Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, chociaż mój psych mówi, ze to efekt depresji, a nie przyczyna. W sensie stimy. Nie wiedziałem za bardzo te 10 lat temu co zrobić ze swoim życiem i tak gniłem na PPE myśląc o karierze w gaming, który w Polsce to śmiech na sali. Wyjebali mnie jak w swoim czasie Playmana. Zresztą sami siebie jebią w duże, jak Roger pisze, ze w 3 robotach napierdala. Na moje, to portal z takim zasięgiem powinien dyktować warunki, a nie lizać dupe. A ja chciałem mieć hajs i diamenty, cisnąć na full, nie rezerwy. I powoli mam

 

Ich ekipa, a ja, spora różnica, jebać kurwy, chce korzystać z życia :lapka:

Odnośnik do komentarza

Normalne chłopaki, w opcji 4-paki. No piszę, jak mówię na codzień. Patolka? Moje klimaty. Po prawdzie, trochę tak, trochę jako zabieg stylistyczny, by zaakcentować emocjonalny wydźwięk wypowiedzi. Kolega @Piechota z Lubania, spełniony pisarz, zatwierdza czy kop na dziurę i zamknij pizde?

Edytowane przez Psyko
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat


Debeściaki 2022: Najlepsza polska gra
Najlepszą grą jest granie w chuja z tym idiotą gruszczykiem

 

Jakiś debil od 5 rano trolluje na ppe xd

 

Cytat


Xbox w 2023 roku. Co szykuje Microsoft dla graczy z Xboksami i PC?
Mikroguwno szykuje wielkiego chooya dla swoich wiernych fanbojów. Oni lubią chapać dzidę

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Ktoś bierze pożyczkę na netflixa?

Cytat

„Dzięki naszemu doświadczeniu w Ameryce Łacińskiej, spodziewamy się pewnych anulowań na każdym rynku, gdy zapewnimy płatne udostępnianie, co w najbliższym czasie wpłynie na wzrost członków. Jednak w miarę jak gospodarstwa domowe pożyczkobiorców zaczną aktywować swoje samodzielne konta, a dodatkowe konta członkowskie będą dodawane, spodziewamy się poprawy ogólnych przychodów, co jest naszym celem przy wszystkich zmianach planów i cen” - czytamy w raporcie.

 

Gruszczyk/Iza :) tłumacz google sie nie spisał

Odnośnik do komentarza

Niezła banda nieudaczników z tego ppe. Te przygłupy nawet nie potrafią poprawnie skopiować z translatora nie robiąc przy tym błędów. 

16 godzin temu, Snake_Plissken napisał:

Najlepsze jest to.

 

Zamknąć gęby użytkownikom, bo oni mogliby dopiero znaleźć przykłady wykorzystywane przez PPE.:gayos:

I o co tu chodzi? XD czytelnicy oskarżają ppe o kopiowanie i oni te komentarze usuwają czy chodzi o oskarżenia ppe względem stron które podobno kopiują, że są niesłuszne i jednak nie kopiują? :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...