Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kroos, Modric i Casemiro mieli naku.rwiać w makao przed finałem Ligi Mistrzów. Czaicie to? Grali se na luzaku w klapkach w karty, kiedy Mo Salah walczył z klątwą faraona w kiblu na Parc de Princes, a Sadio Mane obdzwaniał wszystkich szamanów w Senegalu, czy spreparowali główkę nietoperza do czarów voodoo jak w podręcznikach Tonyego Halika. Nic dziwnego, że Real wygrywa z każdym Ligę Mistrzów, bo po tym jak się z nimi raz zetkniesz, to psycha zniszczona, nie ma czego zbierać.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Może nie była to na maksa desperacka Częstochowa, ale też była to czysta gra z kontry i defensywa. 100%. Byłem jednak w szoku, że Real nie próbował choć czasami dla zabawy wyjść, kilka minut pocisnąć ich wyżej, zamiast czekać na swoim polu karnym i po odbiorze albo laga albo klepanie w bok i tył przez kilka minut. 

 

Oczywiście, trzeba im oddać, że w poprzednich rundach pokazali wystarczająco wiele, by nie można było mówić o fuksie. Mistrzom Anglii musieli strzelić 6 goli, by wygrać, i strzelili 6 goli. Za dużo tego nastrzelali, by mówić, że tego też nie umieją, gdy trzeba.

 

 

Man City i Liverpool to pewnie dwie najlepsze ekipy na świecie obecnie, mają taką jakość gry. Dla mnie najlepszy na dłuższą metę to jednak zawsze ten, co najlepiej gra w piłkę, wczoraj Liverpool grał w piłkę, naciskał 90 minut, a Real się bronił. Jeśli zagrają 10 meczów z Realem, to stawiałbym kasę, że więcej z nich wygrają, niż przegrają. Mimo wszystko, Real też jest zasłużonym zwycięzcą. Ale czuję, że nie przekonał nikogo, że zatrzyma angielską dominację na dłuższą metę.

 

 

Karim Benzema - coś nie do uwierzenia, jak ten koleś się rozkręcił po odejściu Cristiano. To by było kompletnie szalone powiedzieć 4 lata temu, że Benzema będzie w każdym sezonie najlepszym piłkarzem Realu. Nawet mi, a co dopiero fanom Realu, którzy latami prosili o pozbycie się go. A teraz - najlepszy piłkarz La Liga, najlepszy piłkarz LM, 15 goli w LM (nigdy wcześniej nie strzelił wcześniej nawet połowy tego), a w październiku pewnie Złota Piłka. Nawet żaden Włoch nie może się chyba równać - nie wiem, czy w historii jakiś piłkarz tak się rozkręcił po trzydziestce, a sezon życia miał mając 34 lata. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bylem za Liverpoolem bo mieszkam niedaleko wiec to jest troche kult regionalny, brat od zawsze Real-Madryt-head kibicowal Krolewskim i na koncu zgodnie stwierdzilismy, ze Real wygral zasluzenie. Mieli jakas tam taktyke, egzekwowali ja na boisku i tyle. Liverpool zrobil wszystko co trzeba by to spotkanie wygrac, ale Courtois skutecznie im w tym przeszkodzil. Red’om zabraklo szczescia i tyle. 
Umarl krol, niech zyje krol. 

Odnośnik do komentarza

Gdyby tylko wiedziała jak bardzo Szpaku nakręcał hypetrain. 

 

A tak serio, to jak tak bardzo chcą naśladować half time show z superbowl, to proponowałbym zapraszać wykonawców większego formatu niż gwiazdy radia eska i robić show, a nie scenografię jak z dni pierdziszewa. 

Specyfika kibiców piłkarskich i tak daje spore szanse, że większość będzie to miała w chuju. 

Odnośnik do komentarza

Jedenastka UEFA: Courtois - Alexander-Arnold, Rudiger, van Dijk, Robertson - Fabinho, Modrić, de Bruyne - Mbappe, Benzema, Vinicius

 

Benzema piłkarzem rozgrywek. W sumie bez zaskoczeń. Nowy tylko Vinicius ale i tak dobrze, spodziewałem się jednak Cancelo bo ci z Liverpoolu to tak z automatu dostają już te wszystkie nagrody, już nie mówię o kilku innych z zespołów które wcześniej odpadły jak Bayern.

 

 

No i Rudiger też do Realu wedle wszystkich "przecieków", jednak znamienny pozysk Realu, bo koleś miał wybitny sezon, więc coś to znaczy, że zgarniają go z Anglii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Quote

Wczoraj Lech dowiedział się, że w pierwszej rundzie eliminacji do Champions League zagra z Karabachem Agdam. Los nie oszczędził więc mistrzów Polski. Dzisiaj również nie mieli oni szczęścia w losowaniu. Jeżeli uda im się wygrać dwumecz w pierwszej rundzie, w drugiej zmierzą się z FC Zurich.

 

:reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...