Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ciemno wieczorami to zakladasz czarne skarpety i nie ma problemu

 

A tak powaznie to ida juz do buciego nieba :/ Szkoda lubilem je jako moje rezerwowe buty do zadan specjalnych. Jeszcze tylko nastepny model startowek kalenji byl spoks a teraz robia jakies gowna z nawalona pol metra pianka amortyzacyjna. Na chuj w startowkach amory? To ma byc odbicie geparda i minimalizacja

 

No ale cale szczescie juz lecą te z promki buciki wiec  w nich bede biegal po lasach a lacze triatlonowe zostawie sobie na lato

Odnośnik do komentarza

Odnośnie zdrowia, to mnie znowu jakieś przeziębienie dopadło. No cholera mam z tym problem. co zaczynam łapać rytm treningowy, to zaraz mnie coś bierze. Ubieram się odpowiednio, jem w miarę też, łykam witaminy. Wcześniej podejrzewałem, że może przez krzywą przegrodę te częste infekcje, ale okazuje się, że chyba nie. Ostatnio robiłem sobie kompleksowe badania, nawet jajca prześwietlałem i wyszło, że wszystko wzorcowo. Z opcji do sprawdzenia, to pozostaje już chyba tylko wycięcie migdałów :leo:

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

@kanabis dobrze prawią w tej książce, ale patrzę na chłopaków w teamie, którzy podobnie jak ja, mają częsty kontakt z ludźmi, no i jakoś nie chorują. 

 

Z drugiej strony, jak tylko skończę trening, to zaraz żona znajduje dla mnie tysiąc różnych zadań do wykonania, więc może organizm się buntuje przed domową robotą :dunno:

 

@BRY@N nie powiem Ci niestety. Korzystam z dobrodziejstw opieki medycznej Medicover. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W sobotę trzasnąłem sobie 2 piątkę w City Trail na Rusałce i poszło już dużo lepiej, bo zszedłem z 24:51 do 23:56, więc prawie minuta w miesiąc wyciągnięta. W takim tempie na ostatnim (piątym) wyścigu może jednak dobiję do 22 minut :spicy:

 

Aha, i nie biegam już więcej szybkich startów z paskiem tętna. Znów mi zapchało przeponę tak, że na 3 km musiałem zdjąć pasek.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bardzo dobrze, że taka duża marka to nagłaśnia, bo to jest problem. Jak na FB obserwowałem różne biegaczki to niejednokrotnie pisały, że takie rzeczy mają miejsce. Głównie jakieś słowne zaczepki.

 

Swoją drogą, ostatnio w parku obok mnie Adidas miał jakiś event i można było się przyłączyć do wspólnego biegania i dostać koszulkę, a ja o tym nie wiedziałem :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...