Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi się podoba taki pomysł, my nie jesteśmy w stanie poprawić systemu szkolenia młodzieży, to bardzo miło ze strony niemiaszków że upośledzają swój. Jeszcze jakaś inna helga powinna podrzucić żeby w ogóle zakazać uprawiania sportu młodym, żeby dzieciaczki się nie spociły albo nie daj borze nie zrobiły sobie krzywdy bo dopiero byłoby im przykro

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Tak się kończą przypadkowe wizyty w outlecie Nike.  Cena regularna 749 obniżona do 499 i czwartkowa obniżka -50%, co daje 249. Papeć na flyknicie i podeszwie Zoom. Czuję, że zrobiłem dobry interes :szekle:

 

 

 

Spokój z butami biegowymi na najbliższe 3 lata. Startówki, dwa klepacze kilometrów i jedna para do lasku.

 

 

IMG20230928152059.jpg

Edytowane przez ginn
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, maciucha napisał:

Po prawie 2 latach zerwał mi się pasek w Fenixie 6 pro, więc amazon postanowił mi zwrócić kwotę za cały zegarek :leo:

 

Chyba wezmę forerunnera 965, niestety nie ma go na polskim Amazonie. Macie dobre doświadczenia z eazymutem? W tej samej cenie co wszyscy dają 3 lata gwarancji :notbad:

 

Możesz rozwinąć, jak to ogarnąłeś? Mi ostatnio też się zniszczył pasek w 6tce, no to zadzwoniłem na infolinię Garmina i przysłali mi nowy pasek. Widzę, że można było nieźle przycebulić... :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, ginn napisał:

 

Możesz rozwinąć, jak to ogarnąłeś? Mi ostatnio też się zniszczył pasek w 6tce, no to zadzwoniłem na infolinię Garmina i przysłali mi nowy pasek. Widzę, że można było nieźle przycebulić... :nosacz2:

Zadzwoniłem na infolinię Amazona, kazali odesłać i z powodu braku dostępności towaru zadeklarowali że oddadzą cały hajs.

Odnośnik do komentarza

Używałem opcji szukaj, pewnie było wałkowanie nieraz, ale na ten moment nie widzę...:)

W skrócie: Rozmyślam nad zakupem bieżni do domu. Głównie do użytku przez osobę starszą, więc patrzę po modelach zupełnie basicowych.
Np. czy coś tego typu (lub podobnego w budżecie +\- 1,5k PLN) ma sens: https://allegro.pl/oferta/bieznia-treningowa-skladana-colt-zipro-13040798356 ?

 

Jedyny wymóg, jaki przychodzi mi do głowy, to żeby posiadała uchwyty do trzymania się,no ale przyznam, że zupełnie nie znam się na takich sprzętach, więc może są jeszcze jakieś ważne aspekty.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Frantik napisał:

Używałem opcji szukaj, pewnie było wałkowanie nieraz, ale na ten moment nie widzę...:)

W skrócie: Rozmyślam nad zakupem bieżni do domu. Głównie do użytku przez osobę starszą, więc patrzę po modelach zupełnie basicowych.
Np. czy coś tego typu (lub podobnego w budżecie +\- 1,5k PLN) ma sens: https://allegro.pl/oferta/bieznia-treningowa-skladana-colt-zipro-13040798356 ?

 

Jedyny wymóg, jaki przychodzi mi do głowy, to żeby posiadała uchwyty do trzymania się,no ale przyznam, że zupełnie nie znam się na takich sprzętach, więc może są jeszcze jakieś ważne aspekty.

Będzie służyła do biegania czy bardziej do chodzenia. Osoba starsza to ile lat? Jaka sprawność, waga.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Frantik napisał:

60+, sprawność dobra, waga raczej w normie :)

Myślę, że jakichś biegów nie będzie. Szybszy chód co najwyżej

To możesz kupić cokolwiek. Ja bym patrzył na kulturę pracy. Na pewno lepiej na cichszej.

 

Mam jakiegoś Gemaxa z promocji na banggood i ogólnie jest ok ale jest głośny.

Za to walking pad R2 Pro cichutki, mniej miejsca zajmuje, można złożyć. Ale o około 1,5k zł droższy. Chociaż czasem w promocji 500zl taniej można znaleźć.

 

Mam też typową bieżnie z długim i szerokim pasem, mimo że tylko chodzę to na niej najbardziej lubię chodzić ale waży 120kg i zajmuje dużo miejsca. Można też sobie pod górkę ustawić. 

 

Mimo to, jakbym jeszcze raz miał kupować do chodzenia to był jakąś składaną wziął.

 

Jeszcze zależy gdzie u Ciebie będzie stała. Jak miejsce stałe, to może w coś większego iść z dobrą kulturą pracy. Chociaż jak do chodzenia to można i stanowisko z wysokim biurkiem zorganizować od razu. Musisz sam przemyśleć co i jak.

 

Podsumowując. Ja bym na kulturę pracy patrzył, gwarancję itp. Skoro tylko do chodzenia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rekord świata w maratonie 2:00.35 :obama:

Pan Kipchoge i jego 2:01.09 zmasakrowani.

 

Oczywiście Kenijczyk, 23 lata przynajmniej według kwitów.

A co najlepsze to dopiero jego trzeci maraton :) 

Złamanie 2h w zawodach możliwe? Chyba tak. 

 

https://sport.tvp.pl/73279441/kelvin-kiptum-poprawil-rekord-swiata-w-maratonie-wideo?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2q63tYmJ3col-hbriH78wtrymaS6dUpYXG81RCkNMX1THiwdhQz2HIUwM#Echobox=1696777750

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, D.B. Cooper napisał:

Rekord świata w maratonie 2:00.35 :obama:

Pan Kipchoge i jego 2:01.09 zmasakrowani.

 

Oczywiście Kenijczyk, 23 lata przynajmniej według kwitów.

A co najlepsze to dopiero jego trzeci maraton :) 

Złamanie 2h w zawodach możliwe? Chyba tak. 

 

https://sport.tvp.pl/73279441/kelvin-kiptum-poprawil-rekord-swiata-w-maratonie-wideo?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2q63tYmJ3col-hbriH78wtrymaS6dUpYXG81RCkNMX1THiwdhQz2HIUwM#Echobox=1696777750

Fajnie, ale Kenia to są drugie kacapy jak chodzi o doping. Cudowny rekord?:bad: chyba jestem za stary żeby wierzyć w takie rzeczy 

Edytowane przez snejk04
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...