Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię od czasu do czasu wejść na ppe, zdrowo się pośmiać, a nawet zaryzykować raka mózgu i zajrzeć do sekcji komentarzy. Generalnie newsy i użytkownicy trzymają równy, stale niski poziom.

 

Ostatnio jednak przebili chyba wszystko. Aż ciężko mi było w to uwierzyć. Wiadomo, że wszelkie topki to rak w czystej postaci, ale to cudo? Kapitalny pomysł nastawiony jedynie na kliki zbulwersowanych 14 latków płci męskiej na portalu z giereczkami.

 

975C89E6-B9CC-4029-BB66-106EA1AB7229.thumb.jpeg.0cb33ac7a0837ac4bedc8d917948282a.jpeg

 

F255F9F9-6AFF-4875-B42B-54FD94FC2F69.jpeg.0d54afb0ad1b88fa2a1dc170c6db0c8c.jpeg

 

:pawel::pawel::pawel: 

 

30DCA315-8915-434F-B3AF-A64D26AD01F7.thumb.jpeg.b65e68c0d6d54c4b5b91bcea548c3a3c.jpeg

 

Tyle napracowanka musi być warte co najmniej 2,50 zł. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

PPE to takie gówno się zrobiło po tych zmianach. Już pomijam te newsy gruszczyka, ale sam portal stracił na funkcjonalności. Usunęli wishliste gier, usunęli liste znajomych, ciemny motyw za każdym razem mi sie wylacza po zalogowaniu i jak sie loguje to musze klikac znowu. Jebać nie będę płakał mimo, że miałem tam konto 12lat. Czasem coś pisałem, pohejtowałem i jak już kiedyś pisałem to trzymałem tam konto dla wishlisty, a teraz mozna dodać gierke, ale tylko taką która premiery nie miała a co wyszlo już nie. Moja zawsze wchodziła i miała czarno na białym czego szukam i mogła mi coś wybrać mi na prezent :D w dodatku Roger niby tam szefuje, a na PW nie odpowiada, dopiero na mail redakcyjny ktoś mi odpowiedział na pytania.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja sobie darowałem z czytania recek na tym portalu.
Takie to wszystko jednostronne. Zero obiektywizmu. Widać że wszędzie jest dużo recenzji stawiające wysokie noty do gier, które w dłuższej perspektywie (dzis to przedział 1 do maks 2 lat kiedys to przedział 5 lat) okazują się średnimi grami wartymi maks 7 oczek.

Ale same artykuły blogerskie, to albo frustrację, przechwałki, albo udowadnianie innym do swojego punktu widzenia lub swoich racji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...