Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie tylko cieszy mocarne wsparcie dla PSP :). Na PS3 poza GOW 3 (zreszta to byl murowany pewniak, wiec zaskoczenia na konferencji nie zrobil), nie zmierza nic, co by mnie interesowalo. Jest jeszcze co prawda Uncharted, ktorego pominac nie moge, tylko szkoda ze nie lubie tego typu gier.. Zachwycaliscie sie, ze X360 nie ma gier na ten rok.. Dla mnie osobiscie MS >> Sony.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
Konferencja lepsza od tej z micro bo- pokazano Gry. No i 2 patyki;] Aha no i edytorek torów wyścigowych.

 

Ogólnie obie konfy wypadły podobnie. Tu pokazano zlepek trailerów i tu. Pokazano nowe technologie na jednej jak i drugiej konfie. Micro pokazał MGSa a Sony FFIV. Sony jednak pokazało chyba więcej grywalnych materiałów ze swoich exclusivow.

 

Aha i pokazano sporo nowego materiału z FFXIII.

 

Na konfie MS też pokazali gry, nie wiem czy wiesz ^_^ marudzenie było że MS nie pokazał nic nowego, a tu jest nie wiele lepiej. MS na ten rok dorzucił dwie mocne gry(SC:C i Forze 3).

 

Czy więcej ? hm pomyślmy

 

MS

 

SC:Con

Halo 3 ODST

Alan Wake

Forza 3 (były wycinki gameplayu)

Milo

 

SONY

 

Uncharted 2

Mag

GOW3

 

Jeżeli czegoś nie dopisałem, zrób Cie to za mnie :)

 

Sony nie pokazało nic, czym na polu stacjonarnych konsol mogliby dogonic MS. Solidny, zachowawczy line-up, bez oczekiwanych asów w rękawie. Konferencja raczej kierowana do wiernych fanów, którzy wszystko przyjmą jak objawienie, niż do ewentualnych nowych klientów. MS może spac spokojnie kolejny rok.

 

Dokładnie ^_^

Odnośnik do komentarza

Sony wyda w tym roku na pewno nowego Ratcheta, Uncharted2, WKC w Europie i pewnie Heavy Rain, stąd jestem w stanie przyjąć że fakt przesunięcia GOW III jest zamierzony.

 

GT5 - trochę padaka, niemniej licencja WRC i NASCAR przesądza uszkodzenia. Po prostu muszą być.

 

Co z EPic games ? Miał być EX na PS#, potem na XO, a tu nic, cisza ? :)

Odnośnik do komentarza

ps3-------------- xbox 360

 

mcd nation racers-------joe ride

infamous----------crackdown 2

agent-----sprinter cell

gran turismo 5---------forza motorsport 3

trash panic---------shadow complex

uncharted 2-------------- ledt 4 dead 2

god of war 3----------------halo odst

final fantasy 14---------------halo reach

last guardian ---------------- alan wake

mag

 

+ nie zapowiedziane heavy rain i nowy ratchet(ps3)

 

wynik exów ps3 12-9 xbox

Odnośnik do komentarza

Hmm co do walki SONY vs. MS jezeli chodzi o konferencje to ja to widze tak...

 

Uncharted 2 - Splinter Cell: Conviction - remis

Assassins Creed 2 - Modern Warfare 2 - remis (tak wiem ze obie gry ukaza sie na obie platformy ale porownuje co pokazano na konfach)

Forza 3 - Gran Turismo 5 - 1:0 dla MS bo Forza to czysty gameplay...a GT5 to nadal tylko zyczeniowy target render

God Of War III - MGS: Rising - remis - dla mnie to mega akcja ze najnowszy MGS na "dorosle" konsole zostal zapowiedziany na konfie MS

Natal vs Wibratory SONY :D - remis

MAG vs HALO - remis

 

I to tyle... :D

Odnośnik do komentarza
ps3-------------- xbox 360

 

mcd nation racers-------joe ride

infamous----------crackdown 2

agent-----sprinter cell

gran turismo 5---------forza motorsport 3

trash panic---------shadow complex

uncharted 2-------------- ledt 4 dead 2

god of war 3----------------halo odst

final fantasy 14---------------halo reach

last guardian ---------------- alan wake

mag

 

+ nie zapowiedziane heavy rain i nowy ratchet(ps3)

 

wynik exów ps3 12-9 xbox

Mass effect?

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza

Ciekawe, w wiekszości wypowidzi tutaj są w stylu:

- ta gra mnie nie interesuje,

- takich gier nie lubie

 

No przeciez wiedzieliscie mniej wiecej co Sony czy MS pokaże wiec juz przed konf. powinniście wiedziec że będzie "nuda" no chyba ze czekaliscie na wypowiedz:

" a teraz specjalnie.. dla tego Pana w Polsce, tego z Wrocławia specjalna gra, specjalna tylko dla niego bo innych gier to On nie lubi"

 

Odnośnik do komentarza
A co w tym było rewolucyjnego? Moc Project Natal opiera się na tym co zawierał trailer. Motyw z umęczoną Azjatką? Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak Eye Toy? :>

Lepsza umęczona Azjatka niż koleś wyma(pipi)ący dwoma wibratorami z żarówkami. A czy ta nowa rewolucja Sony nie opiera się na EyeToy'u?

Odnośnik do komentarza
Mnie tylko cieszy mocarne wsparcie dla PSP :). Na PS3 poza GOW 3 (zreszta to byl murowany pewniak, wiec zaskoczenia na konferencji nie zrobil), nie zmierza nic, co by mnie interesowalo. Zachwycaliscie sie, ze X360 nie ma gier na ten rok. Teraz widze, ze PS 3 rowniez nie ma hehe. MS >>>> Sony.

Zdecyduj się. Najpierw mówisz, że nie zmierza na PS3 (poza GOW III) nic co by cię interesowało, a potem mówisz, że PS3 nie ma gier. Ja jednak widziałem gry na PS3, na ten rok. Czary? :lol:

 

Widzę, że niektórzy czerpią jakąś chorą satysfakcję z dokopania konsoli... ot tak, z zasady. Teraz wychodzi frustracja niektórych. :D

Odnośnik do komentarza

Ja tam mimo wszystko jestem rozczarowany i przyznaje to posiadacz wszystkich ps, ponieważ zobaczyłem to co wiedziałem, że zobaczę (co nie zmienia faktu, że U2 i GOW3 będą genialne), zabrakło bomby. Od takich festynów zawsze oczekuje min 1-2 niespodzianek, zaskoczeń.

 

Czekałem na jakąś niespodziankę (wiem, wiem wycieki:) w stylu jakiegoś mocnego nowego platformera, nowe Heavenly Sword lub nowego np Resistance (tak wiem jest lipny ale mi i wielu się bardzo podoba ta seria:) albo jakiegoś dużego MGS . Nie mówię już o niepewnych datach premiery i tym czymś co prezentowało GT 5 o HR nie wspominając:/

 

 

Pałeczek nie komentuje bo to lata mi i powiewa:)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra konferencja jak dla mnie.

Uncharted 2 pięknie, jest na co czekać.

God of War 3 klasa sama w sobie.

The Last Guardian już widzieliśmy, ale i tak zawsze mi się ten trailer podoba, a dziś dodali parę scenek.

MAG nie zachwycił, chociaż nie skreślam jeszcze tej gry.

Assasins Creed 2 oczywiście bardzo pozytywnie.

Fajny pokaz Final Fantasy XIII i ujawnienie XIV. Brawa.

Poza tym sporo zapowiedzi na PSP, było ciekawie zwłaszcza nowy MGS <tylko o co chodzi z tymi czterema Snjekami?>. Chyba będę musiał postarać się zdobyć konsolkę, niekoniecznie w wersji GO!

Wyścigi faktycznie przypominały Crash Team Racing chociaż dla mnie bez rewelacji.

 

No i świecące pałeczki. Zrobiły na mnie większe wrażenie niż Natal, zwłaszcza dzięki pokazowi z bronią. :) Może być ciekawie.

Gratulacje dla Sony i życzę powodzenia. :good:

Edytowane przez Sheepman.
Odnośnik do komentarza

Ale macie tu euforie i wojne fan boy'ów ^^

 

Co do konferencji, to dla mnie nic specjalnego. Obejrzałem kilkanaście minut i dalej mi się nie chciało, bo PS3 nie posiadam. Nie będę mówił kto lepszy, bo to kwestia gustu, a zabawy w liczenie ex'ów to dziecinada. IMO kolejny rok wyrównany. PS3 ma trochę swoich ciekawych tytułów i x360 także. Bez rewelacji, pomijam jakieś spraje, czy gibanie się przed kamerką i zabawa w wirtualne odchudzanie. Kroki w stronę casuali, zaczyna się wyciąganie kasy.

Odnośnik do komentarza
Hmm co do walki SONY vs. M$ jezeli chodzi o konferencje to ja to widze tak...

 

Uncharted 2 - Splinter Cell: Conviction - remis

Assassins Creed 2 - Modern Warfare 2 - remis (tak wiem ze obie gry ukaza sie na obie platformy ale porownuje co pokazano na konfach)

Forza 3 - Gran Turismo 5 - 1:0 dla M$ bo Forza to czysty gameplay...a GT5 to nadal tylko zyczeniowy target render

God Of War III - MGS: Rising - remis - dla mnie to mega akcja ze najnowszy MGS na "dorosle" konsole zostal zapowiedziany na konfie M$

Natal vs Wibratory SONY :D - remis

MAG vs HALO - remis

 

I to tyle... :D

 

 

ps3-------------- xbox 360

 

mcd nation racers-------joe ride

infamous----------crackdown 2

agent-----sprinter cell

gran turismo 5---------forza motorsport 3

trash panic---------shadow complex

uncharted 2-------------- ledt 4 dead 2

god of war 3----------------halo odst

final fantasy 14---------------halo reach

last guardian ---------------- alan wake

mag

 

+ nie zapowiedziane heavy rain i nowy ratchet(ps3)

 

wynik exów ps3 12-9 xbox

Mass effect?

 

 

a FF jako ex? a agent? Co do MGSa nie stawiałbym go po stronie. A jak coś to napisz tak:

MGS:R -------- MGS:Peacewalker [PSP]

 

 

 

a właśnie - co z lineupem dla PSP? PSP = Sony. No tutaj miażdży masakrycznie. Residenty, GRAN TURISMO! Jak widać jadą ostro.

 

2 latarki czyli motion sensors wyszły bardzo fajnie. Tech demo i strzelanie z łuku - miszcz :)

 

Zawiodłem się brakiem Heavy Rain i zero informacji o MGS.

 

Motion Racers - mieszane uczucia. Świetny patent z robieniem torów. Niby Crash Team Racing ale kijowo wygląda. Fizyka nie halo. I postacie - > odstraszają. Chyba lepiej wsadzić sackboyów i zrobić Sack Racing :)

Odnośnik do komentarza
ps3-------------- xbox 360

 

mcd nation racers-------joe ride

infamous----------crackdown 2

agent-----sprinter cell

gran turismo 5---------forza motorsport 3

trash panic---------shadow complex

uncharted 2-------------- ledt 4 dead 2

god of war 3----------------halo odst

final fantasy 14---------------halo reach

last guardian ---------------- alan wake

mag

 

+ nie zapowiedziane heavy rain i nowy ratchet(ps3)

 

wynik exów ps3 12-9 xbox

 

Mass Effect 2

Milo

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...