Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

https://www.ppe.pl/news/322812/39-gier-do-sprawdzenia-za-darmo-na-xboksach-ruszylo-id-xbox-demo-fest.html

 

Ja pier..lę. Spróbujcie to przeczytać i coś zrozumieć. Nawet się kutwa nie próbują chociaż trochę kryć z tym, że wrzucają skopiowane teksty z innych stron prosto do translatora i potem nawet nie przeczytają tego co powstało. Nawet pi..rzone tytuły :facepalm:

No i dane autora :dafuq:

 

Tylko tak to można podsumować :beka::beka::beka::beka::beka:

 

Już edytowane, a jeszcze przed chwilą był burdel jak w głowie frostiego/zdrowego (niepotrzebne skreślić).

 

Z kwiatków zostało "Nie są to jednak pełne wersje gier oraz gramy w klasyczne wersje demonstracyjne" :dafuq:

Autor był jako - Wojciecha Gruszczyka. Już myślałem, że zrobił kominałt, ale to tylko gugle go ztransowało :mevek:

Na drugi raz będę robił fotki :reggie:

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
17 minut temu, number_nine napisał:

Mocny "felieton" jakiegoś ziomka o ps4 XD Nie dość, że grafika dołączona do niego to żenujący clickbait, to jeszcze te kwiatki i złote myśli w tekście:

 

image.png.0af29aaa82cbd9a812e86b9a8e7d050a.png

A Ciebie jak konsola plejstejszyn cztery zmotywowała do rozwoju osobistego? 


Czytałem, niezła laurka dla Sony. Brzmi jak materiał sponsorowany.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Już pomijam same treści i ich jakość ale przez te ostatnie 2-3 lata strona PPE stała się jednym wielkim banerem reklamowym.

Kiedyś zaglądałem tam codziennie, teraz jak odpalam i widzę te reklamy, wkurwiające filmiki odpalające się na bokach to od razu wyłączam bo po prostu denerwuje mnie takie wciskanie wszystkiego na siłę. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, LukeSpidey napisał:

ciężko mi uwierzyć, że inteligentne osoby są ich autorami. 

Mi jest ciezko uwierzyc, ze po tylu latach i stylu funkcjonowania tego portalu inteligentne osoby w ogole go jeszcze odwiedzaja.

 

Co chwila utyskiwania na jakosc i clickbajty a potem cyk na ppe przegladac i klikac. Nie wiem, angielskiego nie znacie zeby to samo w lepszej jakosci poczytac na zagranicznych portalach albo chociazby bezposrednio na twitterze od dewelopera zanim przejdzie to przez translator i wyladuje na ppe? Sami napedzacie te machine.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Często to powtarzam, ale jeśli spojrzeć na PPE tylko i wyłącznie z punktu widzenia biznesowego, to portal prowadzony jest znakomicie. Zaglądam tam sobie czasem z ciekawości własnie pod tym kątem i jestem zdumiony jak łatwo masy ludzi się łapią na bajty i nabijają odsłony, hurtowo produkując komentarze, napędzając dyskusje i generując wyświetlenia reklam. I mam wrażenie, że w co drugim newsie komentarze nie są na temat treści, tylko jakieś narzekania na sam portal. Normalnie perpetuum mobile. :D

 

A z tego co widziałem, duża część tych niusów jest "przedrukami" z innych portali, polskich i zagranicznych, więc w gruncie rzeczy też to jest zabawne, że ludzie marudzą na treści, gdy portal wygląda dla mnie  jak agregator growych i okołogrowych bajtów zebranych z całego internetu. I to najwyraźniej działa i przynosi kasę, to jest w tym wszystkim najlepsze. 

  • This 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...