Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

PS Store jest po polsku?

 

Nie. Ogólnie to wszyscy chyba najbardziej podjarali się tym AXN, który ofkz nie działa. :D

A jak znam życie AXN będzie anglojęzyczny i cały czar pryśnie :D

będzie po polsku bo gdy się go włacza otwiera się okno przeglądarki internetowej i kieruje na stronkę ze znaczkiem "pl"

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja ściągnięta, dosyć szybko. Jak na razie zero zwiech.

 

W końcu lista friendsów wygląda lepiej. No i xmb po polsku, elegancko. Parę dni musi minąć aż człowiek się przyzwyczai.

 

EDIT: Trofea znowu mulą, tzn. jak chcę porównać ze znajomymi to wolno się wgrywają.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

I można sobie wpisać nasz ojczysty język w posługiwanych się językach w profilu :) I w wyborze avatru, jest zakładka premium avatar, ale jest pusta(pojawia się info, że nie można na razie żadnego avataru kupić...). Nie wiem, czy te dwie rzeczy były wcześniej, ale dziś je zobaczyłem dopiero, a nie będę się przedzierał przez 22 strony tematu...

Odnośnik do komentarza

I można sobie wpisać nasz ojczysty język w posługiwanych się językach w profilu :) I w wyborze avatru, jest zakładka premium avatar, ale jest pusta(pojawia się info, że nie można na razie żadnego avataru kupić...). Nie wiem, czy te dwie rzeczy były wcześniej, ale dziś je zobaczyłem dopiero, a nie będę się przedzierał przez 22 strony tematu...

Zakładka "Premium Avatars" już była wcześniej ;) Ciekawe kiedy te pojawią się na PSS, bo z tego co jest tam napisane to jedyne miejsce gdzie można je nabyć.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy zgrzyt: - od samecho chodzenia po XMB konsola zaliczyła zwisa - nigdy wcześniej mi się nie zwiesiła od chodzenia po XMB! No to świetny początek....

U mnie konsola tez zaliczyła zwieche w momencie gdy wszedłem w "zarządzanie kontami", było to zaraz po zainstalowaniu nowego FW. Pomogło dopiero wyłączenie i włączenie zasilania (przyciskiem z tyłu konsoli). Coś czuję, że niebawem doczekamy się nowego updateu...

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza

Jak jest z tym językiem polskim?Wszystkie napisy opcji są po polsku?Bo mam to ścięgnięte ale angielski mam nadal.

 

Zastanowiłeś się skąd PS3 miałaby wiedzieć, że jesteś z Polski? Zeskanuje Ci twarz przez PSEye i powie sobie: "aha, to Polak, a zmienię mu język od razu na PL żeby na forach nie spamował". :P

 

Gdyby z automatu język był zmieniany na nasz ojczysty to musiałaby być to zmiana, która tyczy się wszystkich PS3. Nawet Eskimosi mieliby piękny, polski język. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...