Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Miałem Timexa Expedition- po 4 latach wskazówki i mechanizm szlag trafił- nie reagował na guziory tak jak powinien. 

 

Tymczasem ten G-Shock którego niedawno kupiłem już sprzedałem tracąc na nim 2 czteropaki i wleciał Rangeman.

Kusił od początku, a po tym jak go zobaczyłem i miałem w łapach w salonie- nie było odwrotu. 

Sam zegarek jest jednak z allegro i taniej niż w salonie. Rzecz jasna nowy, z hologramem i instrukcją pl oraz podbitą gwarancją zibi, co świadczy, że jest z polskiej dystrybucji. 

Muszę jeszcze sensory skalibrować, bo o ile kompas działa poprawnie, tak reszta przekłamuje. 

 

20230720_155338.jpg

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, iluck85 napisał:

I jak wrażenia na żywo? Ogladam i nie mam przekonania. Podoba mi się zielony, ale negatyw jest spoko tylko w jasny dzień. 
Bede brał na dniach jakiegoś Garmina Fenix, ale tak ogladam tego G i coś bez przekonania.

 

Tak wstępnie, to pozytywne. Cieńszy od GW-9400, dobrze leży na łapie, działa sprawnie i responsywnie. Wyświetlacz negatyw = ch*ja widać, trzeba go pod dobrym kątem ustawić, ja odradzam. Później dodam fotę tego z normalnym wyświetlaczem.

Odnośnik do komentarza

Miałem 9400 z negatywem i kostkę- nigdy więcej. Spoko ekran na dworze w słoneczny dzień, wtedy spoko widac. 
No gdzie pokazywali w recenzji ze lepiej przylega do ręki. 
Ale już odleciał od tych klasyków. Środek do podświetlenia z literka G. Cała tarcza> jakiś led z jednej strony. 
 

9400 juz był kawał sikora.

Najlepiej wspominam 9200. 
Na tego się rzucę jak zejdzie z cena albo będzie promocja. Podatek od nowości musi spaść :) 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...