Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Luz, ja polowałem na divera. 
W dodatku ten ma plus w postaci regulacji- czego mi brakuje w bransolecie. Można trochę poluzować, bo to służy do powiększania obwodu jak się założy piankę. Problem z bransoleta jest taki ze albo mam za ciasno albo za luźno. Brakuje tego środka. Musiałbym dokładać ogniwo albo ściągać. Ta regulacja rozwiązuje ten problem.

Liczyłem ze wyślą od ręki, ale napisał Dolinski ze zamówili i czekamy. Przyszły tydzień powinien być u mnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Samo pudełko zegarka to co innego. Certina tutaj gra w inne karty- recycling/ratowanie żółwi. 
Bulova Lunar to inns para kaloszy, bo to reedycja zegarka z misji Apollo. Pozostałe Bulovy już tak nie są spakowane. To wszystko jest na równym poziomie.

Citizen za 2k był gorzej spakowany :) 
 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Witam zegarowców! Właśnie robiłem sobie mały porządek z zegarkami do rotomatu i obecnie tak się prezentuje moja niepełna kolekcja.

 

Automaty

 

Typowy u mnie garniturowiec, mieści się ładnie pod mankiet koszuli, ale pasek jest tragiczny, mój pierwszy i ostatni Atlantic

image.thumb.jpeg.0f9faf26d57b9fdcb2913f65061df876.jpeg

 

Tag Hauer Formula 1 Calibre 16 - ciężki i solidny, bardzo go lubię. Nie ma co się rozpisywać.

 

image.thumb.jpeg.e1515d9c1403b506f534709461adf6ef.jpeg

 

I takie dwa micro brandy

 

Meccaniche Veneziane Nereide - do niektórych "letnich" stylówek pasuje idealnie

 

image.thumb.jpeg.f82db9f6069d250fb34acb25744d0be8.jpeg

 

I moje ostatnie odkrycie z którym się ostatnio prawie nie rozstaję Zelos - Bumblebee. Pływa, skacze, nurkuje - sprawdza się idelanie

 

image.thumb.jpeg.8c4d63ab478c1a5d2051a47187502cf1.jpeg

 

Bateriowce

 

Zeppelin 100 Jahre - co by nie mówić, uwielbiam zeppeliny, meshowe paskki w tych zegarkach to jest dla mnie sztos. Mam kilka w kolekcji.

 

image.thumb.jpeg.38150300b58117213f0dc0458faf5241.jpeg

 

 

 

Gerlach Kosmonauta - wzbudza zawsze zaciekawienie :)

 

image.jpeg.fca147f7443c577217e08b20c177dbe0.jpeg  Zdjęcie zapożyczone :)

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Faranell said:

Za mną teraz chodzi Breitling Superocean na meshowym pasku, ale muszę temat przekminić :)

 

Ja noszę coś takiego i w zasadzie niepotrzebny mi inny zegarek, bo ten niezmiennie mi się podoba. Ale mimo wszystko moim planem jest Omega Speedmaster Moonwatch. Póki co sa pilniejsze wydatki, ale kiedyś na pewno. No i jak wpadnie mi w ręce Moonswatch to też wezmę, ale to tylko w cenie producenta i tylko jak będzie w normalnej sprzedaży. Ciśnienia nie mam

 

EB8CF404-F17F-4FFC-AA48-424B6CA71A2E.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Homelander napisał:

 

Ja noszę coś takiego i w zasadzie niepotrzebny mi inny zegarek, bo ten niezmiennie mi się podoba. Ale mimo wszystko moim planem jest Omega Speedmaster Moonwatch. Póki co sa pilniejsze wydatki, ale kiedyś na pewno. No i jak wpadnie mi w ręce Moonswatch to też wezmę, ale to tylko w cenie producenta i tylko jak będzie w normalnej sprzedaży. Ciśnienia nie mam

 

EB8CF404-F17F-4FFC-AA48-424B6CA71A2E.jpeg

 

Ładna tu Bulova:) Nie widziałem jej na żywo. Mierzyłem kiedyś jakiś model który mi wpadł w oko, ale na mojej ręce już fajnie nie wyglądał:(

 

A omega to klasa, bardzo lubię ten model. Znajomy ma, przymierzałem go, jest konkretny :)

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Faranell said:

 

Ładna tu Bulova:) Nie widziałem jej na żywo. Mierzyłem kiedyś jakiś model który mi wpadł w oko, ale na mojej ręce już fajnie nie wyglądał:(

 

A omega to klasa, bardzo lubię ten model. Znajomy ma, przymierzałem go, jest konkretny :)

 

Model Lunar Pilot. Duży i ciężki zegar. Lubisz takie, więc jest szansa, że by Ci się spodobał.

Ta Omegę też przymierzałem, ledwo ściagnałem, a karta kredytowa już była wyciagnięta z portfela. Ale perspektywa bezdomności po wyrzuceniu z mieszkania przez żonę za wydanie 5000$ na zegarek lekko mnie otrzeźwiła :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, Homelander napisał:

 

Model Lunar Pilot. Duży i ciężki zegar. Lubisz takie, więc jest szansa, że by Ci się spodobał.

Ta Omegę też przymierzałem, ledwo ściagnałem, a karta kredytowa już była wyciagnięta z portfela. Ale perspektywa bezdomności po wyrzuceniu z mieszkania przez żonę za wydanie 5000$ na zegarek lekko mnie otrzeźwiła :)

 

 

Jak gdzieś go zobaczę, to na pewno sprawdzę :)

 

Dlatego ja żonie nie mówię ile kosztują moje zegarki, inne zachcianki lub samochód, żeby jej się lepiej żyło:dance2:

Odnośnik do komentarza
Just now, Faranell said:

 

 

Jak gdzieś go zobaczę, to na pewno sprawdzę :)

 

Dlatego ja żonie nie mówię ile kosztują moje zegarki, inne zachcianki lub samochód, żeby jej się lepiej żyło:dance2:

 

Ona nie jest przeciwna, wręcz chce żebym go kupił, tyle, że w swoim czasie. A obiektywnie to nie był dobry czas :) Tę Bulovę sama mi kupiła, bo też nie bardzo chciałem wydawać 500$ na zegarek wtedy, dopiero przeprowadziliśmy się wtedy do Stanów i były pilniejsze wydatki. Więc pod tym względem akurat jest ok

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...