Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.11.2021 o 11:00, zdrowywariat napisał:

Wleciał trzeci zegar do kolekcji, a widzę, że ktoś tu czegoś podobnego szukał. Lubię taki minimalizm, ten teraz jest najczęściej noszony, nakręcany, szybko się ustawia, mały, zgrabny, wygodny:

 

spacer.png

 

 


Gdzie zamówiłeś?

Kraft? Wezmę :kaz: 

38mm to mały. Brakuje mu WR 100 chociaż. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, iluck85 napisał:


Gdzie zamówiłeś?

Kraft? Wezmę :kaz: 

38mm to mały. Brakuje mu WR 100 chociaż. 

 

Na chrono24.co.uk. Czy mały? Zależy na jakiej ręce. A poza tym wygląda na trochę większy, niż 38, bo ma dłuższe uszy. No szkoda, że nie ma 100WR, ale nie można mieć wszystkiego. Ważne, że dobrze się nosi, chwilkę nakręca, nie trzeba się bawić z datą. I trzyma 80h.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Na chrono24.co.uk. Czy mały? Zależy na jakiej ręce. A poza tym wygląda na trochę większy, niż 38, bo ma dłuższe uszy. No szkoda, że nie ma 100WR, ale nie można mieć wszystkiego. Ważne, że dobrze się nosi, chwilkę nakręca, nie trzeba się bawić z datą. I trzyma 80h.


WR100 byłoby można normalnie się umyć i popływać.

W tygodniu dojdzie :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.11.2021 o 11:00, zdrowywariat napisał:

Wleciał trzeci zegar do kolekcji, a widzę, że ktoś tu czegoś podobnego szukał. Lubię taki minimalizm, ten teraz jest najczęściej noszony, nakręcany, szybko się ustawia, mały, zgrabny, wygodny:

 

spacer.png

 

Muszę jeszcze ten pasek zamówić, choć na oryginalnym też bardzo dobrze się prezentuje:

 

 

 

Zajebisty, ale po tym jak zgubiłem poprzedni to nie dam za zegarek wiecej niz kilkaset złotych :pawel:

 

taki mi wpadł w oko

Przechwytywanie.JPG.f93c8bef544a3ce3ddcdd72dc2fb4d51.JPG

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shen napisał:

Zajebisty, ale po tym jak zgubiłem poprzedni to nie dam za zegarek wiecej niz kilkaset złotych :pawel:

 

taki mi wpadł w oko

Przechwytywanie.JPG.f93c8bef544a3ce3ddcdd72dc2fb4d51.JPG

 

Ja miałem pułap cenowy do 400e, ale tak mi się diver Glycine spodobał, bo jest mniejszy, niż inne, koło 42mm i chudszy, jakieś 11mm, do tego 200WR, na ładnej bransolecie, pasek dokupiłem, że dałem 600e, kiedyś chodził po 1200e. Ja mam tak z telefonami, więcej niż 200e nie dam, nie martwię się, że upadnie, porysuje się, mniejszy ból, a zegarek jak dbasz i nie zgubisz to masz na całe życie :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Hamilton poszedł na wymianę, to rykoszetem trafił się Zeppelin. 
Wart 1100? I tak i nie. Nie jest zegarkiem do bluzy z kapturem, a raczej do formalnych stylów. Podoba mi się styl i trudno szukać tego u konkurencji. Żeby było 100% sztos, brakuje szafirowego szkła i te 100WR.

Ale w tym przedziale Seiko nie daje tez szafiru. Więcej będzie leżał niż będzie noszony, wiec bez spiny.

Dojdzie Hamilton wrzucę swoje pudełko- razem 6 sztuk. 

87A90628-2384-4457-82B3-76D366F0690B.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

5CAB0D89-A150-4E0C-9BD7-CF6E33DA678D.jpeg

 

 

Hamilton dojechał. Tym razem wszystko ok więc jak napisałem, wrzucam fotkę kolekcji. 

Kolekcja raczej biedna, bo już kiedyś pisałem że bujam się w budżecie 1-2k. Ciężko mi wysiedzieć z jednym dłużej i ciągle patrzeć na to samo. 

Czasem mam ochotę wymienić te kilka na jeden z wyższej półki, ale pewnie też mi się znudzi. A na Omege jestem za cienki :) 

Certina- klasyczny, tyle że różowe złoto które mi się podoba. 

G-shock- klasyczna kostka z lat 80, ta z film Speed tyle że w negatywie. 

Zeppelin- wyżej napisałem w dnu odbioru.

To tzw zegarek z historia. Wiedzą w rodzinie że jestem zjeb na zegarki, to mi dali w spadku. Z lat 50 szwajcarski. Wartości nie ma, ale jak już wspomniałem, to zegarek z historią. 

Apple Watch- bzdet i pewnie wyleci z ekipy. 

Hamilton- opisany przez wariata stronę wcześniej. 

 

 

Edytowane przez iluck85
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.12.2021 o 10:47, iluck85 napisał:

Coś więcej o przyszłym właścicielu- jak chodzi ubrany, sztywno czy causal. Ma kij w dupie czy luzak. Uprawia sporty, czynny czy raczej w domu siedzi i słucha muzyki? 

Nosi/ł zegarek? Pasek czy bransoleta? 

 

 

Brzuch piwny a ubiera się sztywno raczej z racji stanowiska. Jednak na jakieś zwykłe wypady casual. Jednak zegarek pasuje raczej pod koszulę. Pasek raczej z tego co pamietam. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

 

Brzuch piwny a ubiera się sztywno raczej z racji stanowiska. Jednak na jakieś zwykłe wypady casual. Jednak zegarek pasuje raczej pod koszulę. Pasek raczej z tego co pamietam. 

Może jakiś Zeppelin?

https://fabrykazegarkow.pl/zegarki-zeppelin/zegarki-meskie-zeppelin?order=price_desc

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ukukuki napisał:

 

Świetna propozycja! Nie dość ,że nawiązuje do lotnictwa to jeszcze pisze made in germany a gość jest niemcem xd 

Aha, zawsze i wszędzie, w każdym przypadku będę również z czystym jak woda destylowana sumieniem polecał zegarki marki Tissot. Sam mam automat, który od ćwierćwiecza działa jak...zegarek. Ponadto z różnych okazji obdarowywałem cztery osoby w tym moją żonę. Nie słyszałem choćby ćwierci słowa skargi, wręcz przeciwnie. Wszyscy używają i sobie chwalą:

https://fabrykazegarkow.pl/zegarki-tissot/zegarki-meskie-tissot/cena:2000-2500

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...