Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.12.2021 o 17:17, Ukukuki napisał:

Dzięki wielkie za pomoc, coś na pewno wybierzemy ale raczej skończy się na zeppelinie. 

 

Zeppelinki i Orienty dobre i ładne i niedocenione, nie widnieją nawet w piramidzie. Z niemieckich masz jeszcze Junkersy w rozsądnych cenach, ale ja i tak bym wziął znany, popularny model, w automacie: Tissot Le Locle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z racji, że zgubiłem dziś starego mi banda 4, to przypomniało mi się, że fajnie byłoby mieć jakiegoś Smart watcha stylowego. Nie za taniego, nie za drogiego. Jakieś odczytywanie wiadomości spoko, ale przede wszystkim zależy mi na płatności podpiętą do google pay/revolutem. No i żeby nie wyglądał jak badziewie. Coś polecacie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Też jakiś czas temu kupiłem tę Bulovę, tyle, że z bransoletą. Świetny zegarek, w dodatku z duszą i historią :) I podobnie jak Lucek kupię tego MoonSwatcha jak się unormuje sprzedaż. Wygląda świetnie, ideanie się sprawdzi jako taki zegarek na codzień. Na oryginalnego Speedmastera choruję od lat, ale jeszcze musi to chwilę poczekać. No, może kilka lat, ale kupię go kiedyś na pewno :)

 

049A82B0-A543-4B01-881D-C45D138CDC5B.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ostatnio mi się podobają zegarki z zieloną tarczą, ale coś w deseń zielonego szmaragdu. Widziałem fajnego Zeppelina i walczę w sobie jeszcze.

 

W ogóle, ostatnio czytałem, że rośnie zainteresowanie kupnem Rolexów i Breitlingów jako inwestycje. Ciekawe, bo gdzie potem sprzedać? Ktoś z ulicy odkupi zegarek za 30k?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, krupek napisał:

Ostatnio mi się podobają zegarki z zieloną tarczą, ale coś w deseń zielonego szmaragdu. Widziałem fajnego Zeppelina i walczę w sobie jeszcze.

 

W ogóle, ostatnio czytałem, że rośnie zainteresowanie kupnem Rolexów i Breitlingów jako inwestycje. Ciekawe, bo gdzie potem sprzedać? Ktoś z ulicy odkupi zegarek za 30k?

Mała ciekawostka. Robiliśmy ostatnio 5k toreb dla Breitlinga. Skurwnsyny są dokładne co do niteczki, jak coś wystaje to zwrot. Dokładne c.ujki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...