Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

23 minutes ago, Sedrak said:

Nie za bardzo jestem w temacie. Mógłbyś rozwinąć AD?

Autoryzowany dealer?

 

Dokladnie Authorised Dealer po prostu nie ma takiej sytuacji w ktorej wchodzisz do Dealera i kupujesz Daytone w Salonie Rolexa za normalne pieniadze bo nie dla psa z ulicy kielbasa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, iluck85 napisał:

A na Rolexa się nie czeka? Wybierasz, decydujesz i czekasz 2 lata na odbiór? 
To dobra inwestycja, po wyjściu ze sklepu masz klienta.

Taniej od Rolexa to omega, która trzyma cene. 

 

Tylko że od roku jak nie lepiej, nie można się wpisać nawet na listę i zamówić Rolexa - też mnie w zeszłym roku odesłali z kwitkiem i postanowiłem, tak jak @wet_willyże Rolexa nie kupię. Prosić się trzeba żeby wydać grube siano, no hit.

 

Co do tych zegarków Twoich @wet_willy - IMO całkowicie dwa różne zegarki, ale dla mnie ZENITH jest kozak, ale ja jestem fanem chronografów, więc zawsze mają u mnie + 3 punkty :)

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to ze oni ci w zywe oczy klamia xD na Wystawie 60 Zegarkow wszystkie pokazuja inny czas wiec nie sa to atrapy a oni ci mowia ze nie maja nic na sprzedaz xD Niech sie doslownie pierdola xD

 

@Faranell tak 2 rozne zegarki bo ogolnie podobaja mi sie 3 typy zegarkow Diver, Chrono/Tachymeter bardzo lubie Dress Watches i np Reverso uwazam za przepiekny zegarek ale to nie jest cos co nosisz na codzien ^^

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.03.2023 o 19:14, wet_willy napisał:

Ogolnie na chec zakupu kolejnego zegarka skladaja sie 2 rzeczy nadchodzace duze urodziny i inflacja przez ktora zal gotowke trzymac. Swiadomie wolal bym zegarek ktory w razie w mozna obrocic w gotowke bez strachu ze na nim strace ale jak pisalem zwykly szary czlowiek nie jest godzien kupic czegos co nie traci z automatu 10 do 20% wartosci po wyjsciu od AD -_-

Właśnie jestem w identycznym momencie życia , odłożyłem kupke pieniędzy na czarną godzine a reszte chce w coś inwestować . Na giełdzie/papierach nie znam się , na mieszkanie mam za mało więc pomyślałem o zegarkach. Dodatkowo jako że mam dusze kolekcjonera i już uzbierałem wszystkie giereczki jakie chciałem musiałem znaleźć nową zajawke . Obecnie posiadam jedynie Omege seamaster 2541 i wczoraj udało mi się kupić Breitling-a Superocean Chronograph za 1825e z pełną dokumentacją i pudełkiem więc też fajnie wyszło. Według expertów najlepiej inwestować w Rolex-y i Pateki ale nie oszukujmy się dobry Patek to cena paru mieszkań.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie przyszedł ten ciężki koń , najgorsze jest to że nie wchodzi na dłoń więc z 2 ogniwa muszę dokupić a sklep nie dodał extra żadnego więc kolejne koszta. Ale robi wrażenie że ktoś serwisował go 3 razy u breitling-a więc zadbany wariat.

333698335_1248076206101507_469080121569751000_n.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Nareszcie przyszedł ten ciężki koń , najgorsze jest to że nie wchodzi na dłoń więc z 2 ogniwa muszę dokupić a sklep nie dodał extra żadnego więc kolejne koszta. Ale robi wrażenie że ktoś serwisował go 3 razy u breitling-a więc zadbany wariat.

333698335_1248076206101507_469080121569751000_n.jpg

 

Gratki! :)

Nie wiem dlaczego, ale strasznie mi nie leży ten Breitiling, chyba przez ten bezel. Superocean Herritage mi siedzi najbardziej, ale wiadomo, gusta i guściki :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.03.2023 o 16:14, Faranell napisał:

 

Gratki! :)

Nie wiem dlaczego, ale strasznie mi nie leży ten Breitiling, chyba przez ten bezel. Superocean Herritage mi siedzi najbardziej, ale wiadomo, gusta i guściki :)

Właśnie mi się podobają te masywne srebrne breitlingi . Idealnie komponują się z ciuchami alpha industries i luźniejszymi dresami. Gdzie omega jest dużo bardziej delikatna , teraz myślę by polować na złotego crosswinda albo omege no time to die ale tutaj trzeba będzie już troche pieniędzy odłożyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...