Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

uważaj, ja kiedyś w lidlu kupiłem mrożone hamburgery (samo mięso wołowe) i było napisane ze 98% mięsa a reszta to tylko przyprawy, więc wydawało by sie że powinny byc spoko, ale okazało sie że smakują jak stara podeszwa , nawet nie zjadlem calej paczki

 

 

oczywiscie nie ma pewnosci jakie są te twoje ale sam % zawartości mięsa niczego nie gwarantuje ;/

 

Wczoraj właśnie takowe kupiłem (9,99zł za 500g, 98% krowy) i wchłonąłem ze smakiem. Aż się zdziwiłem, że podeszło mi bardziej niż kotlety ulepione własnoręcznie z wołowiny mielonej. Nie mówię, że było wartościowe, no ale niby samo mięso wg składu.

 

Jak je przygotowywałeś? Ja na patelni grillowej, a odsączony tłuszcz wylałem, zjadłem samo wysmażone mięso z warzywami na patelnię. Dla mnie rewelka raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Chcecie dobrego burgera to kupcie w Makro albo Selgrosie steki wołowe do hamburgerów w takim czarnym opakowaniu (firmy nie pamiętam), 100% mięsa, co prawda trzeba to usmażyć na patelnii/grillu i mikrofala nic nie da ale za to mięso smakuje jak z Macdonalda czy BK.

Odnośnik do komentarza

też myślałam, że burgerowe mięso w sieciówkach jest niezłe. Dopóki nie zaczęłam robić burgerów sama, na grillu. No i co ty tu piszesz mazzeo o wieprzowych podrobach, jak wiadomo, że na burgera tylko wołowina, najlepiej samemu sobie zmielić albo poprosić w sklepie. Z łyżką musztardy, posiekaną cebulą i żółtkiem, aż się nie chce więcej jeść w mcd (o ile w ogóle wcześniej się chciało).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

tu raczej nie rozchodzi o o to co dostajesz w KFC, tylko o ogólną rozbierzność tego co dostajemy na fotkach i tego co mamu w realu, ale ja już dawno przestałem sie temu dziwić

 

429954_10151014743271302_1513414331_n.jp

 

 

t0NRz.jpg

 

jak ktoś jeszcze nie widział to niech sobie poogląda filmiki o tym jak powstają reklamowe fotki żarcia, jest cała osobna dziedzina fotografii która sie tym zajmuje, i te fotki zwykle nie mają wiele wspólnego z jedzeniem, chociaż wyglądają bardzo ładnie

 

 

ja mam gdzieś że big king xxl niewiele przypomina wersje z reklamy, ważne że zajbiście smakuje!

produkt-bigkingxxl.jpg

2701031333_def191bb98_b.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...