Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Zjadłem właśnie kawałek dorsza wędzonego z biedry, tego paczkowanego. O Jezu jakie to niedobre: słone, full ości, jakoś dziwnie śmierdzi. Już wolę makrelę. No, a najlepszy to łosoś - ostatnio zrobiłem go w takim zaje.bsitym sosie cytrynowo-koperkowym. To była dopiero uczta, a ten dorsz to jakieś pipipi.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

2yvmptl.jpg

 

Akurat dzisiaj pieczywo ładnie się prezentowało, więc machnąłem fotkę. Ogólnie kiedy mam dzień wolny, staram się zakupić bułki w mniejszej piekarni, doskonale je wypiekają z kruchą skórą. Od dołu rzuczam- majonez, ogórki, ser, pomidor, zieleninę i zamykam bułkę. Do tego kabanosy z biedronki, te w niebieskim opakowaniu, ser to mierzwiony "morski", sałaty też stamtąd, zwykle te mieszanki z chłodziarek. Ogórki i pomidory z warzywniaka gdy się da. No i soczek lub napój owocowy, zwykle tymbarka. Starcza na cały dzień, ale potem i tak se pizzę kupię.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale dobry miks mi wyszedł. Zamiast kupować sosy serowe knorr FIX, sam sobie wszystko upichciłem:

 

1) makaron jajeczny typu nitki (ok 80g)

2) sos:

- 150ml wody

- 50ml mleka

- 20g mąki

- oliwa z oliwek (łyżeczka)

- sól, pieprz, bazylia, czosnek (i cokolwiek innego wpadnie w ręce)

3) posiekany ser żółty (50g) oraz dwie łyżki almette śmietankowego.

4) posiekany łosoś wędzony (100g)

Makaron ugotowany z sosem, z rozpuszczonym serem i dodanymi kawałkami łososia = :banderas: Taka zdrowsza carbonara z rybą.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

m&m crispy. bardzo dziwne w smaku, czuć troche taki dziwny chemiczny posmak, w środku drażetki zamiast kremu czekoladowego czy orzeszka (hehe) jest albo herbatnik albo ten ryź prażony, całkiem fajnie chrupie, ale ten posmak zabija całą fajność, raczej drugi raz nie kupie

Odnośnik do komentarza

Właśnie zjadłem jajecznicę ze swojskich jaj, dodałem swojskiej szynki (nie ze sklepu, tylko na wiosce rzeźnik zrobił) i zjadłem to ze swojskim chlebem (mamy koleżanka czasami piecze). No i zaje.biście się najadłem (i zdrowo). A wy co tam, pizza czy kebab dzisiaj? :Coolface:

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Właśnie zjadłem jajecznicę ze swojskich jaj, dodałem swojskiej szynki (nie ze sklepu, tylko na wiosce rzeźnik zrobił) i zjadłem to ze swojskim chlebem

3 razy w jednym poście sie chwalisz że jesteś ze wsi, na co to komu?

 

Napisałeś tak, bo zazdrościsz!

Też byś chciał zjeść swojską szynkę, ale jedyne co możesz se pozwolić, to wędlinę z Tesco :xd:

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Właśnie zjadłem jajecznicę ze swojskich jaj, dodałem swojskiej szynki (nie ze sklepu, tylko na wiosce rzeźnik zrobił) i zjadłem to ze swojskim chlebem (mamy koleżanka czasami piecze). No i zaje.biście się najadłem (i zdrowo). A wy co tam, pizza czy kebab dzisiaj? :Coolface:

najlepsza jajecznica ze swojskim, chudym boczkiem, zyebałes ;//

Odnośnik do komentarza

czasem w pracy trzeba zjeść jakieś badziewie na szybko

ostatnio w leclercu znalazłem vifon lunch box

IMG_0130.JPG

 

 

zalewa sie wode do pudełka, po zakupie zerknąłem na opinie w necie i ludzie mowili że kompletne (pipi), ale szczerze mówiac było lepsze niż sie spodziewałem, co prawda spodziewałem sie czegoś niejadalnego. dało sie zjeść, napewno lepsze niż zwykła zupka z proszku vifona, kluski ciekawsze (ryżowe), ogolnie smak podobny do wszystkich zupek vifon, ale kluski lepsze i nawet mozna podjeść

 

co ciekawe jadłem to widelcem a nie łyżką, bo kluski wchłoneły wodę, to też był plus

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...