Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce popatrzeć na czasy prawdziwego amatora to zapraszam do śledzenia :sonkassie:Numer startowy 89. Start o 14.

 

https://wyniki.b4sport.pl/polskaman-triathlon-wolsztyn-krotki/e4004.html

 

Olimpijka, w sam raz na przetarcie przed 1/2 na początku września. Szkoda, że warunki fatalne, bo leje niesamowicie.

Edytowane przez ginn
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie tak regularnie to biegam jak zacząłem pisać w tym temacie czyli jakoś wrzesień-październik 2021 w sumie nie cały rok :notbad:

Tylko po drodze miałem dwie operacje przez które musiałem robić miesięczne przerwy no i jeszcze COVID też taką przerwę zafundował.

Ten dzisiejszy dystans zrobiłem w sumie dzięki treningowi z zegarka Garmina :yao: miałem biegać 55 minut i zegarek pilnował tempa. Na upartego pewnie i dziś bym to 10km ale nie ma co się spieszyć.

Normalnie na początku mam lepsze tempo bo się dobrze czuje a później tempo siada, dlatego w sumie dzisiaj byłem niezłe zaskoczony, że zegarek może mi tempo pilnować.

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Mam zamiar teraz raz w tygodniu robić ten trening z garmina także zobaczymy jakie będą efekty :D

Jeszcze odnośnie zegarka,  dziś właśnie tak miałem że na początku biegłem za szybko i był alarm i czerwona strefa. Później już trzymałem równe tempo ale fakt że na początku jak była moc to to tempo wydawało się za wolne.

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak jak pisze krupek. I wlasnie po to jest zegarek zebysmy od poczatku trzymali zalozone tempo. 

 

Na lokalnych zawodach najfajniej to widac jak buzuje adrenalinka jest start i goscie robiacy dyche w godzinke ruszaja tempem 4:30 :) A potem musza isc

 

No ale wlasnie po to mamy zegarki ktore nam tempo wyswietlaja zebysmy nie dali sie poniesc emocjom. 

12 minut temu, areka napisał:

Jaki model tego Garmina? Bo też się przymierzam do kupna, a totalnie nie wiem jaki model wybrać i jakie funkcje są niezbędne...

No funkcje to zaleza od ciebie bardziej. Czy to ma byc zegarek treningowy czy smart itp

Jesli chodzi o trenowanie to w sumie kazdy model nawet najprostszy spelnia zadanie  mierzac najwazniejsze parametry  dystans/tempo/puls. Moj pierwszy to byl forerunner 25 i gdyby nie to ze mial tylko opcje biegu (brak roweru itd) to wcale bym go nie zmienial 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, areka napisał:

Jaki model tego Garmina? Bo też się przymierzam do kupna, a totalnie nie wiem jaki model wybrać i jakie funkcje są niezbędne...

Ja mam Garmin Forerunner 245 ale kupiłem go bo w okolicy była używka w dobrej cenie z dwuletnią gwarancją, gdyby nie to wziął bym model niższy 45.

Tylko te zegarki nie mają chyba nic z opcji smart, jedynie chyba powiadomienia z telefonu. Chociaż fakt, że ja jakoś mocno tego nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ginn napisał:

Jak ktoś chce popatrzeć na czasy prawdziwego amatora to zapraszam do śledzenia :sonkassie:Numer startowy 89. Start o 14.

 

https://wyniki.b4sport.pl/polskaman-triathlon-wolsztyn-krotki/e4004.html

 

Olimpijka, w sam raz na przetarcie przed 1/2 na początku września. Szkoda, że warunki fatalne, bo leje niesamowicie.

Coś mi się pochrzaniło, bo miałem numer 418. Generalnie poszło nieźle. Pływanie poprawne, rower mocny, bieganie solidne. Skończone w 02:37:48.

 

https://wyniki.b4sport.pl/polskaman-triathlon-wolsztyn-krotki/ginter-lukasz/e4004/chip_5EH56ZD.html

Edytowane przez ginn
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.