Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziennikarz: Właściwie, co można powiedzieć po tym meczu? Prowadzicie, kontrolujecie wszystko, 2:0 prowadzicie i raptem trzy strzały niespodziewane i przegrywacie Ligę Mistrzów.

Bale: Zgadza się, no, jesteśmy dziadami no. Niech Pan zapyta bramkarza, niech Pan zapyta Moratę, niech Pan zapyta tych innych, (pipi)a, naszych chłopaków, co (pipi)a zrobili. Co (pipi)a, jak jedziemy, żeby podać – nie, Panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie (pipi)a zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby (pipi)a... I Liga Mistrzów nam się nie należy, po tym co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Legii.

Dziennikarz: Legia zasłużenie zremisowała, czy to wy straciliście?

Bale: Zasłużenie, proszę Pana, bo my nie umiemy grać w piłkę. Zasłużenie, no nam się nie należy drugie miejsce. My jesteśmy beznadziejni, (pipi)a, i tylko tyle mam do powiedzenia. Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza

 

Legia idzie za ciosem! Leśnodorski: Jeszcze dziś ruszy wyburzanie trybun.

 

Po fenomenalnym meczu z Realem władze klubu tylko zaostrzyły sobie apetyt. I postanowiły dopomóc szczęściu.

ADVERTISEMENT
 

– Legia Warszawa rozpoczęła wyburzanie stadionu. Ten sezon mistrzowie Polski chcą dokończyć bez trybun – dowiaduje się ASZdziennik.

 

To efekt kapitalnej postawy zespołu, który postawił się Realowi Madryt strzelając aż trzy gole. I idealnych warunków stworzonych przez kibiców.

 

– Piłkarze po raz pierwszy zagrali bez dymu z rac w płucach, a gdy w pierwsze połowie z trybun nie padło żadne hasło o Michniku, wiedziałem, że będzie dobrze – mówił na gorąco Jacek Magiera, trener warszawian.

 

Co ważne, i tym razem dzieło budowania wielkiej Legii nie obejdzie się bez pomocy kibiców.

 

Jak dowiaduje się ASZdziennik, po raz pierwszy w historii Legia Warszawa poprosi swoich sympatyków o wyrywanie krzesełek

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tak odmienny wynik, a mecz chyba nie tak odmienny od tamtego. Gdyby Keylor Navas miał dobry dzień, jak ostatnio, a nie zły, a Zidane nie sprawdzał absurdalnych taktyk jak na letnim treningu, to mogłoby pewnie być 5-1. Rok temu Keylor Navas był w internecie wyzywany od najlepszego bramkarza świata, ratował Real. W tym sezonie... no, nie przekonuje po kontuzji. Chociaż w poprzednim meczu z Legią wypadł chyba ok. Ale poza tym...

 

Media: "wielki mecz", "Michał Pazdan 9", "będziemy to wspominać dekadami", "jesteśmy wniebowzięci", "Zidane nigdy nie stracił w meczu 3 goli" itp. Zakup Odjidji i Moulina był oczywistym kretynizmem świadczącym o konieczności zaorania wszystkiego i zatrudnienia kogoś normalnego na stanowiskach, a teraz jakby ta sama rzecz, z przeszłości, jakby jednak inna była.

 

 

 

 

Atletico jako jedyne ma komplet punktów po 4 kolejkach. Ogólnie będziemy mieli 4 ekipy hiszpańskie w dalszej fazie, Sevilla to już nie zespół tylko na EL. Przynajmniej jeśli chodzi o punkty. Na pewno bronią solidniej, niż kiedykolwiek. Szkoda mi Lyonu, grali wyrównane mecze z Juventusem, ale wynik idzie w świat. Podobnie Sporting - znowu nie był jakoś specjalnie gorszy od rywala, ale jak nie masz wyniku, nikogo na świecie to nie obejdzie.

 

 

Z Niemiec pewnie odpadnie tylko Gladbach, a z Anglii - Tottenham. Przynajmniej dziś Spurs są w trudnej sytuacji. Ofensywa tego klubu jest impotentna, a Leverkusen udało się coś wbić. W ten sposób mają przewagę, ale w tej grupie jeszcze będzie się coś działo.

 

Grecją fazy grupowej jest, oczywiście, Leicester. Urgh, ciężko się to oglądało jak Kopenhaga ich ciśnie i nic z tego nie wynika. Od teraz liczę, że ktoś ich skarci.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Real nawet jakby wyszedł taktyką 3-5-8 to powinien wygrać z palcem w (_)(_), patrząc co Ronaldo wczoraj robił to chyba myślami był już na jutrzejszym rozruchu, pressing Bale'a przy bramce Radovicia też mocny, kurde nie dogonie go przecież jestem dość wolnym piłkarzem poradzcie sobie sami.

 

Rodżer Pereirok też miał. Ciekaw co teraz robi.

Były reprezentant Polski Roger został nowym graczem brazylijskiego Hercílio Luz FC.
 
Hercílio Luz aktualnie występuje w drugiej lidze stanu Santa Catarina (Série B). 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...