Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie bylo okazji jezdzic dłużej po zmroku, ale miałem sytuację jak typ wbiegł na czerwonym na pasy i samochód zahamował szybciej ode mnie, do tego był sygnał dźwiękowy i alerty na wyświetlaczu z typem w czerwonej ramce.

Ogólnie myślę, że przydatna rzecz poza miastem, kiedy jest ciemno, a ludzie idą poboczem bez elementów odblaskowych - masz wtedy taka osobę/zwierze na uwadze.

Nie wiem jak działa, tak, noktowizor. Chyba po prostu szuka obiektow, które się poruszają i spelniaja jakies tam warunki, bo np samochodów nie oznacza. 

Fajna funkcja jest też zczytywanie znaków na drodze.

Odnośnik do komentarza
dzięki, napisz proszę jak wrażenia jak będziesz miał okazję przejechać się w nocy po jakiś wsiach...
Masz podgląd na wszystko w termowizji + zaznacza obiekty takie ludzie czy zwierzęta. To będzie w standardzie każdego auta w przyszłości bo mocno podnosi bezpieczeństwo. Jak jeździłem po lesie w nocy to jak złoto wszystko zaznaczało.
Odnośnik do komentarza

Po dłuższej przerwie w końcu odbył się pierwszy po-covidowy większy zlot wielkopolskich JDM'ów.

Super ludzie i atmosfera, piękna pogoda, czego chcieć więcej? Udało się zdobyć tytuł felgi zlotu :gsr:.
 




W spoiler wrzucam fotki kilku ciekawszych aut które przyjechały (ograniczenie forum nie pozwala na zbyt wiele niestety). Dla mnie show skradł oczywiście Lexus ISF - jeżu cóż to jest za wspaniała bestia :wub:. Czy istnieje bardziej idealny sedan? Nie sądzę. I ten pomruk V8. :banderas:
Ceny jak z kosmosu i dostępność u nas zerowa, ale pomarzyć można.

A Rexik jak prosto z salonu. :obama: Perełka.
 

Spoiler

image.png.4996ab98e74765195075d15304622798.png

image.thumb.png.125f728637a00f6e969e5e135350f6e4.png

image.thumb.png.7ead035097ec0de49f2edec64c3dc366.png



 


 

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trochę podkręciłem się fotami od Dejva, a że myślę powoli o wymianie auta to podjechałem do Peugeota oglądnąć tę 508mkę. Faktycznie w środku mega, sprawdzałem kombi, cena też bardzo ok, bo auto pod korek wyposażone, na piknej feldze, z 225 konną hybrydą po wszystkich rabatach 160 tys brutto. 
Niestety chyba odpadło w przedbiegach bo jako podwójny tatusiek to z tyłu jest mega ciasno. Już pomijam bardzo nisko schodzącą linie dachu, ale na nogi jest mało miejsca. Nie wiem jak oni to zrobili, ale miejsca z tylu na nogi jest mniej niż w znacznie krótszym trocu. Mega szkoda, bo chyba bym zamówił. 
 

Ogólnie pojeździłem trochę po salonach i z furami z segmentu D dalej lipa z czasem (7-12 miesięcy, np Camry). Suvy trochę szybciej ok 5 miechów.  

Bardzo mi w oko wpadła Toyota Highlander (idealna bo duuuuza na zewnątrz  i dużo miejsca w środku). Jednak min 230 tys brutto :( (po przygodzie z odi obiecałem sobie, że auta max do 200 tys). No ale zastanawiam się nad zmianą zajęcia od listopada/stycznia , jak dopnę wsio, to może sobie sprawię tę toykę. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mi się Highlander mega podoba, duży, fajna sylwetka, przyjemne wnętrze, ale nie zdawałem sobie sprawy, że tyle kosztuje. Obecnie, autem marzeń nr 1 zostaje dla mnie A4 Allroad.

Swoją drogą, widziałem ostatnio na ulicy pierwszy raz nowego Range Rovera i robi wrażenie. Szkoda, tylko, że ceny zaczynają się od prawie 700k, a na Otomoto są egzemplarze dostępne od ręki za ponad bańkę xd sporo wyższa cena podstawowa względem poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza
Teraz, adi napisał:

Czytam to, po czym wchodzę na olx i widzę roczną wersję demonstracyjną za 194 tys. w PROMOCJI.


 

No był od ręki do wzięcia w salonie w Zielonej Górze. Biały. Też się zdziwiłem, że taka cena. 
Z drugiej storny 200 tys za lwa to już dużo. 

Z drugiej strony teraz tak myślę, czy to nie było na tej plakietce, że od 160 tys… XD  ale na 90% było ż cena po rabatach 160 kilka tys. 
 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:


 


Z drugiej storny 200 tys za lwa to już dużo. 


 

 

 

 

Biorąc pod uwagę jakość i wygląd to bardzo mocno bym się zastanawiał nad takim Lwem za 200 K.Taki BMW3 ,Mercedes C czy Giulia wcale nie są lepiej wykonane a kosztują sporo drożej jeśli zrównamy wyposażenie.Jeśli kogoś nie obchodzi napęd na tył to ja wiem czy jest sens płacić sporo więcej?

No ale wiadomo, to już wchodzimy na tematy gustów i upodobań-ja brałbym Giulię, bo serce każe :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście plastiki są twarde ale nie wydaja żadnych dźwięków nawet na dużych wertepach, pod względem gadżetów to nawet auta dużo droższe mogą sie czasami powstydzić. Kamery 360 stopni, klima automatyczna, Apple CarPlay i Android Auto bezprzewodowy itp. Prześwit 21cm i duży skok zawieszenie sprawia, że komfort jest wysoki, oczywiście o sportowo branych zakrętach nie ma mowy, ale to nie ten segment. Przez progi zwalniające leciałem na jeździe próbnej 50km/h i ledwo można je było poczuć.46981C0A-865D-4453-A2B4-042E7F121633.thumb.jpeg.072785c5b29e3c94a872294b89d343f9.jpeg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...