Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam czasem z feedly do sprawdzania newsów. Mam tam też dodane ppe i to już nie pierwszy kwiatek jaki tam widziałem, ale teraz to już przegięcie XD Oprócz newsów trafiają tam też nagłówki z postów (blogów?) użytkowników, usunięte newsy itd, i teraz taki sie trafił. @Roger pomyślcie nad zmianą, bo wygląda to mega nieprofesjonalnie
 

 

image.png.c0557e405a6998480a0de2f9d985338d.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, grzybiarz napisał:

wiecie że pixel ma swoje "ppe.pl" bez gruszczyka i clickbaitowych niusów, zawalonych reklam?

https://pixelpost.pl

tylko co tu jest nie tak? odzew zerowy, zero komentarzy, wtf?

może nazwa za długa? może pasowałoby coś trzyliterowe jak ppe? www.pxl. ?

 

chociaż PPE jest ściekiem to robi coś lepiej niż cała reszta na rynku - oni są po prostu najszybsi

 

chociaż ja się powoli uczę korzystać z innych źródeł aby nie wspierać tej patologii z ppe

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niestety w polskim internecie, nie ma chyba miejsca na bardziej rzetelne portale, stąd niska popularności tego portalu pixela i dlatego Polski eurogamer porzucił ambicje i stał się ściekiem na wzór PPE. 

Tutaj sprzedaje się clickbait, prowokacje i chuyowa publicystyka pod publikę.

Ostatnio ktoś tam popełnił artykuł w stylu "kim jest Jim Ryan". Niby banalny temat, wystarczyło chronologicznie opisać karierę kolesia i opisać w jaki sposób został szefem Sony, poczytać jego wywiady przedstawić sylwetkę bohatera itd. Zamiast tego powstał jakiś chaotyczny paszkwil, z którego prawie niczego nowego się nie dowiedziałem, a dużą część tekstu stanowią jakieś domysły i spekulacje autora.

Sami wiecie że nie jestem raczej fanem Ryana i uważam że pod względem wizerunkowym w wypowiedziach publicznych często wypada tragicznie. Ale ma on też na swoim koncie bardzo dużo sukcesów i wypadałoby chociaż o tym wspomnieć gdy piszesz taki artykuł.

 

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, grzybiarz napisał:

wiecie że pixel ma swoje "ppe.pl" bez gruszczyka i clickbaitowych niusów, zawalonych reklam?

https://pixelpost.pl

tylko co tu jest nie tak? odzew zerowy, zero komentarzy, wtf?

może nazwa za długa? może pasowałoby coś trzyliterowe jak ppe? www.pxl. ?

Nie ma aczików i wbijania poziomów. To jak z gierkami, teraz wszedzie musi byc rozwoj postaci.

Odnośnik do komentarza

Dobry przykład z tym Pixel Postem w odniesieniu do PPE - tak właśnie wygląda internetowy biznes. Szybkość, chwytliwość, dostosowanie pod seo i social media, nawet kosztem jakości samej treści - to się obecnie klika i pozwala zarobić. :dunno:

Co by o ekipie PPE nie mówić, to wygląda na to, że w tych realiach odnaleźli się bardzo skutecznie. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, LeifErikson napisał:

Co by o ekipie PPE nie mówić, to wygląda na to, że w tych realiach odnaleźli się bardzo skutecznie. 

Tak, od momentu kiedy gruszkers ogarnął, że wystarczy śledzić Figusia na forum i podpierdalać mu tweety z newsami to faktycznie jak Sonic zapieprza

Odnośnik do komentarza

To widocznie klikałem w krzyżyk. Jedyny raz kiedy byłem zadowolony z polskiego portalu o grach, to czasy polygamii, gdy urzędował tam m.in Piechota, który słusznie, co chwilę zgarnia propsy za publicystykę, ale to było w chuj dawno, teraz jest tam dosłowne wysypisko śmieci. Takie ambitniejsze rzeczy ciężko mają, żeby na siebie zarobić. Zawsze ktoś tam będzie chętny na takie treści, ale jak myślisz, że wygrasz z "KOJIMA ZAMORDOWAŁ PREMIERA JAPONII", to masz problem, bo to się nigdy nie wydarzy.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, dee napisał:

Zauważcie, że jakość portali o grach wynika z oczekiwań i upodobań czytelników, nie odwrotnie.

Czyli po prostu, gracze to idioci więc dostają content dla idiotów :szopenhauer:

No to prawda, gracze chcą tanich sensacji, tabloidyzacji, wojenek i podgrzewania atmosfery i takie portale jak PPE im to zapewniają. Jest popyt i jest podaż. Może nawet Gruszczyk chciałby napisać czasem bardziej ambitny tekst ale doskonale wie że nie będzie się tak klikać, jak jakiś gówno news przyklejony z translatora

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.08.2022 o 12:24, number_nine napisał:

Korzystam czasem z feedly do sprawdzania newsów. Mam tam też dodane ppe i to już nie pierwszy kwiatek jaki tam widziałem, ale teraz to już przegięcie XD Oprócz newsów trafiają tam też nagłówki z postów (blogów?) użytkowników, usunięte newsy itd, i teraz taki sie trafił. @Roger pomyślcie nad zmianą, bo wygląda to mega nieprofesjonalnie
 

 

image.png.c0557e405a6998480a0de2f9d985338d.png


Nie chce się chwalić, ale to ja napisałem :gigachad:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie muszę chyba wspominać, że wszystko robione jest pod reklamodawców i żeby lewackie kurwy z branży nie kręciły nosem? Chociaż temat Alohy i tej zjebanej świni z Twittera znacie. Tak to jest, gdy źródłem utrzymania jest temat, o którym się traktuje - nie gryzą ręki, która ich karmi z procy. Prosto w zjebany pysk. Chora sytuacja, media powinny być niezależne i płatne, ale kto zapłaci za czytanie twórczości Gruszczyka po wylewie? No właśnie. Pamiętam jak napisałem jakiegoś newsa o temacie LGBT do sciagnieca na PS4. Wiadomo, folgowałem sobie też w komentarzach jadać ten spierdolony ruch jak szmaciarz konia. Ha tfu, kurwa. W samym newsie znalazło się niewinne, że nie ściągam, bo mnie ksiądz ojebie z ambony. I chuj, wyedytowane, komenty zamknięte. Afera, Gruszczyk mi na fb pisze, ze nie chce mieć ze mną kontaktu, że czytelnicy będą odchodzić i inne gówna, jakieś pedzie mnie jadą, że to się w głowie nie mieści. Jak się nie mieści to ugryź cwelu krawężnik, poprawie butem. Cyrk jak chuj, a raczej żenada. Co najlepsze, gdy ludzie zwracali uwagę na syf i ściek jaki robi Gruszczyk i inni, to Rogerek pisał "nie podoba się, to wypad, przyjdą inni". Za tyle mają swoich czytelników, klika czy i nabijaczy, ale z frajerska branża w Warszawce musi być sztama. Gruszczykowi kiedyś zapierdole w łeb, dla zasady, ale najpierw niech wejdzie na drabinę pizda z metra cięta.

Edytowane przez Psyko
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...