Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania o dodatki :

- Ile jest w sumie dodatków (proszę o tytuły) ? ;

- ile z nich jest w PL wersji ? (bo rozumiem że tylko takie będą kompatybilne z PL wersją F3) ;

- ile z nich można dostać w pudełkowej wersji a jakie tylko ściągnąć z XBL ?

Coś mi mówi, że koleś pomylił tematy i ma na myśli Fallout'a 3... :potter:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jakkolwiek podstawka starcza na długo i jest dość kompletna, oferując spójną historię, to moim zdaniem zdecydowanie warto zagrać w dodatki. Nie licząc Lonesome Road w małym stopniu nawiązują one do wydarzeń z fabuły, niemniej zawsze na uboczu tego co w nich najważniejsze mamy kontynuację pewnego wątku, który jest w zasadzie wspólny dla wszystkich DLC.

Czyli sama podstawka nie traci nic jeśli się nie zagra w dodatki, ale mimo wszystko warto w nie zagrać, bo są zróżnicowane, oferują duże, zróżnicowane lokacje i każdy z nich zajmuje dobre kilka do kilkunastu godzin. A nie powiem, atmosfera kasyna Sierra Madre i jego historia albo park narodowy Zion, gdzie natura ma się całkiem dobrze, to fajne elementy świata Fallouta.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem sobie w anglii za marne 5 funtow podstawke sama, jest to ang wersja i modle aby nie byla zabugowana, byc moze jest to tylko wina polonizacji ale jestem laikiem i nie wiem. Co do Fallouta new vegas to NAPRAWDe bardzo mi sie poki co podoba, jestem po 5 godzinach gry ale juz początek porządnie zrobił na mnie wrazenie, co prawda pierwsze miasteczko jest bardzo nijakie, wrecz odludne ale potyczka z gangiem kajdaniarzy miała naprawde klimacik, 2 godz gry a tutaj takie ostrzeliwanei sie:) to i inne tego typu akce (Niptown!!!) zapowiadają duzo dobrych momentów. Co mnie uderzyło to OGROMNA dawna brutalności, wydaje się większa niż w fallout 3. Biegam na Hardcore mode z pistoletem i rurka do bicia, o ile strzelanie jest takie se falloutowate to zabijanie BIEDNYCH gekonow rurka sprawia mi nieopisana radość, nabardziej mi się podoba jak przerazone male gekonki uciekaja a ja gonie je z to rurką aby wytłuc tym biednym stworzonkom mózg z głowy.! Do tego zabijanie przeciwników ludzkich metalową rurka czy bejsbolem!! COS PIEKNEGO, w budynku po ostrzeliwaniu sie i zranieniu przeciwnikow w reke, ci rzucili się na mnie z bronia, a ja wyciągnęłem rurke, itłukłem ich i tłukłem az nie zrejterowali, a najlepsze jest to że ci durnie uciekali i klękali błagając o litość A JA ZATLUKŁEM ICH METALOWA RURKA PO GLOWIE !!! I SPRAWILO MI TO MEGA RADOCHE!!!. Gra jest kozacka i piękna, bieganie z metalowa rurka po prerii i nawalanie gangoli czy też niewinnych stworzeń jeszcvze nigdy nie sprawiało takiej przyjemności.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...