Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Tam nadal se achivmenty za czytanie portalu i inne aktywnosci? Chyba wtedy ostatni raz tam zagladalem. I czy mi sie wydaje, czy byl jakis cykliczny konkurs na poczatku, tylko nie pamietam na jakich zasadach ale szybko ludzie zaczeli je obchodzic. Cos z czytaniem wpisow, pisaniem komentarzy? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, LeifErikson napisał:

portal wygląda dla mnie  jak agregator growych i okołogrowych bajtów zebranych z całego internetu

Odpowiadając na pytanie Mejma, właśnie dlatego. Oczywiście, że to wszystko jest zerżnięte żywcem z innych miejsc. A nawet dobre portale o gierkach nie mają u siebie literalnie wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Mejm napisał:

Mi jest ciezko uwierzyc, ze po tylu latach i stylu funkcjonowania tego portalu inteligentne osoby w ogole go jeszcze odwiedzaja.

Już kiedyś o tym pisaliśmy. PPE sprawdza się idealnie do czytania nagłówków, a treść dostarcza beki i dlatego warto czasem przeczytać wypociny Gruchy aka Iza Łęcka.

Btw, ktoś kiedyś wrzucał na forum linka do jakiejś strony z newsami, z której kradną inne portale bo bardzo dużo rzeczy tam było, kojarzy ktoś? 

edit: dobra już sobie przypomniałem, chodzi o n4g :) 

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza

Totalne govno, wchodzą tylko na główną by zobaczyć treść newsów bo jednak dość sprawnie pojawiają się tam aktualne informacje, zaraz potem zamykam stronkę i po treść i szczegóły udaje się na zagraniczne fora i strony.

 

Poziom tekstów na stronce to totalna spjerdolina, ale co się dziwić jak tam nawet ofi prowadzi jakiegoś govno bloga

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Cytat

 

[...] jeśli dotychczas nie kupiliście cyfrowej wersji, to pozostaje Wam jedynie sięgnięcie po edycję w edycji fizycznej

Sony wcześniej nie informowało o tej sytuacji, ale 1 stycznia z PlayStation Store zniknął Gran Turismo Sport – grę nie możemy już kupić, by sprawdzać zawartość lub cieszyć się rozgrywką offline. 

 

:gayos:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...


 

Quote

Według przecieku z Reddita, do którego ktoś dokopał się na 4chanie, Sony ma w tym roku wypuścić aż 5 tytułów na pecetach, wśród których znajduje się nawet startowy hit PS5 - Demon's Souls Remake. Co jeszcze zobaczymy na PC? Według pracownika Nixxes (a przynajmniej za takowego podaje się autor wpisu), możemy zobaczyć nawet Infamous: Second Son.

https://www.ppe.pl/news/334360/sony-zamierza-przeniesc-na-pc-takze-stare-gry-w-sieci-pojawila-sie-lista-gier-z-playstation-5-i-playstation-4.html
 

 

Czy ta strona moze jeszcze nizej upasc?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wygląda jak wypracowanie z gimnazjum gdzie używało się fikuśnych słówek żeby tylko najebać więcej tekstu :kekw: nie ma co się chyba zbytnio rozwodzić nad ppe i jakością. To żyje tylko po to żeby wzbudzać takie emocje. Ty się wkurzysz, yebniesz posta, kilka osób z ciekawości wejdzie na ppe zobaczyć całą recke i pyk Grucha ma nowe lambo :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...