Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wchodzę na ppe bo mi się podoba rozkład stronki xD nie czytam tych newsów ale  jak są jakieś nowe trailerki to łatwo zobaczyć bo te inne stronki tak średnio wyglądają ale nie urodziłem się w latach 80' żeby czytać o grach, halo ytubek i podcasty? Mówi to coś dla was stare dziadersy? :cool:

Odnośnik do komentarza

Nic mi o tym nie wiadomo :) Czasami napisze jakąś recenzje. Ostatnio GT7. Oczywiście ocena słuszna :) Nie można podpaść wielkim molochom typu $ony/Micro$oft/Ubi$oft itp. :) Kasa z tego jakaś jest. Internet to przyszłość. A "gazetka" nie wiadomo ile pożyje. Na ppe ma być "klikalnie".

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

No chyba cie mlody grzeje, ze bede tracil 15min az jakis gracz mi wyrecytuje to co rano ukradl z zachodnich serwisow albo nie daj Kojimbao z ppe. :cool:

 

Wchodze na cda, 2 skrole myszem i juz wiem, ze w tej smutnej jak pi.zda branzy dalej to samo czyli bez zmian i wracam na foruma. Polecam ten styl.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Mejm napisał:

No chyba cie mlody grzeje, ze bede tracil 15min az jakis gracz mi wyrecytuje to co rano ukradl z zachodnich serwisow albo nie daj Kojimbao z ppe. :cool:

 

Wchodze na cda, 2 skrole myszem i juz wiem, ze w tej smutnej jak pi.zda branzy dalej to samo czyli bez zmian i wracam na foruma. Polecam ten styl.

Ja jak boss słucham rysława w aucie albo podczas roboty :cool:

Odnośnik do komentarza

Ja juz nie umiem na dwa fronty. Albo stoi robota albo gubie watek podcasta. 

 

A Ryslaw ostatnio sobie nagrabil bo nieladnie mowil o sh2. No i nie moge sluchac Andrzeja Muzyczuka, mam to samo co z arhonem, tonacja glosu mnie odrzuca.

 

Poza tym podcast co kilka dni nijak ma sie do newsow na stronie a takie bylo pytanie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zrób w htmlu i sam sobie zaznaczaj co ukończyłeś, a co nie. Albo na darmowym blogu wordpressa?

Ja mam ma tel notatki, co mam kupić, na kompie aplikacje launchbox - może obczaj na yt jak to wyglada. Tez można przez stronkę i ich bazę dodawać gry do posiadanych, ulubionych itp 

Przykładowy link:

https://gamesdb.launchbox-app.com/games/details/91745

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Cytat

I jak zwykle Wróbel i jego weekendowe wysrywy z kosmosu.Caly tydzień parówy nie widać a przy piątku,sobocie i niedzieli chce nadrobić prowokując ludzi do taniego podzialu na obozy i jechania po sobie nawzajem.jesteś najwiekszym śmieciem z tego portalu i nie masz nawet prawa nazywać siebie redaktorem.żerujesz na słabościach takich samych prostaków jak ty i przyłożyłeś się ostro do sprowadzenia ppe na samo dno po którym od dawna szorujecie.ludzie tutaj zakładają konta i tak dalej ale cały czas są anonimowi,Ty natomiast robisz z siebie pośmiewisko oficjalnie i mam nadzieję że za tą popeline która odpierdalasz nikt nigdy nawet na ciebie nie spojrzy jak będziesz, startował do prawdziwej pracy.

Pewnie zaraz komętka poleci, dlatego wklejam tutaj, żeby to złoto nie zaginęło na kartach historii :obama:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...