praktycznie w żadnym.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Takie triggery można dostać bez problemu??

http://www.allegro.pl/item1107122234_nakladki_l2_r2_ps3_real_triggers_tanio.html

Tylko jedna oferta tylko allegro jeżeli chodzi o Polskę. To znaczy w większości sklepów nie ma, praktycznie w żadnym.

 

Na Allegro od czasu do czasu pojawiają się niewielkie partie, prędzej (i w podobnej cenie) można złapać na ebayu. Ale w sklepach stacjonarnych też widywałem - ja swoje kupiłem (o dziwo) w Saturnie w Krakowie, a jak byłem miesiąc temu we Wrocławiu to w Gekonie mieli kilka sztuk.

Odnośnik do komentarza

Czekałem aż jakiś magik się odpali.

 

<facepalm>

 

Pewnie wszyscy którzy mają problem ze zje.banymi triggerami piszą tylko po to żeby nabijać posty na forach.

Puknij się w głowę, serio.

 

Ci nie przeszkadza to ok, ciesz się ale nie pisz głupstw, że sama prawda, teoria spiskowa czy coś takiego. Zagraj na Xboxie zobaczysz jak powinien wyglądać spust, powinien być WYPUKŁY, powinien odstawać ale powtarzam skoro Ty nie masz z tym problemów to ekstra - super. Ale Ty to nie wszyscy.

 

Zresztą po co w ogóle ta gadka, za parę dni dojdą mi nakładki i w końcu L2/R2 staną się funkcjonalne. A w międzyczasie powymyślam inne "bajki" żeby ponabijać posty.

 

Na pewno powinien być wypukły?? Bo mi się wydaje że aktualnie taki właśnie jest...

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...